Re: ALKOHOL :D
Klubide mällariralli on ilmselgelt tingitud sellest, et strateegia pole paigas. Imed viinat või muud joogid pinnapeal sisse ja juba tunned kuidas eesti mees on tantsu/laulu lõvi jne. Sis surud klubisse, vahepeal on furoor juba vaibund ja tõmbad 8cl-d koksid ligi, et uuesti end käima tõmmata. Selle lahendad viie minutiga ära, aga masside seast pole veel õiget piigat silmand ja sis paned veel ühe ringi, kui lõpuks vehid käsi/jalgu nagu Karate Kid mingi suvalise milfi või muu kodukootud eluka juures. Välja minnes tuleb olla räigelt result oriented, sis aamen kirikus, et mällarisse ei tõmba.
Klubide mällariralli on ilmselgelt tingitud sellest, et strateegia pole paigas. Imed viinat või muud joogid pinnapeal sisse ja juba tunned kuidas eesti mees on tantsu/laulu lõvi jne. Sis surud klubisse, vahepeal on furoor juba vaibund ja tõmbad 8cl-d koksid ligi, et uuesti end käima tõmmata. Selle lahendad viie minutiga ära, aga masside seast pole veel õiget piigat silmand ja sis paned veel ühe ringi, kui lõpuks vehid käsi/jalgu nagu Karate Kid mingi suvalise milfi või muu kodukootud eluka juures. Välja minnes tuleb olla räigelt result oriented, sis aamen kirikus, et mällarisse ei tõmba.
Comment