*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Davy
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1341

    #136
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas RudiTurbo
    Mul praegu setid 11.0%, YESS, ilusad ajad on veel ees ;D
    Lisaks sellele on mul viimased 30 korda AA break even jooxnud!
    Kui tuhande käe jooksul peaks 7 setti tulema siis kui sa just miljon kätt ei ole mänginud, siis see 1-2 setti ei anna su winratele suurt midagi juurde.

    Comment

    • Lutzky
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1829

      #137
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Loodan, et varem seda siin kuskil ei ole postitatud:
      [img width=400 height=300]http://img101.imageshack.us/img101/3953/narkobussvx4.jpg[/img]

      Pani muigama.
      L.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #138
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        6 handedis ei oska veel tilt manamenti ning päeval sõitsin end suht auku. Õhtune sessioon algas natuke enne 888'ndat kätt ning tehti ka kohe mõned imemised, üldse viimasel ajal kaart ei pea vastu eriti! Aga siis tuli üle pika aja üx mõnus run, 400 käe jooksul 158st miinusest plussini välja ning see tagasi miinusesse kukkumine kohe pärast plussi jõudmist oli AA fold pärast turni CBeti. Aga oi kui valus fold see oli, flop oli 9 high ning flush draw ja callis donk ja callis üx tight passive. Turnis tegin suht suure Cbeti ja donk callis ning tight passive lendas all ini ja mul oli silme ees viimane kord, kui mul AA oli ja 9 high flop oli ja täpselt sama asi oli turnis ning seekord maxin AA'ga tal 9'te seti kinni. Tema aggression factor on mingi 1.0 vms. Seega fold oli hea ma arvan, kuid showdownil näitas vend KK ning donk callis veel tema all ini ära A9'ga >:( Ma ei teagi, mis ma selle tüübiga edaspidi teen ülepaaridega, AA'd ning KK'd vist enam foldida ei saa turnis, muidu tal üx parim BB/100 hetkel minu databases. Aga jube passiivne vend.

        Hiljem oli veel üx potensiaalne rikastumislaud, kus 3 donki tegid iga käsi suuri potte, sain ka KK õigel ajal ning tüüp callis 35o'ga ning flopist callis bottom pairiga ning tõmbas tripsi, uskumatu vend!

        [img width=750 height=419]http://www.hot.ee/rudi1//Dessemberi%20donkid.jpg[/img]

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #139
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Algselt postitas Lutzky
          Loodan, et varem seda siin kuskil ei ole postitatud:
          [img width=400 height=300]http://img101.imageshack.us/img101/3953/narkobussvx4.jpg[/img]

          Pani muigama.
          L.
          Väga andekas irw ;D

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #140
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Algselt postitas Lutzky
            Loodan, et varem seda siin kuskil ei ole postitatud:
            [img width=400 height=300]http://img101.imageshack.us/img101/3953/narkobussvx4.jpg[/img]

            Pani muigama.
            L.
            ROPFL

            Comment

            • leits

              #141
              Leitsiku post vales kohas

              downswing j2tkub .. -18BI

              t2na 2x AA vs J ja AA vs KK .. noo ei tule ära

              ma saatsim juba suurest vihast ftp'sse kirja et vaadake **** oma m2ngu mootor vms yle ...

              EDIT: Postitus üle toodud graafikute teemast siia teemasse -- Ranka

              Comment

              • leits

                #142
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                223 flopil QQ sain siss elükatud. AK callis ..turn 4 river 5. thats the way to go .. 210 daalane pott

                Comment

                • leits

                  #143
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  homseks saan ehk -40BI kätte
                  ei ftp arvab et ma olen veel v2he kaotanud KQ3 rainbow flopil lükkasin AK sisse AQ callib .. turn Am river T. another 180$ pot. elu run j2tkub...aratavasti ylehomseks olen 1k$ peale kukkunud, peale seda on hüvasti pokker ...

                  Comment

                  • grigory
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 74

                    #144
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Küsimus, ma sain PS-is weekly round 2-le pileti, kas selle peab realiseerima samal nädalal?

                    Comment

                    • leits

                      #145
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      cooler ka.. leits u just cant win anymore ... its over

                      Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      CO ($49.25)
                      Button ($46.45)
                      SB ($74.15)
                      naiss (BB) ($56.30)
                      UTG ($42.80)
                      UTG+1 ($90.20)
                      MP1 ($34.70)
                      MP2 ($107.25)
                      MP3 ($83.25)

                      Preflop: naiss is BB with 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img]
                      5 folds, CO raises to $2, 2 folds, naiss calls $1.50

                      Flop: ($4.25) 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players)
                      naiss checks, CO bets $4.25, naiss calls $4.25

                      Turn: ($12.75) Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
                      naiss checks, CO bets $12.75, naiss raises to $25.50, CO raises to $43 (All-In), naiss calls $17.50

                      River: ($98.75) 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

                      Total pot: $98.75 | Rake: $3
                      Main pot: $98.75 between CO and naiss, won by CO

                      Results:
                      naiss had 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (full house, nines over eights).
                      CO had Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (full house, Queens over eights).
                      Outcome: CO won $95.75


                      VAU sain 2x set ia võitsin. on näha vist märke tõusust ... lähen toon poest mahla .. tuleb vist pikk õhtu

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #146
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Tra, jõudsin bountys Heads uppi, aga vastasel oli kohe hea käsi, millega sai juhtima ning siis tegi mulle AA'ga lõpu. PERKELE!

                        Aga noh, enne seda 4 handed seisus, sain ise riveris 2 outeri, nii, et pole hullu, aga siiski 100 EURi oli lisaks auhinnarahadele mängus !

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #147
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Üsna lõbus turna oli ;D Kaugele see all-in maniakk jõudis?

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #148
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Algselt postitas Keiss
                            Üsna lõbus turna oli ;D Kaugele see all-in maniakk jõudis?
                            haha, Sa tegid hea come backi ka tema arvelt :D aga lõpux siiski ei vedanud, mul juba kõhutunne ütles, et enam Sa ei pääse :D

                            Ma nüüd ei vaadanudki mitmenda koha ta sai, sest asi läks nii, et see vend läx järjekordselt all ini, siis läx see talvik all ini ning Mameace läx all ini, kuid kõik nad jäid Slavka lõxu, kellel suurim stack ning AA ;D Ning palju puudu ei jäänud, et see Wolves olex 22'ga four flushi välja tõmmanud, kuid siiski Slavka ässad pidasid ja jäime kohe 4 handed, bubblet ei pidanudki mängima ;D

                            Comment

                            • kilu6
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1305

                              #149
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              >Bayer Munchen vs Hoffenheim – 100%

                              >Täna õhtul toimub põnev Saksa Bundesliga mäng – Bayer Munchen vs Hoffenheim. Teeme Su päeva veelgi paremaks ja anname Sulle 100% >võiduvõimaluse.>>>>

                              No 100eeku lendas peale
                              Kusjuures siin Triobeti promos polnud öeldud neil, et piir oleks 100EEK, huvitav kas nad ka 1000eeguse kinni maksavad.

                              Panin 1/1 poolaeg/täisaeg 2.3 koef
                              Gogo, 11 min mängitud ja ikka 0:0

                              Kes teab, mis on parim strateegia spordiennustusel, kui panuse suurus 100EEK on kindlaks määratud ja sooviks on muidugi kasumit maksimeerida?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #150
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                OUCH! Bounty turniir ununes täista...

                                Comment

                                Working...