*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Davy
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1341

    #886
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    ranka PT3 installimisega tuleb postgres-ga ka midagi teha ? mul viskab cannot connect vms errori

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #887
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Algselt postitas Davy
      ranka PT3 installimisega tuleb postgres-ga ka midagi teha ? mul viskab cannot connect vms errori
      Õige parool pane.

      Parooliks on: postgres või postgrespass

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #888
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Nautige! Tilt aastast 2007!

        [img width=640 height=480]http://images.orkut.com/orkut/albums3/ATgAAADtQpY9AqTi_JH356YaxqbXGfoZnIV5npcFM_BdvGqAQn wL2Lq71Ik34JaOSzEACAubkLX75x9beibygx5SJ3xaAJtU9VCK QJBtvbnU_s30AUyOuDayiU2Isg.jpg[/img]
        [img width=750 height=562]http://images.orkut.com/orkut/albums3/ATgAAAC-IbJN4n83BAnV2hjiJ3t5J0aDUYasXjxybwRoFHptZ-chF4Kiv4iYCzqVh_HskjFQOLp2chqwwtA8Z2B9qpqoAJtU9VCy S3-xrKXgnAHlMshaNnZtX0Mmtg.jpg[/img]
        [img width=750 height=562]http://images.orkut.com/orkut/albums3/ATgAAAC5j9Ruz_Q55WDfw6be75nJyp1IfrnqaoSTcinUYzOMCQ DkIvxsNKVBkM8GZpAL6W3zH5Q7fVIesl_UhuXeUSZUAJtU9VAG 70gILu2bwGsr-5qBO-ATsQZX0w.jpg[/img]

        Comment

        • marguzz22
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1458

          #889
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Algselt postitas ranka

          see tõestab veelkord, et kes mängib Absolute FRAUDIS või ULTIMATE FAILIS siis oma viga, site nussib 1 kord oma mängijaid, nussib veel 2 korda.... kuidas siuke asi võimalik saab olla? hämmastav ja mis helmuth ise selle kohta ütleb phh

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #890
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Algselt postitas marguzz22

            see tõestab veelkord, et kes mängib Absolute FRAUDIS või ULTIMATE FAILIS siis oma viga, site nussib 1 kord oma mängijaid, nussib veel 2 korda.... kuidas siuke asi võimalik saab olla? hämmastav ja mis helmuth ise selle kohta ütleb phh
            hellmuth on jumal. Tema ei pea midagi ütlema.

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #891
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Algselt postitas ranka
              kus koolis?
              Koidulas obv. ;D

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #892
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Algselt postitas ranka
                hellmuth on jumal. Tema ei pea midagi ütlema.

                IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW ;D

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #893
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  ranka pilte ei laadinud mul

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #894
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Tahtsin turnalt välja langeda kiirelt, mu stack oli 1900 kokku ning blinded 200-400.
                    MP läheb 4000 allni, kõik foldivad minuni, mul A5o.


                    [img width=607 height=364]http://img155.imageshack.us/img155/9590/123123123vg9.jpg[/img]

                    Comment

                    • raunooo
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 422

                      #895
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Algselt postitas ranka
                      hellmuth on jumal. Tema ei pea midagi ütlema.
                      Hellmuth on idikas. :)

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #896
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Fuck uneaeg ikka täitsa sassis, praegu sain alles maast lahti ;D

                        Comment

                        • CTXrix
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 689

                          #897
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Algselt postitas raunooo
                          Hellmuth on idikas. :)
                          Idikas või mitte, aga tuleb tunnistada, et suht brilliant pokkerimängija.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #898
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Algselt postitas CTXrix
                            Idikas või mitte, aga tuleb tunnistada, et suht brilliant pokkerimängija.
                            Minumeelest suht vinge kuju. Ta ei jää kunagi hätta, kui kuskil on vaja midagi öelda või kedagi paika panna, sellised mängijad mulle meeldivad. Samas ei tahaks ühegi Stari kohta öelda idikas, sest saavutused räägivad enda eest ja sellega kaasneb minupoolt alati respect.

                            Comment

                            • marguzz22
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1458

                              #899
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              no ta on idikas kui esindab site, mis esmalt petab mängijatelt välja miljoneid dollareid ning lisaks sellele ei tunnista site oma viga, vaid püüab kogu teema maha vaikida. Lisaks sellele kõigele, juhtub asi , mida pole kunagi juhtunud ja seda muidugi Ultimate Fraudis, et võitja pot shipitakse Helmuthile, mille peale helmut ütleb, et sul vedas et üldse mind võitsid ja et kõik ok... no olgem normaalsed, üksi õige pokkerimängija ei esindaks sellist bandiitide ja pättide kampa (+ ülimalt naljakas, helmuthil oli just 10päevane heater:D)

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #900
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Aga ma arvan, et need summad, mida Hellmuth sealt sponsorlepingutega kasseerib on suisa ulmeliselt suured.

                                Comment

                                Working...