***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #31
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    kui palju võib aega minna homme kella 13-15 vahel saaremaa praamile pääsemisega umbes?

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #32
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      suvel suht sitt vist, kui bronnitud pole

      hakka kohe hommikul pomitama ja uuri telefonist

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #33
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Algselt postitas Sass Vaata postitust
        nanonoko
        UR Right...

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #34
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Algselt postitas marxiku Vaata postitust
          mis seltsimees sm112 kasutaja on pokkerisaitidel?
          Vaatan et päris solid graph juunis. Uuriks ptr´ist lähemalt.
          obu23

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #35
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
            kui palju võib aega minna homme kella 13-15 vahel saaremaa praamile pääsemisega umbes?
            dunno, mis sa täpselt mõtled, aga soovitan e-pileti( http://www.laevakompanii.ee/ ) osta, saab vist tervest autoreast ilusti mööda ja praamile sõita. Igatahes kui ma eelmine suvi hiiumaal käisin, siis olid ikka üsna inetud järjekorrad, seltskonna peale oli veel 2 autot, millest üks lasti praamile ja teine jäi järgmist ootama, mis oli suht gay.

            ma olin obv suht mällaris ja võin mingit täieliku ila ajada, eks teised parandavad

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #36
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Algselt postitas lenC Vaata postitust
              dunno, mis sa täpselt mõtled, aga soovitan e-pileti( http://www.laevakompanii.ee/ ) osta, saab vist tervest autoreast ilusti mööda ja praamile sõita. Igatahes kui ma eelmine suvi hiiumaal käisin, siis olid ikka üsna inetud järjekorrad, seltskonna peale oli veel 2 autot, millest üks lasti praamile ja teine jäi järgmist ootama, mis oli suht gay.

              ma olin obv suht mällaris ja võin mingit täieliku ila ajada, eks teised parandavad
              täitsa õiget juttu räägid!

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #37
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                njah, ma ei tea, mis kellaks jõuan

                Comment

                • Kris
                  Grinder
                  • Mar 2009
                  • 860

                  #38
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Minge *****!

                  Comment

                  • marxiku
                    Õpihimuline Mängur
                    • May 2009
                    • 471

                    #39
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Algselt postitas Kris Vaata postitust
                    Minge *****!
                    +1

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #40
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Algselt postitas lenC Vaata postitust
                      dunno, mis sa täpselt mõtled, aga soovitan e-pileti( http://www.laevakompanii.ee/ ) osta, saab vist tervest autoreast ilusti mööda ja praamile sõita. Igatahes kui ma eelmine suvi hiiumaal käisin, siis olid ikka üsna inetud järjekorrad, seltskonna peale oli veel 2 autot, millest üks lasti praamile ja teine jäi järgmist ootama, mis oli suht gay.

                      ma olin obv suht mällaris ja võin mingit täieliku ila ajada, eks teised parandavad
                      :D see on see kui 10 minti enne välumist kohale jõuad :D korralik hiidlane jõuab ikka 30min - tund enne välumist sadama

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #41
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Algselt postitas marxiku Vaata postitust
                        mis seltsimees sm112 kasutaja on pokkerisaitidel?
                        Vaatan et päris solid graph juunis. Uuriks ptr´ist lähemalt.
                        Maksuametist?

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #42
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          keegi siit foorumist veel mossedega "tegeleb" v:D?
                          kedagi obv ei koti aga näide sellest kuidas saab vähese rahaga ka "korraliku masina margi suhtes" teha. Ei pea mingi ulmegrinder olema. Mark on iseasi loomulikult, kuid siiski. Manhourit läheb ikka korralikult sisse. Vaikselt edeneb.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by Sass; 01.07.10, 00:49.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #43
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Algselt postitas Sass Vaata postitust
                            :D see on see kui 10 minti enne välumist kohale jõuad :D korralik hiidlane jõuab ikka 30min - tund enne välumist sadama
                            yeah, no tagasi minnes olime targemad, jõudsime way varem kohale, aga siis otsustasime, et praamijärjekorras on parem juua ja läksime hoopis mingi hilisemaga. good times.

                            Comment

                            • marxiku
                              Õpihimuline Mängur
                              • May 2009
                              • 471

                              #44
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                              Maksuametist?
                              Põhja maksu- ja tollikeskuse kontrolliosakonna revident

                              Comment

                              • sm112
                                Grinder
                                • Jun 2009
                                • 776

                                #45
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Fakt, et selline asutus sellise ametikohaga olemas on, ei lisa just kindlust :D

                                Comment

                                Working...