ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Supsti
    Grinder
    • Dec 2008
    • 863

    #526
    Re: ALKOHOL :D

    Väga normaalne jõin mintut putha segi kammis, üks tüüdruk kjukkus laua alla

    Comment

    • wedoit
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 458

      #527
      Re: ALKOHOL :D

      Algselt postitas jrgn hell
      meil tuli selline idee, et teha pulli pärast viagra päev ükskord joogisena, ja siis paraadi korraldada.

      Pole raatsinud veel osta ainult
      Mingi aasta tagasi sai koos ühe arstutudengiga koos Pharmaca Esticat lapatud ja Viaga kohta ka loetud. Põhimõtteliselt ei ole tulemuseks kohe see, et kõvaks läheb, vaid Viagra loob eeldused suurema verehulga sugutisse liikumiseks ja lõdvestab mingeid lihaseid, mis seda takistada võivad. Lõpliku nö "kõvaks minemise" määrab siiski seksuaalne stimulatsioon ehk ise pead erutuma. Kõike seda kõrvale jättes sai paar aastat tagasi muidugi ühele geoloogile neid joogi sisse pandud. Tulemuseks oli see, et kui naised teda käppima läksid, siis tahtis ta omaette olla, läks õue ja lõugas "ära näpi mind, rsk!" Ehk siis põhimõtteliselt ikkagi toimis, aga vend ise aru ei saanud ja oli hulluks minemas :D Igatahes pidi sellel igast haigeid kõrvaltoimeid olema, alustades sellest, et vererõhk võib liiga madalaks vms minna ja lõpetades sellega, et ei erista paari tunni jooksul enam sinist ja rohelist värvi. Igatahes, ei soovita seda. Ja kui me "naljaga pooleks" seda talle sisse söötsime, siis mingil hetkel kartsime, et võib halvasti lõppeda. ... Ja noh, põhimõtteliselt pidi Viagra neerudele haige lisakoormuse peale panema vms. Et kui alkot jood kõrvale suures koguses, siis võib neerudele veel eriti hullu paugu panna.

      Comment

      • daljoh
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1032

        #528
        Re: ALKOHOL :D

        Eelmine laup. oli see Baltiketi jooks...rahvaüritus my ass...kilomeeter 3.50! Iga km tagant lendas uus orjenteeruja bussist jooksm, no mis nii viga eks!
        Tegime siis sõbraga õhtul sauna ja viina ka 1L kahe peale. Öösel hakkas nii paha oioioioi :-X!
        Samas hommikul ei olnud enam väga hull - ilmselt sellepärast, et kõik oli vahepeal välja tulnud ;D

        Aga hea on see et nüüd pikka aega jälle ei joo!

        Comment

        • Friiko
          Jube Noob
          • Feb 2009
          • 158

          #529
          Re: ALKOHOL :D

          jajah, palju teil on selline tunne olnud, et "ei iial enam" ... mul tiksub vist kergelt millit
          kuradi deemonlikud hangoverid ikka

          Comment

          • Friiko
            Jube Noob
            • Feb 2009
            • 158

            #530
            Re: ALKOHOL :D

            Ja kuradi perses joogi nimed on ikka Nimeta's

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #531
              Re: ALKOHOL :D

              Algselt postitas Friiko
              jajah, palju teil on selline tunne olnud, et "ei iial enam" ... mul tiksub vist kergelt millit
              kuradi deemonlikud hangoverid ikka
              3 korda olen lubanud et ma enam kunagi ei joo..

              Comment

              • EestiMats
                Grinder
                • Jul 2009
                • 625

                #532
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas ranka
                Ega sa Peokuningalt coachi ei ole saanud? :)
                Mind on treeninud oma ala kuningad !! :P

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #533
                  Re: ALKOHOL :D

                  Algselt postitas EestiMats
                  Mind on treeninud oma ala kuningad !! :P
                  Peokuningas ongi oma ala kuningas.

                  Algselt postitas Friiko
                  jajah, palju teil on selline tunne olnud, et "ei iial enam" ... mul tiksub vist kergelt millit
                  kuradi deemonlikud hangoverid ikka
                  Väiksena sitaks, nüüd viimati pole eriti hangovereid olnud ja viinaisu suuremaks läinud. Oleks juba vaja ühte suuremat hangoverit või asi läheb liiga hulluks.

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #534
                    Re: ALKOHOL :D

                    keegi Holly täna? ;D

                    Comment

                    • dener89
                      Grinder
                      • Mar 2009
                      • 625

                      #535
                      Re: ALKOHOL :D

                      peovennad
                      vaatan,et tarbite alkoholi suht palju ikka,ise ei seedi üldse seda:)
                      kunagi proovisin pitsi viina,panin ketti ka kohe ???

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #536
                        Re: ALKOHOL :D

                        Algselt postitas dener89
                        peovennad
                        vaatan,et tarbite alkoholi suht palju ikka,ise ei seedi üldse seda:)
                        respect!!!

                        Comment

                        • Supsti
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 863

                          #537
                          Re: ALKOHOL :D

                          Algselt postitas dener89
                          peovennad
                          vaatan,et tarbite alkoholi suht palju ikka,ise ei seedi üldse seda:)
                          kunagi proovisin pitsi viina,panin ketti ka kohe ???
                          Harjutamise asi, ise ei seedi ka enam viina. Ainult üsna lürri koksina.. Noorena sai way too much viina joodud, enam ei taha. Nüüd Gin tooniku peal.

                          Comment

                          • dener89
                            Grinder
                            • Mar 2009
                            • 625

                            #538
                            Re: ALKOHOL :D

                            Algselt postitas Supsti
                            Harjutamise asi, ise ei seedi ka enam viina. Ainult üsna lürri koksina.. Noorena sai way too much viina joodud, enam ei taha. Nüüd Gin tooniku peal.
                            on see hea?
                            peaks proovima midagi muud äkki jah.
                            paluks soovitus algajale alkoholi tarbijale

                            Comment

                            • mahe
                              Julm Donk
                              • Apr 2009
                              • 89

                              #539
                              Re: ALKOHOL :D

                              rumm + cocacola

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #540
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas dener89
                                on see hea?
                                peaks proovima midagi muud äkki jah.
                                paluks soovitus algajale alkoholi tarbijale
                                ära pigem sitta puudu, sitt läheb haisema.

                                Comment

                                Working...