*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Davy
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1341

    #781
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    USD 10,70330 :-\ .... 15 % langust kuu ajaga

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #782
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***



      ROFLLLLLLLLLLLLLL. SEE ON HULLEM, KUI OLLA LOSING PLAYER IMO!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #783
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Aitas.

        Täna võtan PT3, testin seda 60 päeva ning kui meeldib rohkem, kui HEM siis jään selle peale. Kas kellegil veel on jamasid, et mingi aeg HEM ei salvesta layoyti ära ja miski "cant write prefs.xxx bbalaba" nii tilti ajab. Ja siis 6maxi ja full ringi kleebib ka kokku.

        Sigadus!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #784
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          TRA MIS TILT RAISK.

          -$1700 -> BACK TO EVEN -> +400 -> BACK TO EVEN -> +400 -> BACK TO EVEN JA SIIS TEGIN KAKS BLUFFI, MILLEST 1 OLI SUUREPÄRANE JA SIIS 1 REGULAR OTSUSATADA CALLIDA 45s-IGA BUTTONILT 3BETI, SIIS OTSUSTAS FLOATIDA KOLME PAARIGA, SAADA TURNIL FLUSH DRAW NING SIIS CALLIDA 2-ND BARREL JA SIIS RIVERIL SAADA RUNNER-RUNNER 2 PAARI JA SIIS RIVERIL TIMEBANK CALLIDA, JÄTTES OMALE ALLES AINULT $20 JA $1000+ POT LÄKSKI TEISELE POOLE, SEST MUL OLI AK. JA TRA 2 ESIMEST TÄNAVAT SNAP CALLIS JA VIIMASEL RIVERIL TIME BANK-CALLIS. MORONID!

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #785
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            :/

            Aga seosed Dollariga. Nooremana oli täpselt sama kamm, vaatasin nuttes, kuidas kurss kukub, sest kogusin korvpallikarte ja väärtused olid neil dollaritest. Nüüd siis uus hobi ja uued probleemid taas selle kursiga :D.

            Comment

            • Davy
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1341

              #786
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Algselt postitas ranka
              Aitas.

              Täna võtan PT3, testin seda 60 päeva ning kui meeldib rohkem, kui HEM siis jään selle peale. Kas kellegil veel on jamasid, et mingi aeg HEM ei salvesta layoyti ära ja miski "cant write prefs.xxx bbalaba" nii tilti ajab. Ja siis 6maxi ja full ringi kleebib ka kokku.

              Sigadus!
              Solution PC restart, layoudi pead siiski peale seda ise paika vedama.

              MInu probleemid hem-ga on see , et HU pean ilma HU display-ta mängima starsis, sest millegipärast ei tööta see.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #787
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Algselt postitas Davy
                Solution PC restart, layoudi pead siiski peale seda ise paika vedama.

                MInu probleemid hem-ga on see , et HU pean ilma HU display-ta mängima starsis, sest millegipärast ei tööta see.
                Ma ise ka solutioni tean aga põhjust ei tea? Samas võrreldes PT3-ga on HEM'i disain kuidagi jube vanamoeline ja keeruline :S

                Proovin PT3, selle eest keegi raha ju ei nõua :D

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #788
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Algselt postitas ranka
                  Aitas.

                  Täna võtan PT3, testin seda 60 päeva ning kui meeldib rohkem, kui HEM siis jään selle peale. Kas kellegil veel on jamasid, et mingi aeg HEM ei salvesta layoyti ära ja miski "cant write prefs.xxx bbalaba" nii tilti ajab. Ja siis 6maxi ja full ringi kleebib ka kokku.

                  Sigadus!
                  mul on mure selline.. et alguses kui laudadesse istun.. siis viskab state ikka suht lambist vahepela ringi.. korra läheb jälle lauas korda.. kõik õiged statid õigete mängijate juures.. ja siis mingi lambiajal on kas statid valede mängijate juures.. või yldse suvaliste mängijate statid.. keda mul tegelt pole isegi üheski lauas.. mingi 15min mängimist.. siis enamvähem jäävad kõikides laudades statid paika.. aga alguses ikka täiega segab ja -EV on garanteeritud...

                  lisaks on mul jama.. et need kaardid.. mis ilmuvad hiljem peale handi lõppu.. et näitab, mis kellelgi oli.. need on mingi suht suvalistes kohtades ja pole leidnud ka kohta, kus ma saaksin neid paika panna või välja lülitada...

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #789
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Algselt postitas Rage
                    mul on mure selline.. et alguses kui laudadesse istun.. siis viskab state ikka suht lambist vahepela ringi.. korra läheb jälle lauas korda.. kõik õiged statid õigete mängijate juures.. ja siis mingi lambiajal on kas statid valede mängijate juures.. või yldse suvaliste mängijate statid.. keda mul tegelt pole isegi üheski lauas.. mingi 15min mängimist.. siis enamvähem jäävad kõikides laudades statid paika.. aga alguses ikka täiega segab ja -EV on garanteeritud...

                    lisaks on mul jama.. et need kaardid.. mis ilmuvad hiljem peale handi lõppu.. et näitab, mis kellelgi oli.. need on mingi suht suvalistes kohtades ja pole leidnud ka kohta, kus ma saaksin neid paika panna või välja lülitada...
                    Sul on üks (või mõlemad) probleemidest:
                    [x] kasutad pokkeritoa prefered seati (et istud ühe koha peal) aha HEM-is ei ole seda paika pannud. HEM->HUD Options->Seating Preferences
                    [x] Hero nimed on kirja panemata. HUD Options->Setup Hero Names

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #790
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      APPI ;D, mis olek !

                      Comment

                      • Davy
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1341

                        #791
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Algselt postitas Imric

                        Lõpuks ometi avalikustas Ranka kõigile oma BR suuruse :D
                        ranka soovitan mõlemad postitused deletada, wtf milleks see br suuruse teadmine vajalik on...(no offence imric)

                        Comment

                        • CTXrix
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 689

                          #792
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Lugesin kuskilt artiklit dollari edasisest minekust ja pakuti, et 2009 tõmbab vabsjee alla ennast, kuna praegu rämedalt ülehinnatud. ???

                          Oskab keegi kommenteerida?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #793
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Miks sa arvad, et peab just bankrolli kaotama dollari langusega? On ka teisi asju, mis vajuvad ja tõusevad koos dollariga. Teiseks oma bankrolli ma ei ole kunagi varjanud ega ole ka avalikustanud, kui suur see number tegelikult on. Need inimesed, kes seda tahaksid teada saaksid selle teada nii või naa või juba teavad. Ja ainus võimalus oma bankrolli/tulemusi täielikult varjata oleks mitte olla aktiivne Eesti pokkerikommuunis, et keegi ei teaks su "screen-name" ja ei saaks tulemusi träkida teistes foorumites/pokkeritubades/datamine saitidel.

                            Imricu kommentaar muidugi oli kindlasti liiast ja see on ehe näide, et Eesti pokkerikomuun ei ole veel ikkagi "suureks" kasvanud. Samuti see "bankroll" on üheks põhjuseks, miks ma ei ole tahtnud Starsis videot avalikusele teha, sest siis tuleks rohkem "bankrolli" teemalisi küsimusi, kui mängulis. Nüüd muidugi autoreload ja vabandusi ei leia.

                            EDIT: Ja tahtsin lisada ,et 2p2-s ma pole elusees näinud kedagi nuhkimas kellegi bankrollides! Pigem on antud soovitusi, et sul roll liiga väike või vastupidi liiga suur, et mine investeerima. Aga ise teate - nii käitudes kaevate endale ise auku!

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #794
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Algselt postitas ranka
                              Miks sa arvad, et peab just bankrolli kaotama dollari langusega? On ka teisi asju, mis vajuvad ja tõusevad koos dollariga. Teiseks oma bankrolli ma ei ole kunagi varjanud ega ole ka avalikustanud, kui suur see number tegelikult on. Need inimesed, kes seda tahaksid teada saaksid selle teada nii või naa või juba teavad. Ja ainus võimalus oma bankrolli/tulemusi täielikult varjata oleks mitte olla aktiivne Eesti pokkerikommuunis, et keegi ei teaks su "screen-name" ja ei saaks tulemusi träkida teistes foorumites/pokkeritubades/datamine saitidel.

                              Imricu kommentaar muidugi oli kindlasti liiast ja see on ehe näide, et Eesti pokkerikomuun ei ole veel ikkagi "suureks" kasvanud. Samuti see "bankroll" on üheks põhjuseks, miks ma ei ole tahtnud Starsis videot avalikusele teha, sest siis tuleks rohkem "bankrolli" teemalisi küsimusi, kui mängulis. Nüüd muidugi autoreload ja vabandusi ei leia.
                              +1

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #795
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Algselt postitas CTXrix
                                Lugesin kuskilt artiklit dollari edasisest minekust ja pakuti, et 2009 tõmbab vabsjee alla ennast, kuna praegu rämedalt ülehinnatud. ???

                                Oskab keegi kommenteerida?
                                Dunno. Kunagi ma mõtlesin, et valulävi võiks olla 10 krooni dollari eest ja kui kukub alla selle, et siis tõmbaks pokkerikontod tühjaks ja jätaks nii 15-20 jagu raha kontole. Aga näed, tuli see 10 eekine valulävi ja hui viitsisin nende rahadega jamada hakata. Eriti kepp on neid välja võtta ja kui hakkad tagasi kandma, siis samuti näe sellist lolli vaeva ning ühtlasi ka mugavustunnetus kaob ära, kui rolli liiga väikseks viia, eriti kui downswing tuleb.

                                Seega dollari langus või tõus peaks olema pokkerimängijale täiesti "mõttetu" asi ning raha välja kakkuma dollari languse pärast on minu arvates mõttetu. Samamoodi ei tohiks üldse pokkerikontol raha hoida ,sest äkki pokkerituba läheb pankrotti või keegi häkib sisse. Samasuguseks "riskiks" võiks ka dollarilanguse pidada. Ja kui dollar peaks langema katastrofaalsele tasemele, et näiteks roll hävineb peaaegu täielikult, siis arvan, et kogu maailma majandus peaks julmalt kokku vajuma. ning isegi kui oleksid raha kandnud kroonideks, ei ole see langus kroonist mööda käinud ja oleksid laksu saanud kätte nii või naa.

                                On lihtsalt nats "ebastabiilsemad" ajad, meil ei ole siin midagi teha (hoidke lihtsalt tagavarasid muudel kontodel) ning tuleb elada dollari kõikumised üle.

                                Comment

                                Working...