Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
Mulle see Nemvaltsi uus koomiks küll eriti ei istu, aga tema karikatuurid on ikka tasemel:
Mulle see Nemvaltsi uus koomiks küll eriti ei istu, aga tema karikatuurid on ikka tasemel:
TC
Comment