*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #526
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Minul läx Tai tournas nii, et oli sitt kaardijooks ja 1000 chipsi alles, lükkasin AQ all ini SBlt, MameAce insta callis A3'ega ning flopis 3.

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #527
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      lahe kloonike oli 55ga just käes, kus vastas tema setile flopis ässa set ja nut rida

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #528
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        ja hakkabki push fold mäng, luckbox activate!

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #529
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          30ndaks jäin, 67c shove co-l 300/600 blindid, mingi 3,4k stack

          Comment

          • Tisko
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 163

            #530
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Algselt postitas ranka
            Kindlasti ärge minge ühtegi sateliit-turniiri mängima sellepeale, et saate paketi rahas võtta, sest reeglina pakette rahaks ei vahetata! Tolle Tai satika kohta ei oska midagi öelda, peate enne klienditoest uurima! Samuti tagantjärele mõeldes sain aru, et tegin räige vea, kui postitasin, et sain paketi rahana võtta. Oleksin pidanud tolle lihtsalt maha vaikima ning vaikselt nurga taga diili ära tegema - aga järgmine kord olen targem. Viga sellepärast, et nüüd iga vend arvabki, et igat paketti saab rahas võtta ja kui ei saagi, siis hakkab tooma ettekäändeks minu postitusi - "tema sai aga miks mina ei saa" ja see omakorda viib selleni, et TrioBet'il tulevikus ei ole huvi korraldada analoogseid promosid.

            Teiseks Tai pakett on selles suhtes "ohtlik", et kui Te planeerisite võidu võtta rahas aga tuleb välja, et paketti ei saagi rahaks vahetada ning peate Tai'sse minema, siis €1000 eest ei saa Tais sittagi! See raha kulub puhtalt hotellile, sõitudele ja viisadele ning peate omapoolt kindlasti rohkem, kui €1000 lisama, et Tai-st maximum võtta. Ise arvaks, et kui lähete ilma elukaaslaseta, siis kogu reis võiks sinna 40-50 kilo kanti minna..
            eks igal pool saab ju alati kulutda vähem või rohkem, kuidas keegi ja kuidas võimalused. sellegipoolest nõustun vsiuga ja 40-50 kilo on keskmise turisti (või isegi keskmise inimese, kes selle paketi triost võidab) jaoks liiga palju pakutud. eeldame siin, et tüüpiliselt on reisi kestvus 2 ndl.

            mina sain aru nii, et see tai "pakett" pole mitte pakett, vaid lihtsalt lennupiletid ja olgem ausad, praegusel ajal lennupiletid eestist taisse edasi-tagasi ühele inimesele ongi just sellise hinnaga (€1000), võib ka natuke, kuid mitte palju odavamalt saada (mingid väga äärmuslikud viimase hetke pakkumised välja arvata).

            tundub, et need trio "paketid" on lihtsalt jõulukingitusmeeleolu mõttes mingite reisidega seostatud ja ma arvan et trio jaoks pole mingit vahet, kuidas need realiseerida. teistmoodi oleks siis, kui pokkeritoast võidetud pakett oleks kuhugi pokkeriturniirile, kus oleks pokkeritoal see kasu mängus, et seal mängides kannaksid nende särki vms. ses suhtes ma arvan, et ranka, selles pole kellegi jaoks midagi halba, et selle paketi rahaks võtmisest avalikult rääkisid - mis kasu on triol sellest, et sa raha saamise asemel kuhugi suvalisele reisile sõidad?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #531
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Yeah reisid reisideks ja nõustud, et pole erilist vahet. Aga TrioBet korraldab ka satikaid Live üritustele ja mulle endale ei meeldi, kui keegi hakkab kasutama minu kommentaare argumendiga - miks mina ei saa aga tema sai!

              Teiseks see 40-50k on maybe ülepakutud aga olen kuulnud isegi suurtematest summadest, mis on just nimelt Tai-s maha kulutatud. Aga pigem ma pidasingi seda silmas, et selle €1000 euro eest sa kindlasti mitte midagi Tai-s ei saa ning pead ise oma raha hakkama juurde investeerima. Seega "raha hunterid" igaks juhuks peaksid arvestama, et paketti ei pruugi alati saada rahaks vahetada.

              Jutt natuke keeruline ja võib seosetu tunduda, sest hetkel pole oma arvutis ja aitan natuke "asju" parandada ja seega piilusin korra foorumi, sest tekkis "ajaauk"

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #532
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Algselt postitas ranka
                suurtematest
                Fail!

                Comment

                • Tisko
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 163

                  #533
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  ma arvan, et ikkagi ära üldse muretse selle paketinduse osas - nii nagu meie saame sellest siin aru, mis vahe turniiri- ja nännipakettide vahel on, nii ka teised pokkerimängijad saavad sellest teised aru või selgitab trio seda ühe emailiga ja asi vask. pealegi, neid, kes igat turniiripaketti üritaks rahas välja võtta (tervitan siinkohal privadori! on alati olnud ja jääb olema sõltumata mis üks ranka kuskil tegi või ei teinud. no big deal imo.

                  jep, see oma raha juurde investeerimine on karm tõde, kusjuures samamoodi turniiripakettide puhul. sain seda tunda WSOPle minnes, kuigi see Mansion/Pokernews pakett oli täitsa okei, siiski reisirahadest ei piisanud kaugeltki ja näiteks valtsil austraaliasse reisides kuuldavasti tuli ka ikka väga tublisti lisaks raha välja käia.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #534
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Mnjah eks see oleneb väga palju sellest,kuidas triobetil on see pakett saadud.Tihtipeale on nii,et nt Triobet on lepingulistes suhetes mingi reisibürooga,kus siis reisipakett maxab 20k,aga trio on saanud selle nt 10k-ga.Või siis lihtsam variant-pokkeriturniir,kus tirobet tahab ,et sa tsirkust teeks-palja tilliga pokkeriruumis ringi jookseks vms
                    St mõlemal juhul ta pole huvitatud rahalisest hüvitusest!

                    Comment

                    • Metsapull

                      #535
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Algselt postitas ranka
                      Oleneb. Olen saanud kahe tunniga, kui on läinud ka 20 tundi (miski puhkus oli TB-s). Reeglina alla 12 tunni.
                      Reedene päev ka täna. Loodetavasti siis esmaspäevaks on raha olemas.

                      Comment

                      • Marks111
                        Jube Noob
                        • Nov 2008
                        • 111

                        #536
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Sai siis tänane tai paketi turniir kinni pandud...
                        mängisin enamuse turniiri niisama lahmides sest sõbrad tahtsid jooma minna ja oli kiire sinna minemisega aga kui 20 matsi alles hakkasin ilusti mängima.
                        Hitthedeck-E

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #537
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Ilus, silmasin, et kolm eestlast said kõik paketid seekord täitsa.

                          Comment

                          • Uniquest
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 615

                            #538
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Algselt postitas privador
                            Mnjah eks see oleneb väga palju sellest,kuidas triobetil on see pakett saadud.Tihtipeale on nii,et nt Triobet on lepingulistes suhetes mingi reisibürooga,kus siis reisipakett maxab 20k,aga trio on saanud selle nt 10k-ga.Või siis lihtsam variant-pokkeriturniir,kus tirobet tahab ,et sa tsirkust teeks-palja tilliga pokkeriruumis ringi jookseks vms
                            St mõlemal juhul ta pole huvitatud rahalisest hüvitusest!
                            Sellised diilid hoiavadki kuuldavasti pokkeritubasid käigus.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #539
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Algselt postitas -andres-
                              Ilus, silmasin, et kolm eestlast said kõik paketid seekord täitsa.
                              Väga hea, need Triobeti turniirid on puhas kuld paistab.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #540
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Algselt postitas Tigrano
                                Väga hea, Triobet on puhas kuld.
                                FYP

                                Comment

                                Working...