Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
eile oöli tunne et saan t2na kuu nulli eile oli nats alla -2BI, aga oh ei, täna insta -3BI otsa j2lle. panen kinni lauad t2naseks, nii sitta kaardijooksup ole ammu olnd. i mean mitte biidid vaid kaardid ise. ässasid ja kunne sessi ajal ei nöinudki t2na mingi ca 1.5k k
22tt vist. anyway -5bi veel, loodan dest lõpuks + 5bi teha ideaalis +10 lakboksi oleks aint vaja. jaaniuaris ei m2ngi .. kuna eksamid sel ajal...
eile oöli tunne et saan t2na kuu nulli eile oli nats alla -2BI, aga oh ei, täna insta -3BI otsa j2lle. panen kinni lauad t2naseks, nii sitta kaardijooksup ole ammu olnd. i mean mitte biidid vaid kaardid ise. ässasid ja kunne sessi ajal ei nöinudki t2na mingi ca 1.5k k
22tt vist. anyway -5bi veel, loodan dest lõpuks + 5bi teha ideaalis +10 lakboksi oleks aint vaja. jaaniuaris ei m2ngi .. kuna eksamid sel ajal...
TC
K
T
(2 Players)
Comment