*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits

    #661
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    eile oöli tunne et saan t2na kuu nulli eile oli nats alla -2BI, aga oh ei, täna insta -3BI otsa j2lle. panen kinni lauad t2naseks, nii sitta kaardijooksup ole ammu olnd. i mean mitte biidid vaid kaardid ise. ässasid ja kunne sessi ajal ei nöinudki t2na mingi ca 1.5k k
    22tt vist. anyway -5bi veel, loodan dest lõpuks + 5bi teha ideaalis +10 lakboksi oleks aint vaja. jaaniuaris ei m2ngi .. kuna eksamid sel ajal...

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #662
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Algselt postitas ranka
      [img width=619 height=252]http://arion.pri.ee/images/muu/SNE.jpg[/img]

      Miks Te kõik arvate, et ma genen miski 100,000 VPP kuus vä?
      Kui ma arvaxin, siis olexin küsinud , kui lähedal Sa oled? ;D

      Ma natuke neid VPP calculatoreid näppinud küll, arvasingi, et kuskil sinnakanti oled :)

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #663
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Tegelt ka! Hetkel ei ole Starsis mitte ühtegi 400NL lauda kuhu ma istuks. Üks on, kus hädapärast saaks mängida aga seal on juba 5 meest waiting listis. Kokku on 400NL laudu miski 30.
        Siin ma tsiteeriks juba irooniaga naxerit."Kui vastased lähevad tugevamaks,tuleb ise areneda,õppida jne..."

        Aga kui tõsiselt rääkides,peab iga pokkeirmängija olema sisulsielt juba järgmine kuu ta ei pruugi enam olla võitev mängija.Sul on 2 valikut,kas mitte minna lauda nagu ranka teeb või nn raske südamega regularidega võitlusse astuda.Aga see teine variant nõuab juba ohtralt närve ja tilti minekuks on oht palju suurem!

        Comment

        • Yokker
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 207

          #664
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Algselt postitas ranka
          Kui asi nii jätkub nagu praegu, siis selle aasta jooksul sureb FR mid-stakes täiesti välja. Näiteks täna hommikul oli ca 24 400NL full-ring lauda ning neist kõige parema plrs/flop% oli 13%, mis on JULMALT VÄHE. See tähendab seda, et laudades ei olnud mitte ühtegi fishi ja see kepp kestis vähemalt 4-5 tundi, siis andsin alla. Samuti 200NL pridi olema praegu täiesti jube ning tõenäoliselt kestab see jant jälle vähemalt 3 järgmist kuud, sest järgmine aasta väga paljud tahavad Supernova Elite'ks saada.

          Oma jälje mängudesse on jätnud ka majandus langus ning järgmisel aastal kindlasti mingil määral ka UEIGA uus seadus, mis peaks jõustuma 19-ndal jaanuaril (tõsi, läheb 9 kuud peale seaduse jõustumist on aega pankadel töötada välja süsteemid) ja kindlasti peletab eemale mõnegi fishi.

          Kui see nali peaks juhtuma nagu ma arvan, siis ärge arvake, et ka 6maxi või mikro FR mängijad jäävad puutumata! Sest regular tahab ikka oma raha kätte saada, leiva lauale teenida ning ta kas liigub alla või läheb teist mängu mängima, mis omakorda vallandama doomino effekti, kus nõrgemad surutakse allapoole ja fishidele ning siis ka nõrgematle endistele break-even regularitele hakatakse rohkem survet avaldama ja nad ei pruugi enam kaua kesta.

          Ja täna mängisin 400NL 6maxi ja ennäe imet, siin ka juba paljude kohta 400-500 käelised readid :) Seega hetkel on pajud kitsastes oludes mängu vahetanud.

          Ja ise arvan, et mängudes erilist muutust ei toimu saitidel, kus ameeriklased ei ole lubatud, sest neil saitidel high-stakes lauad on niigi suht surnud ning pole olukorda, kus regular viib raha välja vabalt aga fishi deponeerimine on piiratud.

          Ma pole siis ainuke kes seda märgand...igal pool nii ja üha rohkem ja rohkem
          Viimane aeg omaha peale üle minna

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #665
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Algselt postitas ranka
            Kui asi nii jätkub nagu praegu, siis selle aasta jooksul sureb FR mid-stakes täiesti välja. Näiteks täna hommikul oli ca 24 400NL full-ring lauda ning neist kõige parema plrs/flop% oli 13%, mis on JULMALT VÄHE. See tähendab seda, et laudades ei olnud mitte ühtegi fishi ja see kepp kestis vähemalt 4-5 tundi, siis andsin alla. Samuti 200NL pridi olema praegu täiesti jube ning tõenäoliselt kestab see jant jälle vähemalt 3 järgmist kuud, sest järgmine aasta väga paljud tahavad Supernova Elite'ks saada.

            Oma jälje mängudesse on jätnud ka majandus langus ning järgmisel aastal kindlasti mingil määral ka UEIGA uus seadus, mis peaks jõustuma 19-ndal jaanuaril (tõsi, läheb 9 kuud peale seaduse jõustumist on aega pankadel töötada välja süsteemid) ja kindlasti peletab eemale mõnegi fishi.

            Kui see nali peaks juhtuma nagu ma arvan, siis ärge arvake, et ka 6maxi või mikro FR mängijad jäävad puutumata! Sest regular tahab ikka oma raha kätte saada, leiva lauale teenida ning ta kas liigub alla või läheb teist mängu mängima, mis omakorda vallandama doomino effekti, kus nõrgemad surutakse allapoole ja fishidele ning siis ka nõrgematle endistele break-even regularitele hakatakse rohkem survet avaldama ja nad ei pruugi enam kaua kesta.

            Ja täna mängisin 400NL 6maxi ja ennäe imet, siin ka juba paljude kohta 400-500 käelised readid :) Seega hetkel on pajud kitsastes oludes mängu vahetanud.

            Ja ise arvan, et mängudes erilist muutust ei toimu saitidel, kus ameeriklased ei ole lubatud, sest neil saitidel high-stakes lauad on niigi suht surnud ning pole olukorda, kus regular viib raha välja vabalt aga fishi deponeerimine on piiratud.

            kõige rohkem käivad need kuradima short stackerid närvidele!
            krt kui raha ei ole siis liikuga limiidist alla! [img width=16 height=16]http://smilies.vidahost.com/contrib/dvv/pissed.gif[/img]

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #666
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              kõige rohkem käivad need kuradima short stackerid närvidele!
              krt kui raha ei ole siis liikuga limiidist alla!
              Nu järelikult ikka h2irib nende juures miski.Kas ei beadi neid voi shordid suudavad nn mingit tulu näidata suurtele pinda käies

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #667
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Algselt postitas privador
                Nu järelikult ikka h2irib nende juures miski.Kas ei beadi neid voi shordid suudavad nn mingit tulu näidata suurtele pinda käies
                Shortstackimine on fold equity ära kasutamine ning kui sa suudad seda enam vähem õigesti ära kasutada, siis suudad näidata päris viisakat mängulist tulu.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #668
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Kaart kõige parem sellisteks trikkideks ei ole aga vähemalt fun.

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $4.00 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  SB ($400)
                  BB ($439.20)
                  UTG ($459.30)
                  UTG+1 ($261.15)
                  MP1 ($409.30)
                  MP2 ($427)
                  Hero (CO) ($400)
                  kelisitaan ($613.85)

                  Preflop: Hero is CO with 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img]
                  4 folds, Hero raises to $12, kelisitaan raises to $36, 2 folds, Hero raises to $80, kelisitaan raises to $124, Hero raises to $168, 1 fold

                  Total pot: $254 | Rake: $0

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #669
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Keegi väikesest malesessist on huvitatud, pole ammu mänginud võiks natuke pusida, et ära ei unustaks :)

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #670
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      elu parim steal vist kutil, hahahaa irw



                      Microgaming, $0.25/0.50 Hold'em Cash Games, 6 Players
                      Hand Converter by Pokerhand.org

                      Board:
                      wlade (UTG): $135.19
                      foxx187 (UTG+1): $18.36
                      gogo23 (CO): $17.49
                      marko0412 (Button): $33.80
                      hotcocacola (SB): $24.94
                      fatboy227 (BB): $43.11

                      Dealt to hotcocacola A K

                      Pre-flop:
                      (1 folds), foxx187 calls $.50, (1 folds), marko0412 calls $.50, hotcocacola raises to $3.25, (2 folds), marko0412 calls $3.25

                      Flop: ($7.75) T T 4 (2 Players)
                      hotcocacola bets $4, marko0412 raises to $8, hotcocacola calls $8

                      Turn: ($20.50) Q (2 Players)
                      hotcocacola all-in $13.69, marko0412 calls $13.69

                      River: ($47.88) T (2 Players)

                      Results:
                      hotcocacola Showed A K
                      [i]marko0412 Mucks J 3
                      hotcocacola wins $48.34




                      LOL

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #671
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        J-high is good enough.

                        Comment

                        • Metsapull

                          #672
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Algselt postitas Tigrano
                          Keegi väikesest malesessist on huvitatud, pole ammu mänginud võiks natuke pusida, et ära ei unustaks :)
                          Millalgi võiks küll teha. Pole päris ammu mänginud ja oskused on vist päris rooste juba läinud. Kohalik jõuluturniir ka veel sellel nädalal tulemas, nii et harjutamine ei teeks üldse paha.

                          EDIT: Tegelikult ma arvan, et siin foorumis on kindlasti ka teisi inimesi, kes oskavad ja tahaksid malet mängida. Võiks ju isegi foorumi väikese online maleturniiri korraldada.

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #673
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Mängisin viimati vanaisaga 4 aastat tagasi ja saavutasin ta vastu esimese võidu elus. Juhtuda sai see vaid tänu sellele, et ta oli peale sauna 5+ õlut ära joonud ja ei taibanud enam erilist mõttekäiku ette näidata :D.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #674
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              malet ma ei oska....aga kabes olen ma pro (H)

                              Comment

                              • Aristotep
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 605

                                #675
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Malet võiks pelada küll.

                                Comment

                                Working...