Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
Sama siin, peab ju Herole järgnema ;D
Mul on ka muidu see cannot write to prefs error, aga kas keegi sellest HEM'i foorumis pole juttu teinud, nad ju ikka töötavad HEM'i kallal, seega peaxid nad selle ära suutma fixida.
btw head uudised, mu vana kõvaketas on elus :)
Algselt postitas Tuul
Mul on ka muidu see cannot write to prefs error, aga kas keegi sellest HEM'i foorumis pole juttu teinud, nad ju ikka töötavad HEM'i kallal, seega peaxid nad selle ära suutma fixida.
btw head uudised, mu vana kõvaketas on elus :)
, Q
] ($19.57 in chips)
,J
Comment