***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #16
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    no tartu pedeolympsis oli mingi sitane puhur aind, mingit konti polnud. 5 tundi toorest seakombel higistamist ja neljas koht 24 mehe sngs. *facepalm*

    Comment

    • Sass
      Bännitud
      • Dec 2008
      • 1889

      #17
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      ja juba perses... olen mingi 25es lennukolledzi pingereas:D 10 esimest saavad.. loomulikult psühhokatsed veel ees ja seal tuleb mingit ulmet teha... loodan et kõigil eelmistel sydame vatsakesed teisest natuke suuremad ja ei saa med ylevaatusel l2bi..
      see oli siis piloodi eriala
      lennuliiklusteeninduses 16mes Õhusõiduki hooduses 2

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #18
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        mis eksameid seal piloodi omas arvestatakse?

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #19
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
          mis eksameid seal piloodi omas arvestatakse?
          kõik erialad A võõrkeel (vist) ja mate VÕI füsa eksam

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #20
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            ulme

            Comment

            • marxiku
              Õpihimuline Mängur
              • May 2009
              • 471

              #21
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              no täitsa pees. ennem oli solid run starsis, stt, aga nüüd tegin veel viimase sessi 4 lauda, ja no mis hakkas toimuma. Kõigis tõmmati perse lohku. Kõik kus ees olin tõmmati ära, võtmekäed. Mis et peab stars oma doomswitchi peale panema või. Imelik, ennem ei olnud sellist jama. Nojah, SÕIMASIN kah kui 3 alles, tüüp lükkab nuppe A9ga, ma call AQ, lauas A, turn 9. mida no mida. Ütlesin et palju sa seda lutsid seal starsi kürba et selliseid välja imed. No mida.

              Kohe kergem hakkas.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #22
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                ban

                Comment

                • marxiku
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 471

                  #23
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Algselt postitas Sass Vaata postitust
                  kõik erialad A võõrkeel (vist) ja mate VÕI füsa eksam
                  Sass, sa ikka tead et piloodiks on sick kohta saada. Keskeltläbi on seal olnud 17-18 inimest kohale, niiet jah. Mul tuttav õpib seal mehaanikuks, mitmed tunnid ka pilooditudengitega koos, ja räägib, et need vennad on ulmetüübid. Enamasti on seal neil keskmine hinne 5,0 ka. Niiet kui eksameid 100x5 ei saanud siis suht lootusetu :D

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #24
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    ma just tahtsin küsida, et mis tulemused sul olid?

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #25
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Algselt postitas marxiku Vaata postitust
                      no täitsa pees. ennem oli solid run starsis, stt, aga nüüd tegin veel viimase sessi 4 lauda, ja no mis hakkas toimuma. Kõigis tõmmati perse lohku. Kõik kus ees olin tõmmati ära, võtmekäed. Mis et peab stars oma doomswitchi peale panema või. Imelik, ennem ei olnud sellist jama. Nojah, SÕIMASIN kah kui 3 alles, tüüp lükkab nuppe A9ga, ma call AQ, lauas A, turn 9. mida no mida. Ütlesin et palju sa seda lutsid seal starsi kürba et selliseid välja imed. No mida.

                      Kohe kergem hakkas.
                      rigged, ma saadaks kirja.
                      Kip ütles kunagi, et kidpokerile $1 kandmine aitab ka.

                      Comment

                      • imthcplant
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 737

                        #26
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Wtf kidpokerile ???:D
                        Ehk aitab siis ka kui mulle kannad :D:D:D

                        Comment

                        • marxiku
                          Õpihimuline Mängur
                          • May 2009
                          • 471

                          #27
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          rigged, my ass : D

                          ei tegelt, mis seal ikka, nuttu ja hala peab ju tegema. Muidu läheks liiga igavaks

                          Comment

                          • marxiku
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 471

                            #28
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            mis seltsimees sm112 kasutaja on pokkerisaitidel?
                            Vaatan et päris solid graph juunis. Uuriks ptr´ist lähemalt.

                            Comment

                            • Sass
                              Bännitud
                              • Dec 2008
                              • 1889

                              #29
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                              ma just tahtsin küsida, et mis tulemused sul olid?
                              minul v? 2 eksami keskmine 75... vaatasin eelmise aasta pingerida.. 10 koht oli ~80-81 ma loodan et mingi psühhotesti ja individuaalse vestluse hittida vms... aga kui ei siis lähen algul õhusõiduki hooldusess vist. teen järgmine aasta eksamid uuesti ja yritan j2rgmine aasta eriala vahetada... or leian sponsorid kes on valmis 920 000 eeki maksma 4 aasta peale et ma saaks riigieelarvevälise koha :D:D

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #30
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Algselt postitas marxiku Vaata postitust
                                mis seltsimees sm112 kasutaja on pokkerisaitidel?
                                Vaatan et päris solid graph juunis. Uuriks ptr´ist lähemalt.
                                nanonoko

                                Comment

                                Working...