Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
Enda ema kah alguses vingus pokkeri pärast. Nüüd maksan kodus väikest hasartmängu maksu emale ja kõik on ok :D....ei noh aitan vahest rahaga :).
Algselt postitas macroTilt
Vaata postitust
Enda ema kah alguses vingus pokkeri pärast. Nüüd maksan kodus väikest hasartmängu maksu emale ja kõik on ok :D....ei noh aitan vahest rahaga :).


TC
Comment