*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Klamber®
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2008
    • 335

    #841
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas Tigrano
    Ilus käsi, see laua tegemine ikka tasub ära vaatan ;D
    kirjade järgi peaks see fold olema ?

    Comment

    • Tisko
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 163

      #842
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      [img width=600 height=300]http://i252.photobucket.com/albums/hh9/Tiskot/Poker/d_dets_08.png[/img]

      Comment

      • CTXrix
        Grinder
        • Oct 2008
        • 689

        #843
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Algselt postitas ESTPatrick
        lisa burks oleks tulnud küsida
        Tuima näoga - Hessis on mul 3-4 korda sellist tünga tehtud, et pole näiteks friikaid või burksi üldse kotti pandud. Hiljem kodus avastanud, siis on instatilt 8) Aga iga kord olen hiljem ka vabanduse ja kahekordse koguse friikaid/burkse saanud. Ühekorra läksin mingi 2 nädalat hiljem sinna ja rääkisin loo ära - 2 burksi ja vabandus tulid insta, no extra questions asked. Selles mõttes respect.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #844
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Algselt postitas Klamber®
          kirjade järgi peaks see fold olema ?
          HU laud ju, seega depends

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #845
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Algselt postitas Imric
            HU laud ju, seega depends
            Vähemalt tourney kirjade järgi on heads upis any pair ALL IN :)
            Cashi heads upi kohta ei oska öelda , aga pakun, et suht sama.

            Comment

            • timukasr
              Vana Tegija
              • Nov 2008
              • 1099

              #846
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              [img width=750 height=540]http://www.timmu.planet.ee/pokker/sundaymil.png[/img]

              Võitsin ticketi läbi $11.7 turbo qualiferi (suht lihtne beatida). Arvatavasti võtan ka osa.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #847
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Raigo. oot...misasja....APPI says:
                tra eilne cash

                Raigo. oot...misasja....APPI says:
                noo

                Raigo. oot...misasja....APPI says:
                elu bad luck lihtsalt

                Raigo. oot...misasja....APPI says:
                kuldsed riidid

                Raigo. oot...misasja....APPI says:
                J9o limbin..floppan nuts rea.
                Liisa paneb 15 eeku, ma min raise 30. Ta call. Teised foldivad.
                Turn Q....
                Liisa paneb 75 eeku, ma reraise allin mingi 200 eeku veel, ta kägiseb ja callib. Ta floppas seti ja river veel Q, seega tema võit ja full house

                Raigo. oot...misasja....APPI says:
                siis Peep raiseb 13. Liisa reraiseb 35-le. Ma reraisen AA-ga 77-le.
                Liisa kägiseb ja callib. Teadsin et tal pildipoket kindlalt, ta e icallix AKga vms seda.
                Flop: T J 2
                Mina kägisen...:D...aga tema kord actida, liisa lükkab nuppe ja ma vahel reloadisin 200...seega call....:D, tal TTT...nicee:S:D

                Raigo. oot...misasja....APPI says:
                ja siis selle sajandi kõige dongim act

                Raigo. oot...misasja....APPI says:
                rebuy vahel ning Peep raiseb 12. Renee callib, liisa callib ja sovet callib, ma reraisen 75-le AKga. Kõik foldivad peale renee, kes mõtleb ja mõtleb, siis callib ära, eeldaisn et tal suited AQ vms. Flop: 555, ma insta allin veel mingi 130 eeku ning tema nanosekundiga:"sorry...call..."
                Kutt callis A5s preflopil

                Raigo. oot...misasja....APPI says:
                no mida *****

                (sn)Lebovend(sn) says:
                ROFL:D

                Raigo. oot...misasja....APPI says:
                siis soveti vastu, mul 66.
                Flop: K 8 2 , ta paneb 25, ma call
                Turn: 3, ta paneb 35, ma reraise allin 140 veel vms, ta mõtleb ja kägiseb, kuna tal A T ja flopist flush draw

                (sn)Lebovend(sn) says:
                aga, aga....aga aga...sa olid ju....DRAWING DEAD :D

                Raigo. oot...misasja....APPI says:
                tra mul hea riid (H)

                Raigo. oot...misasja....APPI says:
                ja no obv et river risti ja ta sai masti

                Raigo. oot...misasja....APPI says:
                JAAA

                Raigo. oot...misasja....APPI says:
                no ja siis renee hakkas õigustama

                Raigo. oot...misasja....APPI says:
                no mine *****

                Raigo. oot...misasja....APPI says:
                kõik korrad oli vähemalt suurepärane mäng








                huumor ;D eilsest live cashist, 1-2 blinded.

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #848
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  vähemalt sai suuri potte mängida

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #849
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    (Y)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #850
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Algselt postitas CTXrix
                      Tuima näoga - Hessis on mul 3-4 korda sellist tünga tehtud, et pole näiteks friikaid või burksi üldse kotti pandud. Hiljem kodus avastanud, siis on instatilt 8) Aga iga kord olen hiljem ka vabanduse ja kahekordse koguse friikaid/burkse saanud. Ühekorra läksin mingi 2 nädalat hiljem sinna ja rääkisin loo ära - 2 burksi ja vabandus tulid insta, no extra questions asked. Selles mõttes respect.
                      LOL. Tee test ja mine nii. Et lampi lenda kohale ja räägi, et tra ei saanud friikaid, burksi, cocat jne. Ehk annavad ilma rahata ka süüa.

                      Algselt postitas timukasr
                      [img width=750 height=540]http://www.timmu.planet.ee/pokker/sundaymil.png[/img]

                      Võitsin ticketi läbi $11.7 turbo qualiferi (suht lihtne beatida). Arvatavasti võtan ka osa.
                      ÄRA EHMATA! Ma juba vaatasin, et sunday millil neljanda koha saanud! :) Siis kriban juba õnniltus posti ja ütlen endamisi: "Wait a minute! Today is saturday!" Ja jagasin lahti, et sa alles regatud sinna

                      Muideks, ma ei tea, mis su "harilik" mäng on aga kui sa oled mikrolimiidi mängija, siis ma võtaks raha

                      Comment

                      • raunooo
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 422

                        #851
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Seoses paari eelmise postiga, räägiks ka oma loo. Sain eile Sunday Major Gold Package, ehk siis 2x215$ piletid. Neid kuidagi rahaks ei saa vahetada, oleksin praegu rohkem rahast huvitatud?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #852
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Ei oska öelda.

                          Aga timukas, sa vist oled 100NL mängija :P Maailm on nii väike, 1 sõber (ameerika daam), postitas ühe käe mulle AIM-i ja vaatan ohooo - timukasr lauas :P

                          Seega, kui see su normaal limiit, siis ma ikkagi mängiks sunday milli :

                          Comment

                          • raunooo
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 422

                            #853
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Aga pm kui timukasr unregister paneks, siis saaks ta raha?

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #854
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Algselt postitas raunooo
                              Aga pm kui timukasr unregister paneks, siis saaks ta raha?
                              Tema saaks sellisel juhul turnadollareid. Sinul aga on vist ainus variant rahadesse venitada ja ükski 215$ pilet min duublisse panna.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #855
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Algselt postitas raunooo
                                Aga pm kui timukasr unregister paneks, siis saaks ta raha?
                                Minuteada sina raha ei saa ;( Samamoodi nagu, kui sa ostad FPP-de eest Sunday Millile siis rahaks ($T) seda mitte kuidagi vahetada ei saa. Nagu imric ütles - ainus võimalus rahadesse venitada.

                                Comment

                                Working...