***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #61
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    mis youtube-ga lahti on.. enamus videosid ei mängi ja ütleb, et error.
    Kas kõigil nii või probleem on minu compus?

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #62
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
      mis youtube-ga lahti on.. enamus videosid ei mängi ja ütleb, et error.
      Kas kõigil nii või probleem on minu compus?
      uus flashi player crashib pidevalt.. aga see error sõltub kas error on nüüd flashi playeri oma või youtube error..

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #63
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        uut flashplayerit pole peale pannud endale, ei tule ette küll.
        samas foorumis saan youtube videosid probleemivabalt vaadata

        Peaks ilmselt youtube error olema, sest foorumis neid samu videosid mängides ei anna errorit.
        tont seda teab nüüd
        Last edited by k2snakalle; 01.07.10, 10:49.

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #64
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          US Airways lennul olnud said üllatuse osaliseks kui järsku hakkas käsipagasi laekast valgeid usse neile pähe sadama.


          Snakes on the mothafucking plane?

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #65
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            Hiljuti ekraanile tulnud Hollywoodi film “The Joneses” (peaosades David Duchovny ja Demi Moore) räägib perfektsest perekonnast, kes kolib väärikasse äärelinnarajooni. Kaunis trendikas naine kannab disainerirõivaid, mehel on aga lõputu varu tuliuusi high-tech vidinaid.


            Samal ajal sahistatakse üha kõvemini, et Venemaal on vaja hädasti ka Euroopa Liiduga suhteid soojendada. Sest venelased on tülis Ukraina ja Valgevene, Gruusia, Eesti, Läti ja Leeduga ning kõigiga korraga tülitseda pole ka kasulik. Tuleb välja valida üks ning talle pai teha, et siis omakorda Euroopa Liidult pai saada. Räägitakse, et Venemaal valmistatakse ette Eesti Nõukogude Liidu poolt okupeerimise tunnistamist. Selliste juttude väljalobisemise eest olevat Vene saatkond ka juba ühele pronksiöö aktivistile saatkonnas uksekeelu andnud.


            ROFL, unlikely, aga oleks huumor küll ja poluvernikutel sõidaks päris ära sellise uudise peale.

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #66
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
              poole kuue turva on mingi ülbik
              seal üks on mingi elu jurakas ja too on küll maru ahv jah

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #67
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                NSFW.. lahtine jalaluu murd spordisaalis.. ülejäänud rahva õuduskisa on ikka suht epic...

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #68
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  [YOUTUBE]gzkYz0I92qs[/YOUTUBE]

                  Comment

                  • nalg
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 489

                    #69
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    tüübil endal nagu üldse valus poleks, suht tavalises olekus, aga kohutav ikkagi

                    aga jh, tarbigu rohkem valku, siis ei ole luud paberist ja ei murdu iga väikese hüppe peale ära

                    Comment

                    • ingu
                      Bännitud
                      • Jan 2010
                      • 1283

                      #70
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Keegi mingit sellist laulu teab nagu Jõgeva politsei - Dj killa or kiila.
                      Tahaks leida kuskilt.

                      Comment

                      • marxiku
                        Õpihimuline Mängur
                        • May 2009
                        • 471

                        #71
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Algselt postitas ingu Vaata postitust
                        Keegi mingit sellist laulu teab nagu Jõgeva politsei - Dj killa or kiila.
                        Tahaks leida kuskilt.
                        kunagi sai see vist soulseekist tõmmatud. enam pole arvutis

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #72
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Algselt postitas marxiku Vaata postitust
                          kunagi sai see vist soulseekist tõmmatud. enam pole arvutis
                          omg.. töötab ka see soulseek üldse veel? või kuidas ta üldse töötab.. maitea ma kunagi installisin siis tõmbasin mõned lood.. nüüd nädalake tagasi tahtsin jälle paari lugu tõmmata.. no mitte ühtegi lugu ei leidnud... uninstallisin

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #73
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            omg.. töötab ka see soulseek üldse veel? või kuidas ta üldse töötab.. maitea ma kunagi installisin siis tõmbasin mõned lood.. nüüd nädalake tagasi tahtsin jälle paari lugu tõmmata.. no mitte ühtegi lugu ei leidnud... uninstallisin
                            Pead uue soulseegi installima. Oli vist NS lõpuga variant. Asi on selles, et vahepeal oli kaks eri versiooni töös ja kasutajabaas neis erinev ehk vanas polegi enam eriti usereid. Uus töötab päris hästi ja leiab isegi uut rariteetsemat kraami, mida avalikest torrentitest ei saa.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #74
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              Pead uue soulseegi installima. Oli vist NS lõpuga variant. Asi on selles, et vahepeal oli kaks eri versiooni töös ja kasutajabaas neis erinev ehk vanas polegi enam eriti usereid. Uus töötab päris hästi ja leiab isegi uut rariteetsemat kraami, mida avalikest torrentitest ei saa.
                              viitsid postita mulle link.. et ma mingit vale versiooni ei tõmbaks vms..

                              Comment

                              • EdgarP
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2009
                                • 368

                                #75
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Otsin DONide charti, kus näitab erinevate tubade rake % ning ITMi ja ROI suhet, aga ei leia seda enam. On kellegil see link alles ?

                                Comment

                                Working...