Re: ALKOHOL :D
minu pohmelli võitlemis taktika:
0) Kui olen nii purjus et ei saa midagi aru mis toimub siis oksendan ennast tühjaks
1) söön enne magama minekut kõhu täis
2) joon vähemalt 1l vett enne uniumist ja varun ka 1.5liitrise pudeli voodi kõrvale
3) võtan 2 Morning Fit(pohmellirohi - 10 tabletti 125.-) tabletti /kõige tähtsam etapp. Soovitan kõigil proovida!
4) magan korralikult
5) võtan Asprovit +C(10 tabletti 65.-) kihiseva tableti veega
6) üritan võimalikut vähe liigutada kuid võimalikult palju süüa/juua
7) ja järgmiseks päevaks ongi pohmakas kadunud.. tavaliselt.
siis on jama ainult kui ei jõua 0)st edasi
Algselt postitas hotcocacola
0) Kui olen nii purjus et ei saa midagi aru mis toimub siis oksendan ennast tühjaks
1) söön enne magama minekut kõhu täis
2) joon vähemalt 1l vett enne uniumist ja varun ka 1.5liitrise pudeli voodi kõrvale
3) võtan 2 Morning Fit(pohmellirohi - 10 tabletti 125.-) tabletti /kõige tähtsam etapp. Soovitan kõigil proovida!
4) magan korralikult
5) võtan Asprovit +C(10 tabletti 65.-) kihiseva tableti veega
6) üritan võimalikut vähe liigutada kuid võimalikult palju süüa/juua
7) ja järgmiseks päevaks ongi pohmakas kadunud.. tavaliselt.
siis on jama ainult kui ei jõua 0)st edasi

Comment