Re: ALKOHOL :D
ma lihtsalt tahaks rahvavaenlaselt küsida, et kui tema 3 klassi laps (kogemata) tarvitaks, annaksid tema ka menti v?
ma lihtsalt tahaks rahvavaenlaselt küsida, et kui tema 3 klassi laps (kogemata) tarvitaks, annaksid tema ka menti v?


TC
:D
Comment