***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
postitasin juba varem ka, aga lihtsalt cc lõpuga, kõik sama.Algselt postitas kuco Vaata postitustsama mure :S
Comment
-
Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
a tegelt sass tähtveres pidi suht odav olema - http://www.majutus.info/content/view/434/414/"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
no seal l2heb 6 sotti kokku... tallinnasse ja pärast bussiga yks ots teha l2heb mingi 300 vms..Algselt postitas nikitheone Vaata postitusta tegelt sass tähtveres pidi suht odav olema - http://www.majutus.info/content/view/434/414/
Comment
-
Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
misasja 4 päeva pidid ju olema"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
Iisraeli päevalehe Haaretzi arvamuslugu kritiseeris president Toomas Hendrik Ilvese sõnavõttu tema hiljutise riigivisiidi ajal, kus Eesti riigipea võrdles eestlaste ja juutide saatust.
«1000 Eestisse jäänud juudist mõrvati natside ja nende Eesti kollaborantide poolt 993. Natsid transportisid juute Eestisse ja tapsid nad sealsetes koonduslaagrites. Laagrivalvurid olid eestlased.»
See ikka ülim ´´skill´´, et ainult 0,7% eluga pääses. Lausa kohutav, et aastal 2010 ikka veel sellist p***a aetakse ja usutakse.
Comment
-
Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
mis osa siin pask on?"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
no tulebki 4x150 eeki ju 600 eekiAlgselt postitas nikitheone Vaata postitustmisasja 4 päeva pidid ju olema
Comment
-
Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
aga tallinnasse kuidas odavam on? iga päev edasi-tagasi sõita?"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
Panin pühapäeval kogu rolli (summa siiski suht väike) swedi tulema, esmaspäeval oli kohal. Pühapäeval sain veel mailile teate, et kinnitatud. Kirjas oli 3-5 tööpäeva. Meeldiv üllatus, esimene väljamakse ja ka kuulnud, et igasugust jama sellega (nõuavad dokumente vms).Algselt postitas Juhhei Vaata postitustKuskilt kuulsin et unibetist olevat olnud väljakandega probleeme
Comment
-
Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
Rise of Nationsit online anyone? Kui ei oska veel hästi siis ei pea 1 vs 1 tegema, võime teha 2 vs 1, saate vastavalt skillile mingi tugevusega computeri abiks jne annab kombineerida igatmoodi, peaasi et mängu käima tõmbame :D
Comment
Comment