*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Metsapull

    #646
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Mulle see Nemvaltsi uus koomiks küll eriti ei istu, aga tema karikatuurid on ikka tasemel:

    Kolme hukkunuga avarii põhjustanud Joosep Laiksoo tegi reede õhtul jälle avarii.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #647
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Algselt postitas Metsapull
      Mulle see Nemvaltsi uus koomiks küll eriti ei istu, aga tema karikatuurid on ikka tasemel:

      Kolme hukkunuga avarii põhjustanud Joosep Laiksoo tegi reede õhtul jälle avarii.
      Väga seff, kas kellegil foorumi meestest pole sellist annet joonistada, teeks foorumi koomiksi, midagi sarnast nagu need videod, siin on tehtud jube kaif oleks.

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #648
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        üks kutt lendas sydneyst bangkoki, Mat oli nimi, belglane ja tal oli 9 tundi lennuni aega. igatahes jäi nii maha, et istus seal lennujaamas paar tundi, aga siis mõtles, et ikka sitaks aega on veel ja läks linna uudistama

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #649
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Algselt postitas jrgn hell
          üks kutt lendas sydneyst bangkoki, Mat oli nimi, belglane ja tal oli 9 tundi lennuni aega. igatahes jäi nii maha, et istus seal lennujaamas paar tundi, aga siis mõtles, et ikka sitaks aega on veel ja läks linna uudistama
          lenda msn!

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #650
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***



            Pole paha.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #651
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Päris masendav.

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #652
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Algselt postitas jrgn hell
                üks kutt lendas sydneyst bangkoki, Mat oli nimi, belglane ja tal oli 9 tundi lennuni aega. igatahes jäi nii maha, et istus seal lennujaamas paar tundi, aga siis mõtles, et ikka sitaks aega on veel ja läks linna uudistama

                Mis edasi sai?

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #653
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  ostis uue pileti lihtsalt, sest pappi tal oli ja mingit abi elnnujaamalt ta ei saanud, kuna täielikult oma viga. Prageu peaks motikaga mööda aasiat kodu ppole kihutama, sets lubas aasias sitaks kaua olla.

                  Comment

                  • MarxVoss
                    FPP Pro
                    • Dec 2008
                    • 211

                    #654
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Lahe!

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #655
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Leidsin midagi väga väga huvitavat !!!!!
                      Ise kavatsen kindlasti osa võtta ja lähiajal igaxjuhuks ära regada!

                      Turniir toimub: 28. detsember, 22.30 eesti aja järgi.



                      [img width=750 height=543]http://img360.imageshack.us/img360/966/guinessvh3.png[/img]

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #656
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Algselt postitas RudiTurbo
                        Aga kaugel Sa ranka Supernova Elitest oled? :P
                        [img width=619 height=252]http://arion.pri.ee/images/muu/SNE.jpg[/img]

                        Miks Te kõik arvate, et ma genen miski 100,000 VPP kuus vä?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #657
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Algselt postitas hotcocacola
                          Leidsin midagi väga väga huvitavat !!!!!
                          Ise kavatsen kindlasti osa võtta ja lähiajal igaxjuhuks ära regada!

                          Turniir toimub: 28. detsember, 22.30 eesti aja järgi.



                          [img width=750 height=543]http://img360.imageshack.us/img360/966/guinessvh3.png[/img]
                          Mina ka.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #658
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Algselt postitas CTXrix
                            Siin vaikselt kõik hakkavad shorthandedit pusima. ;D
                            Kui asi nii jätkub nagu praegu, siis selle aasta jooksul sureb FR mid-stakes täiesti välja. Näiteks täna hommikul oli ca 24 400NL full-ring lauda ning neist kõige parema plrs/flop% oli 13%, mis on JULMALT VÄHE. See tähendab seda, et laudades ei olnud mitte ühtegi fishi ja see kepp kestis vähemalt 4-5 tundi, siis andsin alla. Samuti 200NL pridi olema praegu täiesti jube ning tõenäoliselt kestab see jant jälle vähemalt 3 järgmist kuud, sest järgmine aasta väga paljud tahavad Supernova Elite'ks saada.

                            Oma jälje mängudesse on jätnud ka majandus langus ning järgmisel aastal kindlasti mingil määral ka UEIGA uus seadus, mis peaks jõustuma 19-ndal jaanuaril (tõsi, läheb 9 kuud peale seaduse jõustumist on aega pankadel töötada välja süsteemid) ja kindlasti peletab eemale mõnegi fishi.

                            Kui see nali peaks juhtuma nagu ma arvan, siis ärge arvake, et ka 6maxi või mikro FR mängijad jäävad puutumata! Sest regular tahab ikka oma raha kätte saada, leiva lauale teenida ning ta kas liigub alla või läheb teist mängu mängima, mis omakorda vallandama doomino effekti, kus nõrgemad surutakse allapoole ja fishidele ning siis ka nõrgematle endistele break-even regularitele hakatakse rohkem survet avaldama ja nad ei pruugi enam kaua kesta.

                            Ja täna mängisin 400NL 6maxi ja ennäe imet, siin ka juba paljude kohta 400-500 käelised readid :) Seega hetkel on pajud kitsastes oludes mängu vahetanud.

                            Ja ise arvan, et mängudes erilist muutust ei toimu saitidel, kus ameeriklased ei ole lubatud, sest neil saitidel high-stakes lauad on niigi suht surnud ning pole olukorda, kus regular viib raha välja vabalt aga fishi deponeerimine on piiratud.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #659
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Algselt postitas ranka
                              Kui asi nii jätkub nagu praegu, siis selle aasta jooksul sureb FR mid-stakes täiesti välja. Näiteks täna hommikul oli ca 24 400NL full-ring lauda ning neist kõige parema plrs/flop% oli 13%, mis on JULMALT VÄHE. See tähendab seda, et laudades ei olnud mitte ühtegi fishi ja see kepp kestis vähemalt 4-5 tundi, siis andsin alla. Samuti 200NL pridi olema praegu täiesti jube ning tõenäoliselt kestab see jant jälle vähemalt 3 järgmist kuud, sest järgmine aasta väga paljud tahavad Supernova Elite'ks saada.

                              Oma jälje mängudesse on jätnud ka majandus langus ning järgmisel aastal kindlasti mingil määral ka UEIGA uus seadus, mis peaks jõustuma 19-ndal jaanuaril (tõsi, läheb 9 kuud peale seaduse jõustumist on aega pankadel töötada välja süsteemid) ja kindlasti peletab eemale mõnegi fishi.

                              Kui see nali peaks juhtuma nagu ma arvan, siis ärge arvake, et ka 6maxi või mikro FR mängijad jäävad puutumata! Sest regular tahab ikka oma raha kätte saada, leiva lauale teenida ning ta kas liigub alla või läheb teist mängu mängima, mis omakorda vallandama doomino effekti, kus nõrgemad surutakse allapoole ja fishidele ning siis ka nõrgematle endistele break-even regularitele hakatakse rohkem survet avaldama ja nad ei pruugi enam kaua kesta.

                              Ja täna mängisin 400NL 6maxi ja ennäe imet, siin ka juba paljude kohta 400-500 käelised readid :) Seega hetkel on pajud kitsastes oludes mängu vahetanud.

                              Ja ise arvan, et mängudes erilist muutust ei toimu saitidel, kus ameeriklased ei ole lubatud, sest neil saitidel high-stakes lauad on niigi suht surnud ning pole olukorda, kus regular viib raha välja vabalt aga fishi deponeerimine on piiratud.

                              Ära hirmuta siin ;D

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #660
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Tegelt ka! Hetkel ei ole Starsis mitte ühtegi 400NL lauda kuhu ma istuks. Üks on, kus hädapärast saaks mängida aga seal on juba 5 meest waiting listis. Kokku on 400NL laudu miski 30.

                                EDIT: ometi on Starsis 175,000 mängijat online!

                                Comment

                                Working...