*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #601
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas -andres-
    Mul jäi tuttav Pärnu rannas magama ja ärkas Poolas. Huvitav kogemus.
    lol

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #602
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      ma jäin kahe poolvõõra tsiki autos magama Pärnus ja ärkasin türil, kus tuli päeva poole beebit valvata, kuni korteri perenaine süüa tegi ja beebi omanik kuksil rahvajooksul oli. Bussi ka sealt ei tulnud. Häälega tuli koju tulla

      Comment

      • Andr3s
        Julm Donk
        • Nov 2008
        • 65

        #603
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Ma jäin Saksamaal sõbra tuppa tugitooli magama ja ärkasin 7:30 AM marukastis peaga
        20km eemal kuskil voodis ilma rahakotita ning 10:30 pidi lennuk minema.
        Isegi jõudsin lennukile!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #604
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          rolf seda teemat lugedes võib naerukrambid saada... Ei tea kas peaks panema esimesse posti hoiatuse ka?

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #605
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Kõige räigematest asjadest ma rääkima ei hakka, aga mul soliidne arm triitsa peal sellest, et olin täispeaga vastu vana ahju toetanud päris pikka aega ilma tähelepanemata. Hommikul ärgates oli üllatus suur, kui käsi paistes ja punane oli. Nüüd mingi üle aasta juba nagu oleks tumedamat värvi Tribal tehtud kuskilt Taturini juures :D.

            Comment

            • peokuningas
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 444

              #606
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Ma ülikooli ajal elasin mingite pensionäride juures. Nemad allkorrusel. Mina 2 sõbra-tuttavaga ülakorrusel.
              Igatahes kord peolt tulles olin suht sodi ja läksin wc-sse. Kuhu õnnestus natuke tukkuma jääda. Igatahes mingi hetk olin ma hakanud koputama wc-s istudes ja pensionärid olevat paaniliselt ringi kõndinud ja vaadanud välisukse taha, aga ei leidnud kedagi. Seepeale olevat ma itsitanud wc-st: "ihiii, mina siin".
              Igatahes suure palumise peale said nad mu wc-st välja meelitatud ja olevat kutsunud mind kööki vestlema (wtf???). A ma olevat suht kuraasi täis läinud ja kukkunud ähvardama ja sõimlema. Seepeale tuli teine tüüp, kes seda asja mulle jutustas, ülevalt korruselt alla ja juhatas mind viisakalt oma tuppa ära :D
              Järgmine hommik oli onu Volli muidugi suure kisaga minu toas ja sõimles nii mis kole. Ma peitusin teki alla ja teesklesin magajat.
              Peale seda intsidenti oli mul suht piinlik ja ebamugav seal edasi elada ja mõni aeg hiljem panin kolad kokku ja kolisin välja.

              Comment

              • leits

                #607
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                just nimelt käige Vi**u oma ilusa detsembriga.

                Tänane sess -7BI K high vs A high flush mingi 100x+ AK vs AQ A high flopil.. noo kenad riverid ... AA vs KK ei pea ka see .. 887 boardil.. 77 vs 88 obv... naiss kuu küll, imo pange kogu see fultildisitamaja põlema

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #608
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Algselt postitas peokuningas
                  Ma ülikooli ajal elasin mingite pensionäride juures. Nemad allkorrusel. Mina 2 sõbra-tuttavaga ülakorrusel.
                  Igatahes kord peolt tulles olin suht sodi ja läksin wc-sse. Kuhu õnnestus natuke tukkuma jääda. Igatahes mingi hetk olin ma hakanud koputama wc-s istudes ja pensionärid olevat paaniliselt ringi kõndinud ja vaadanud välisukse taha, aga ei leidnud kedagi. Seepeale olevat ma itsitanud wc-st: "ihiii, mina siin".
                  Igatahes suure palumise peale said nad mu wc-st välja meelitatud ja olevat kutsunud mind kööki vestlema (wtf???). A ma olevat suht kuraasi täis läinud ja kukkunud ähvardama ja sõimlema. Seepeale tuli teine tüüp, kes seda asja mulle jutustas, ülevalt korruselt alla ja juhatas mind viisakalt oma tuppa ära :D
                  Järgmine hommik oli onu Volli muidugi suure kisaga minu toas ja sõimles nii mis kole. Ma peitusin teki alla ja teesklesin magajat.
                  Peale seda intsidenti oli mul suht piinlik ja ebamugav seal edasi elada ja mõni aeg hiljem panin kolad kokku ja kolisin välja.
                  Ma mõtsin juba, et peolt tulles sadasid vale korruse korterisse ja penskarite voodisse :D.

                  Comment

                  • peokuningas
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 444

                    #609
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Algselt postitas leits
                    just nimelt käige Vi**u oma ilusa detsembriga.
                    +1

                    Ma ei julge enam laudadesse istudagi, sest teada värk, mis sealt hakkab tulema.

                    Homme peaks proovima uuesti 8)

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #610
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Ärkasin ka kunagi Kopenhaagenis hotellis hommikul juhuslikult kl 9. Õhtul oli kohtipidi kammitud veits.
                      Lennuk pidi minema ca kl 8:00. No ma jõudsin lennujaama mingi 10:30.

                      "Sorry, jäin lennust maha. Kas mingit varianti ei ole siiski Tallinnasse jõuda."
                      "Pole hullu, täna ju keerati kella. Obv, et te võisite hiljaks jääda. Paneme teid õhtuse lennuki peale. Juurde pole vaja maksta."

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #611
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        mul haudus peas kaua plaan teha endale libamapp mingi air-travel quality inspection assosiation kleepsuga ja siis lennates, seda nii poolsalaja täites, et nagu nad näeksid, mis teen, aga kui mööda käivad siis varjaks hullult. Huvitav kui suur p*rsseougemine hakkaks.

                        Comment

                        • Metsapull

                          #612
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Party Poker $60000.00 No Limit Hold'em - 9 players
                          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                          Hero (MP2): $21194.00
                          CO: $25811.50
                          BTN: $10922.50
                          SB: $13115.00
                          BB: $6342.50
                          UTG: $38256.00
                          UTG+1: $9325.00
                          UTG+2: $11714.50
                          MP1: $10248.00

                          Pre Flop: ($900.00) Hero is MP2 with 3 9
                          UTG calls $600, 4 folds, CO calls $600, BTN calls $600, SB calls $300, BB checks

                          Flop: ($3000.00) J 8 Q (5 players)
                          SB checks, BB checks, UTG bets $3405.00, CO calls $3405, BTN folds, SB raises to $12425, BB folds, UTG raises to $37566, CO calls $21806.50 all in

                          Final Pot: $65848.00
                          CO shows 7 9
                          SB shows A 4
                          UTG shows K K
                          SB wins $40680.00
                          UTG wins $90.00
                          CO wins $25393.00
                          (Rake: $-315.00)

                          See kunnidega vend enne juba hävis peaaegu samamoodi kui ässadega MP-lt limpis ja BB floppas endale flushi.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #613
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Algselt postitas leits
                            just nimelt käige Vi**u oma ilusa detsembriga.

                            Tänane sess -7BI K high vs A high flush mingi 100x+ AK vs AQ A high flopil.. noo kenad riverid ... AA vs KK ei pea ka see .. 887 boardil.. 77 vs 88 obv... naiss kuu küll, imo pange kogu see fultildisitamaja põlema
                            Sa juba Tildis, mäletan, et alles mängisid Starsis, rändad jube palju või mängid vahel Starsis ka ikka. Graafik on ikka masendav tõesti.

                            Comment

                            • Davy
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1341

                              #614
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Algselt postitas jrgn hell
                              ise ka sulamees selles suhtes, et peale korraliku põhja tegemist töötab aju täiesti teistmoodi. Olen oma rõdu ukse taga seisnud ja üritanud ise jumala koomas olles venda mõtte jõul ust avama kutsuda, kes magab teisel korrusel ja pole lootustki et kuuleb klopsimist. Lihtsalt toetusin seina peale ja ise siiralt uskudes mõtlesin, et no kuule juba ja tee uks lahti. Tel oli kutu. Ise olin samal päeval seisva autoga avarii teinud ja jala välja väänanud, teisest linnajaost koju longanud. Särk veel oli seljas nii et üks käsi paljas, ühest käisest pea läbi ja kaelusest käsi läbi, selle peal korralikult dressikas
                              Isegi ukse taha jäänud. Kord öösel kell neli ei suutnud oma korteriust lahti keerata, helistasin sõbrale, kes parajasti toas magas, et too mulle ukse lahti teeks. Sõber siis ütleb, et uks lahti ja mind ei ole, et korrusega pange pannud. Liikusin siis trepist üles ja siis lõpuks itsitades sõbrale mainisin, et ei pannud korrusega pange....hoopis majaga. Teine kord tahtsid 2 sõpra varem peolt koju minna ...andsin neile siis korterivõtmed...nemad helistavad tunni aja pärast, et kuule võti ei keera nad juba 15 minutit üritanud, soovitasin neile edasi üritada, sest võti on õige. Igatahes liikusin 3 tundi hiljem koju ja leidsin trepikojast 2 meest magamas, võtsin võtme , keerasin ukse lahti ja tirisin nad tuppa magama. Hommikul selgus, et nad olid võtit 20 minutit järjest valele poole üritanud keerata. Scientists :)

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #615
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Algselt postitas Davy
                                Isegi ukse taha jäänud. Kord öösel kell neli ei suutnud oma korteriust lahti keerata, helistasin sõbrale, kes parajasti toas magas, et too mulle ukse lahti teeks. Sõber siis ütleb, et uks lahti ja mind ei ole, et korrusega pange pannud. Liikusin siis trepist üles ja siis lõpuks itsitades sõbrale mainisin, et ei pannud korrusega pange....hoopis majaga. Teine kord tahtsid 2 sõpra varem peolt koju minna ...andsin neile siis korterivõtmed...nemad helistavad tunni aja pärast, et kuule võti ei keera nad juba 15 minutit üritanud, soovitasin neile edasi üritada, sest võti on õige. Igatahes liikusin 3 tundi hiljem koju ja leidsin trepikojast 2 meest magamas, võtsin võtme , keerasin ukse lahti ja tirisin nad tuppa magama. Hommikul selgus, et nad olid võtit 20 minutit järjest valele poole üritanud keerata. Scientists :)
                                Irw kõlab nagu muinasjutt aga alkoholi vastu ei saa

                                Comment

                                Working...