ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #766
    Re: ALKOHOL :D

    Algselt postitas eddi
    võtan su soovitust kuulda
    Dude, ma sulle seda rääkind.. või oli see Arne ma ei mäleta ;D

    Anyways +3

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #767
      Re: ALKOHOL :D

      Algselt postitas Sass
      nyyd ma saan aru miks inimesed täis peaga matsu panevad või yldse sõidavad.. !st on inimesed kes on täiesti mälus ja ei saa aru mis nad teevad.. need on need kes panevad sagedasti matsu jne... aga on ka neid kes lihtsalt sõidavad aga täis peaga.. sellel on väga lihtne põhjus ... nad lihtsalt ei saa aru et nad täis. on. Eile tulin peolt koju mingi öösel olin oma õlled sisse keerand ja tulin väga mage pidu oma arust ei olnud õlled ka oma tööd teinud ja mõtlesin et täitsa klaaru. Ja tundsingi et täitsa klaaru aga ohhoo imet jõudsin koju puhusin 2.1 veel välja..enne seda veel mõtlesin et võtan auto ja läehn vaatan mis mujal toimub :D
      idioot
      kuigu paar sõpraa on reaalselt sellised märtinid, et mudatäis keeivitavad ka väga prolt

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #768
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas jrgn hell
        idioot
        +1

        Comment

        • totaldonk
          Grinder
          • Dec 2009
          • 914

          #769
          Re: ALKOHOL :D

          Miks juua kilone viin (mingi vene viin, tsarskaja vms) tunniga pmst kahepeale ja siis spice teha ja siis veel poolene laudur otsa? Väga -EV

          Comment

          • timukasr
            Vana Tegija
            • Nov 2008
            • 1099

            #770
            Re: ALKOHOL :D

            Algselt postitas variatsioon
            soovitan pilves peaga 3D avatari vaatama minna!
            Sõbrad käisid, olid vaimustuses. Mina vaatasin, et mediocre film.

            Comment

            • k1ly
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 205

              #771
              Re: ALKOHOL :D

              ma ei tea kas see on siit varem läbijooksun(offtopic vms)



              kui kellegil häda käes , siis tasub juhust kasutada , sest varsti pannakse see pull raudselt kinni.

              Comment

              • k1ly
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 205

                #772
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas k1ly Vaata postitust
                ma ei tea kas see on siit varem läbijooksun(offtopic vms)



                kui kellegil häda käes , siis tasub juhust kasutada , sest varsti pannakse see pull raudselt kinni.
                kes teab , tegu võib ka scammeritega olla :D

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #773
                  Re: ALKOHOL :D

                  ei usu millegi pärast, eeldan, et see ikka kasumi eesmärgil tehtud.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #774
                    Re: ALKOHOL :D

                    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                    ei usu millegi pärast, eeldan, et see ikka kasumi eesmärgil tehtud.
                    Eks scammimine käib jah selleks, et kahjumit saada.

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #775
                      Re: ALKOHOL :D

                      Alkohol - On halb ja tervist kahjustav jook. Kohutav lausa

                      Comment

                      • k1ly
                        FPP Pro
                        • Oct 2008
                        • 205

                        #776
                        Re: ALKOHOL :D

                        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                        Eks scammimine käib jah selleks, et kahjumit saada.
                        ma naersin praegu laua alla ennast :D

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #777
                          Re: ALKOHOL :D

                          Selle peale võtame

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #778
                            Re: ALKOHOL :D

                            http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=369530 siin siis eelpool mainitud teema. Seda juba kinni ei panda

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #779
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                              http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=369530 siin siis eelpool mainitud teema. Seda juba kinni ei panda
                              Targad vennad, pole midagi öelda. :D

                              Comment

                              • 0ttt
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 444

                                #780
                                Re: ALKOHOL :D

                                Kodusiider on paha.

                                Comment

                                Working...