*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #961
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas Keiss
    Kalev spordi live pokkeri turnadel tegi ta küll ilusat mängu ja tegi mitmel turnal puhta töö ning mulle väga meeldis ta stiil. Ei maksa maha teha legendi. Kas ta just maailma parim on selles ma muidugi kahtlen. Aga arvan, et ta on kindlasti olnud parim ja seetõttu austagem herr Helmuthit.
    Hästi öeldud Kess.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #962
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Algselt postitas Davy
      Kas ma olen ainuke, kes arvab, et ranka play on siin "kohutav"?

      Turnil mina paneks villaini rangeks 44-88, A4s-A9s, 45s-T9s, T7s, J8s, 85s, 96s,78o,89o, K5s-K9s, selle vastu on meie Equity ainult 29% ja ma ei usu, et villain siin bluffima hakkaks never, kui ranka double barreldab, isegi kui setid välja võtta oleks meie equity siin ikka alla 1/3ndiku
      Eks kõrgemates limiiitides, sellisel boardil mängitakse tihti positsiooni ja pannakse head vastast arvama, et tegu on kõva käega, seti, kahe paari jne. Seega eks ranka teab täpselt, mida tegi. Ise endal kipuks ka näpp fold nupu poole kõvasti.

      Comment

      • leits

        #963
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Special today: Bye pokker .. uus leht elus .. edu teile :)

        Comment

        • timukasr
          Vana Tegija
          • Nov 2008
          • 1099

          #964
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          [img width=675 height=506]http://www.timmu.planet.ee/pokker/IMGP6494.JPG[/img]

          Ship it! Kahju et ahvi ei tellinud :(.

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #965
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Näib et enam oma nina kasinni toppida ei saagi. Enne kui vähemalt mul kodulaenud laenatud :D http://www.postimees.ee/?id=61912

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #966
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Algselt postitas leits
              Special today: Bye pokker .. uus leht elus .. edu teile :)
              ei oskagi midagi öelda. Edu!

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #967
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Algselt postitas leits
                Special today: Bye pokker .. uus leht elus .. edu teile :)
                Enne kui lähed http://www.wimp.com/trueheart/

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #968
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Head turnad jäävad külastamata, field väiksemaks...sitt uudis

                  Comment

                  • CTXrix
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 689

                    #969
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Algselt postitas arvamusliider
                    Õige otsus.
                    ? ma ei ole Leitsi tegemistega eriti kursis...kas see on selles mõttes hea otsus, et ta ei biidi või oled ise ka pokkeris nördinud?

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #970
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Algselt postitas CTXrix
                      ? ma ei ole Leitsi tegemistega eriti kursis...kas see on selles mõttes hea otsus, et ta ei biidi või oled ise ka pokkeris nördinud?
                      Küll ta tagasi tuleb, asjad ei ole nii hullud arvan.

                      Comment

                      • CTXrix
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 689

                        #971
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Algselt postitas timukasr
                        [img width=675 height=506]http://www.timmu.planet.ee/pokker/IMGP6494.JPG[/img]

                        Ship it! Kahju et ahvi ei tellinud :(.
                        Nice. Nendega võiks isegi tänaval ringi käia ;D

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #972
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Algselt postitas RudiTurbo
                          Wow! Bookmarked.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #973
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Algselt postitas lenC
                            Imo see Ranka käe villain väga halvasti ei mänginud. PF on naljakas, samas oleneb, kes blindidel olid. Flop on ka enam-vähem. Turn on hea kaart, mida semi-bluffida imo ja kui shove tuleb, siis saab juba oddse.

                            Suht crap, aga mitte kohutav
                            Villain oli hea mängija, arvaks, et top10% hulgas. Ja turni kaart on kõige halvem kaart bluffimiseks IMO. Palun ütle mulle, mida ta esitleb??? 3-ega ei raise siin mitte keegi, kahe paarriga samuti, seitga samuti. Kaheksa?? See ainus käsi, mis ta esitleb aga mis kaheksad tal ranges on?? Pigem ongi see VÄGA HALB BLUFF.

                            PF ja flop on tal perfektsed. Ja turn on call, sest ma 2-nd barreldan siin 100% oma rangega ja enamus ajast on ta ees ja kui ta ei ole ees, siis ma ei foldi.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #974
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Algselt postitas Davy
                              Kas ma olen ainuke, kes arvab, et ranka play on siin "kohutav"?

                              Turnil mina paneks villaini rangeks 44-88, A4s-A9s, 45s-T9s, T7s, J8s, 85s, 96s,78o,89o, K5s-K9s, selle vastu on meie Equity ainult 29% ja ma ei usu, et villain siin bluffima hakkaks never, kui ranka double barreldab, isegi kui setid välja võtta oleks meie equity siin ikka alla 1/3ndiku
                              tõsiselt arvad, et ta callib setiga flopi ning turnil sellega raiseb?

                              ja 85s, 96s, 78o, 89o, J8s ta ranges eriti ei leidu.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #975
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Algselt postitas timukasr
                                [img width=675 height=506]http://www.timmu.planet.ee/pokker/IMGP6494.JPG[/img]

                                Ship it! Kahju et ahvi ei tellinud :(.
                                tellisin ka omale ja peaksid kohale hakkama jõudma. Vähemalt kiri emailile tuli, et kaup liikuma hakkas.

                                Comment

                                Working...