*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #676
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***





    nojah:D

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #677
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Algselt postitas hotcocacola
      malet ma ei oska....aga kabes olen ma pro (H)
      Ma olin ka kunagi kõva käpp... Teeme mängu? :P

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #678
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Algselt postitas Metsapull
        Millalgi võiks küll teha. Pole päris ammu mänginud ja oskused on vist päris rooste juba läinud. Kohalik jõuluturniir ka veel sellel nädalal tulemas, nii et harjutamine ei teeks üldse paha.

        EDIT: Tegelikult ma arvan, et siin foorumis on kindlasti ka teisi inimesi, kes oskavad ja tahaksid malet mängida. Võiks ju isegi foorumi väikese online maleturniiri korraldada.
        Õhtul võiksime teha kuskil väikese malesessi, kui Sul aega on

        Kui veel rahvast võiksime väikese turniiri ka teha. Võistlusmoment annab alati palju juurde.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #679
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Algselt postitas Codecci
          Ma olin ka kunagi kõva käpp... Teeme mängu? :P

          oota cod, praegu on sul HU-s hea luck...see luck peab veic pöörduma :D

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #680
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Nice :).

            Comment

            • Metsapull

              #681
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Algselt postitas Tigrano
              Õhtul võiksime teha kuskil väikese malesessi, kui Sul aega on

              Kui veel rahvast võiksime väikese turniiri ka teha. Võistlusmoment annab alati palju juurde.
              Minugi poolest. Saaksin ise preagugi teha, aga hiljem võib ka, eks Sa siis anna märku. Ja kas oskad ka mõne hea koha välja pakkuda?

              Comment

              • Aristotep
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #682
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Andke teada siis. Mängiks ise ka paar roundi :)

                Comment

                • Metsapull

                  #683
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Esimene mitteametlik malelahing peetud ja ei saa märkimata jätta, et sellel korral jäin võitjaks mina. Tigrano avaldas küll visa vastupanu, kuid vähene mängupraktika andis tunda ning sellel korral olin siiski mina mõnevõrra parem. :) :)

                  Comment

                  • peokuningas
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 444

                    #684
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Mõnus. Toksisin paar päeva NL50 trios vahelduseks ja nüüd ronisin oma kodutuppa tagasi. Paar lauda lahti ja ühes NL200 lauas 2-l ringil SB peal A A . Ees 2 limperit. Panin 11$ peale. EP limper call.
                    Flop A K 6 . Pot oli 26$, panin 18$. Tüüp call. Turn J . Pot 62$. Ma bet 44$. Ta call. River 8 . Pot 150$, mul 127$ alles. Panin 100$. Tüüp all-in. Ma call. Näitab T Q .
                    Nice hand. Downswing jätkub.

                    Mis ma valesti tegin?

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #685
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Algselt postitas Metsapull
                      Minugi poolest. Saaksin ise preagugi teha, aga hiljem võib ka, eks Sa siis anna märku. Ja kas oskad ka mõne hea koha välja pakkuda?
                      Tegime mõned mängud, olin metsapulliga ikka tõsiselt hädas, ühe võidsin kobaga, sest jättis ette. Peab natuke harjuma, pole ammu mänginud. Jätsin isegi lipu ette ;D

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #686
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=557959

                        Ok mida arvata sellisest autost?
                        Päris pikalt juba müügis olnud.Kui palju on hoolduskulud jne?

                        Comment

                        • arvamusliider
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 183

                          #687
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Head lugemist ;D MariaBingo ja pokkeriteadlik eestlane

                          Tarbija24.ee aitab teha targemaid tarbijaotsuseid Tarbija24.ee on praktiline Eesti tarbijaportaal, mis aitab teha paremaid otsuseid raha, ostude, teenuste ja igapäevaelu küsimustes. Selgitame keerulisi teemasid lihtsas keeles, võrdleme võimalusi ja toome välja kulud, riskid ning tingimused, mida enne otsustamist tasub teada. Meie eesmärk on aidata sul vältida halbu valikuid, säästa raha ja mõista, milline pakkumine, teenus

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #688
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Algselt postitas privador
                            http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=557959

                            Ok mida arvata sellisest autost?
                            Päris pikalt juba müügis olnud.Kui palju on hoolduskulud jne?
                            läbisõit on täpselt nii suur, et päris palju juppe vaja varsti ära vahetada. ma ostaks 1-2 aastat vana auto - vanematega võib juba liiga lotoks minna

                            Comment

                            • leits

                              #689
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              mul siier nendest bad beatidest. aain -10BI se uu, ma ei viidsi enam.. mõned p2evad mängid veel ja quitin .. ma ei viici oma n2rve enam rikkuda

                              täna läks 400 pot ... AA vs QQ..tohman callis ära deep lauas .. ma ie viidsi enam...iga päev on mingi biit biidi otsa .. sian juba -1BI peale kuu .. ja nyyd sirgena j2lle -10BI peal .. mõttetu mängida ... joon oma rolli uuel aastal maha ... over and aut

                              Comment

                              • CTXrix
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 689

                                #690
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Algselt postitas privador
                                http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=557959

                                Ok mida arvata sellisest autost?
                                Päris pikalt juba müügis olnud.Kui palju on hoolduskulud jne?
                                Nice. A läbisõit on jah problemaatiline - mersu jupid kah kallid. Samas, kui korralikult hoitud, siis ei peaks eriti probleeme olema. 150k km korraliku mersu kohta pole tegelt väga hull. A eks see oleneb - tuleb oma silmaga üle vaadata ja veidi käperdada, siis oskaks rohkem midagi öelda.

                                Comment

                                Working...