ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #16
    Re: ALKOHOL :D

    Algselt postitas hotcocacola
    irw...kui see long island on, siis ta on mu lemmik :D
    aga klubis näeb ta tumedam välja....

    klubis sa näed tumedamalt teadagi mis põhjusel ;D

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #17
      Re: ALKOHOL :D

      Algselt postitas kollane

      klubis sa näed tumedamalt teadagi mis põhjusel ;D
      Long Islandit tehakse maru erinevalt.
      Alustame Patriku Pubiga, kus pannakse 2cl viina ja 2cl rummi+ koka.
      Panoraamis topitakse 6cl viina ja energijajooki peale, wtf.
      Hollykas olenevalt baarmenist saad ka lahja joogi endale. Samas kõikides kohtades on jook 150.-

      Üks nv samas Noarootsi pubis/klubis. Enne kohaleminekut oli korralik kogus all, tellisime 175.- ühe Long Islandi, baarmen küttis sinna 4cl viina, rummi, tequilat, ginni, midagi kangemat veel, siis ala jäi väheks pani veits veel ja lõpetuseks kokat värviks juurde. Tõmbasid selle sisse ja oli selline vikat, et hommikul ärkad kodus ja tänad õnne, et asjad alles.

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #18
        Re: ALKOHOL :D

        Kui juba kokteilidest juttu tuli siis...


        Selle kokteili nimed varieeruvad, aga retsept on selline:

        Võta avamata viinapudel. Otsi endale üks suur klaas. Ava viinapudel. Vala klaas poolenisti viina täis ja vala peale pool klaasi viina. Raputada pole vaja.


        Hea tuju garanteeritud!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: ALKOHOL :D

          Soe laua viin on minu lemmik. Eriti meeldib otse pudelist.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #20
            Re: ALKOHOL :D

            hahe, liiga hea teema on:D

            naistemagnet on pisang+apelsini mahl :)

            club tallinnas on long island 145 eeku. Pool klaasi on alkohol: gin, viin, hele ja tume rumm, tequila ja törts contreud vms :D ja siis ülejäänud klaas on kokat + 2 sidrunit ja veic jääd.

            parim vikat :D

            Comment

            • zyxxx
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 453

              #21
              Re: ALKOHOL :D

              Ma ka vanasti üritasin alkot ära hävitada, aga siis avastasin, et seda tehakse koguaeg juurde ja andsin alla.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #22
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas ranka
                Soe laua viin on minu lemmik. Eriti meeldib otse pudelist.
                Just. Jääs olnud laudur on ülivastik, pole üldse see õige. Aga kuradi kalliks on see aetud, mäletan, et mingi aasta tagasi läksime klassivendadega peale kooli säästukasse ja tirisime kastidega koju, sest hind oli mingi ~40-45.- tükk viimaseid nädalaid.
                Praegu kõige odavamates kohtades mingi 68 vast.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: ALKOHOL :D

                  Mina tegin lauakaga nalja... Kas sina tegid ka?

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #24
                    Re: ALKOHOL :D

                    Irw. Ma ei tea kas minu noorus hukas, kuid vist pigem terve Keila tutvusringkonna. Meil paraku siis jamh, Laua Viin on tavaline element laual.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas -andres-
                      Irw. Ma ei tea kas minu noorus hukas, kuid vist pigem terve Keila tutvusringkonna. Meil paraku siis jamh, Laua Viin on tavaline element laual.
                      Ka minugi alkoholiga tutvused said alguse vanast heas Laua Viinast ning kõige odavamatest Pilsneritest :) Aga alkohol on nagu narkootikum, et kogu aeg tahaks kallimat ja paremat ning liigud pidevalt "limiitides" kõrgemale. Obv, see ei kesta kaua, sest lõpus oled end nii põhja joonud ning jõuad tagasi tiiruga vana hea Laua Viina juurde. Pilsnerit muidugi siis enam ei ime, siis natuke tõsisemad relvad - bockid, sarvikud ja haista vänged.

                      edit: just kontrollisin ja haista vänge polnudki miski kange parmaadi õlle.

                      [img width=250 height=248]http://www.beerguide.ee/haista.gif[/img]

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #26
                        Re: ALKOHOL :D

                        ranka sa tead seda küborgi teadlast küll ja tema lemmikjook on Taurus viinaga pooleks + tüüp tegi see suvi rekordit, et proovis nii vormi saada, et suudaks üksi üle 7 tauruse järjest sisse ajada

                        täiesti legendaarne mees
                        mul mitu aastat meeles mõlkunud et temaga podcasti tegma hakata, sest inimene on geenius, kui ta on 20 aastane ja kuskil saarema kämparis suudab pida üle tunnise loengu umbes 15le purupurjus inimesele teemal vabamüürlaste vandenõud ja miks liidu ajal oli kolhoosi traktorist kõvem mees kui jurist

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #27
                          Re: ALKOHOL :D

                          Eks ta nii ole. Siiamaani on olnud asi ikka kvantiteedis, on siiamaani olnud valida, kas osta 2 lauda või üks Caribba. Küsimust pole kunagi tekkinud, kuid kui rahakotti nii hoogsalt vaatama ei pea, siis Bacardi mekib kohe kindlasti paremini. See ka õllega, heal päeval saab 3 pilkut ühe Speciali asemel. Olen nii pokkeris kui joomises veel algstaadiumis :D.

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #28
                            Re: ALKOHOL :D

                            vot algusega oli nii, et mäletan väga selgelt kui 3kesi tattidena otsustasime, et teeme jooma, aga kuna keegi polnud enne joomat teinud siis koguse arvestamisega läks vähe puuse 3 inimese peale. 0,7ne Pina Colda, 1k viin, mingi monopol oli vist + 27 pudelit õlli, hea et talv oli ja spordikott hange kukkus, sest rihm läks tassimisest katki. Igatahes tulid isegi kaks tüdrukut ja ma võin hoiatuseks juba öelda, et naisi ei saa nii, et impressimiseks jood viina pinacoldaga ja õlli vahele, sest enda peaaegu täis kusemine ei ole pop, mis sest et poole pealt veel poti äärde kusele jõudsid. Igatahes seda mäletan nii eredalt, et siimaani ei joo Pina Coladat ja kookose söömiseks kulus peaaegu et 2 aastat
                            aitäh suve poe lahke müüja õllede eest ja tallinna maantee parm viina ja pina colada ära ostmise eest, et noorsugu küpseks.

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #29
                              Re: ALKOHOL :D

                              vot, tehti alkoholi teema ja offtopic ja kõigist strateegilistest oskusmänguritest hakkavad loomad saama

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #30
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas jrgn hell
                                vot, tehti alkoholi teema ja offtopic ja kõigist strateegilistest oskusmänguritest hakkavad loomad saama
                                Irw.

                                Comment

                                Working...