Minu dokumendid ja aeg dokumentide sebimiseks on kindlalt rohkem väärt kui näiteks 5000 krooni. Tõesti hoidsid siis nii suuri summasid tagataskus?
ei hoidnud nii suuri summasid ikka tagataskus. õnneks olen ma nii lihtne inimene, et nii palju dokumente mul kaasa ei olnud. id kaart ja 2 pangakaarti (millest kasutan ühte). üks tripp linna ja saab kõik asjad ühest kohast uuesti ära tellitud
pole nagu midagi head enam... nii rämedaid tutvusi pole, et puhast kokat saada, segatud asi on täispask, pärast nädal aega nina paistes ja kinni. kommipohmakaid ka enam väga ei taha. savu on eriti mõttetu. getamiinist saan ma rämeda peavalu ja seente tripid on liiga hullud viimased korrad olnud...
Comment