*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peokuningas
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 444

    #481
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas peokuningas
    Päris irooniline värk.
    3 viimast päeva cash totaalne ikaldumine. Samas olen iga päev teinud kõrvale 1K$ garanteeritud turnat (11$ rebuy). Esmasp sain vist cashi break-even isegi (vahepeal -300$) ja turnal 7. koht (5 esimest said raha). Eile sain cashi -160$. Turnal 4. koht ja 100$ (olles enne pikalt ja suurelt cl).
    Täna cashis -750$ ja turnal 1. koht (300$).
    Lisaks see, et turnal 2 viimast kätt HU oli 99 vs AKs, flop Kxx, turn 9, river blank. Ja viimane käsi 66 vs 89. Flopp 6xx ja võit kotis. Ehk siis lõppu 2 setti.

    Küsimus suurele ringile: Palju homme cashis saan ja mitmenda koha turnal? :D
    Eheee....positiivne uudis. Sain finaallauda. Saaga jätkub. Ja cash jälle miinuses :D

    Edit: 9. koht ja 30$ :S KQ vs 33, flop Q3x ja nuppe. siis AK va QT, duubel. Ja lõpus 66 vs AJ, vastasele riverisse rida ja ma out

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #482
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Kas annax õngitseda selle faili ja attachida siia foorumi posti külge, sest regasin seal ära, aga mail.ee'sse jõuavad kinnitusmailid alati 7 aasta pärast ning külalisena seda faili tõmmata ei saa.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #483
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Fishid on ikka nii naljakad.

        Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        CO: $149.00
        BTN: $400.00
        Hero (SB): $424.65
        BB: $439.90
        UTG: $164.80
        UTG+1: $430.20
        MP1: $117.80
        MP2: $213.65

        Pre Flop: ($6.00) Hero is SB with A K
        UTG raises to $8, 5 folds, Hero raises to $28, 1 fold, UTG calls $20

        Flop: ($60.00) 4 3 4 (2 players)
        Hero checks, UTG bets $100, Hero raises to $200, UTG calls $36.80 all in

        Turn: ($333.60) 6 (2 players - 1 is all in)

        River: ($333.60) 5 (2 players - 1 is all in)
        Hero says "ak?"

        Final Pot: $333.60
        Hero shows A K (a pair of Fours)
        UTG mucks J T
        Hero wins $330.60
        (Rake: $3.00)

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #484
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Tra, dollar on jälle alla 12 EEKi!

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #485
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Algselt postitas RudiTurbo
            Tra, dollar on jälle alla 12 EEKi!
            Loodame, et jääb püsima vähemalt 12 peale et rohkem ei kukuks

            Comment

            • Maheaatom
              Grinder
              • Oct 2008
              • 958

              #486
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Kui pokkerimängija tunneb, et taala kurss liiga madal on, tuleb kõrgematesse laudadesse kolida

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #487
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                no nahhui palju õnne mulle, pole hemi vaadnud mängude ajal ja nüüd kui peale mõnusat keskendunud sessi hemi lahti lõin ja siis veel oma kõiki käsi koos ftp selle graphiga vaatasin, mis seal ftp bankroll buidling teemas on, avastasin, et olen kõigi kätega graaiku järgi plussis 1bi, mis on kõva ikka 50k käe kohta. Seega tehtud!!!!! tule taevas appi + need turnad tower 30k kättsiiamaani 7midagi big bets per 100
                + siis see fighti eest rankalt saadud starsi roll, mida olen ka vähe kasvatanud 6maxi überloosi razzi ja tänasest ka omaha hi/lo pealt, mida pokerroadis "cashplays" seletas + tilti pole tulnud

                peotuju


                suured tänud Ranka ja Tigrano suvalises järjekorras

                Comment

                • peokuningas
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 444

                  #488
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Kena, downswing jätkub:-575$ cashis. Turnalt õnneks +9$.

                  si*ane DETSEMBER

                  Lisaks veel, et 3 viimase päevaga cashis ca -1500$, kusjuures põhiliselt NL100 mängin ja vahepeal paar lauda NL200 ka. Nunnu.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #489
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Algselt postitas peokuningas
                    Turnalt õnneks +9$.
                    :D See ajas naerma :D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #490
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      ROFLMAO.
                      Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      UTG: $538.20
                      UTG+1: $400.00
                      MP1: $420.10
                      MP2: $565.40
                      CO: $424.10
                      Hero (BTN): $400.00
                      SB: $76.00
                      BB: $368.90

                      Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN with X X
                      4 folds, CO raises to $8, Hero calls $8, 1 fold, BB calls $4

                      Flop: ($26.00) 2 T 4 (3 players)
                      BB checks, CO bets $16, Hero folds, BB calls $16

                      Turn: ($58.00) Q (2 players)
                      BB checks, CO checks

                      River: ($58.00) K (2 players)
                      BB checks, CO bets $40, BB calls $40

                      CO oli patrick ja väike chat fishiga:

                      FISH: nice hit
                      ESTPatrick: ty sir
                      FISH: AT
                      ranka666: u had AT`?
                      FISH: yeah :(
                      ranka666: hmm so sick

                      Final Pot: $138.00
                      CO shows K A (a pair of Kings)
                      FISH mucks 4 8
                      CO wins $135.00
                      (Rake: $3.00)

                      HAHAHAHAHA. Lollakas arvab,et ta käsi vist näha ei ole.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #491
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Algselt postitas peokuningas
                        Kena, downswing jätkub:-575$ cashis. Turnalt õnneks +9$.

                        si*ane DETSEMBER

                        Lisaks veel, et 3 viimase päevaga cashis ca -1500$, kusjuures põhiliselt NL100 mängin ja vahepeal paar lauda NL200 ka. Nunnu.
                        Panin, siis oma ennustustega mööda, samas ega endalgi midagi lõbusat täna ei ole, tegin halba mängu ja set vs kõrgem set olukordi oli 5 x, pluss veel set vs flopis hititud rida ning lõpetuseks veel standart kk vs aa jne jne :-[

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #492
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Algselt postitas Maheaatom
                          Kui pokkerimängija tunneb, et taala kurss liiga madal on, tuleb kõrgematesse laudadesse kolida
                          Väga kahtlase väärtusega mõtteavaldus või halb nali maheaatom, kui $ hea kurss annab, kuus juurde madalamas limiidis näiteks 1000$ kuus on see väga positiivne ning kõrgemas limiidis annab juurde 3000$ ja rohkem, siis miks ei peaks muret tundma. Kindlasti ka töö inimesel oleks vaja muret tunda, kui ta saaks palka $ või mingis muus valuutas, näiteks Norras tööl olles momendil hävid iga päevaga, sest NOK kukub iga päevaga ja tavaline tööline kaotab juba palgas 10 000 eeki ei ole see lõbus.

                          Ning kindlasti ei kolita, sellistel põhustel järgmisele levelile

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #493
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Kõrge Dollari kurss on pigem lihtsalt ekstra payment mitte ameeriklastele :)

                            Comment

                            • Maheaatom
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 958

                              #494
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Algselt postitas Tigrano
                              Väga kahtlase väärtusega mõtteavaldus või halb nali maheaatom, kui $ hea kurss annab, kuus juurde madalamas limiidis näiteks 1000$ kuus on see väga positiivne ning kõrgemas limiidis annab juurde 3000$ ja rohkem, siis miks ei peaks muret tundma. Kindlasti ka töö inimesel oleks vaja muret tunda, kui ta saaks palka $ või mingis muus valuutas, näiteks Norras tööl olles momendil hävid iga päevaga, sest NOK kukub iga päevaga ja tavaline tööline kaotab juba palgas 10 000 eeki ei ole see lõbus.

                              Ning kindlasti ei kolita, sellistel põhustel järgmisele levelile
                              Aga kui taala kurss langeks näiteks $1= 6EEK või isegi $1 = 3EEK kas jääksid ikka samale tasemele?

                              Ja loomulikult saab igaüks aru, et Eestis pokkerimängijaga jaoks on $-kursi tõus positiivne. Välja arvatud juhul kui pokkeritoas mängitakse ja arveldatakse ainult teises valuutas (n. eurod). Minu pärast võiks dollar 20EEKi ka maksta - minule oleks see ainult kasulik, kuigi ma poleks näiteks bensujaamas enam nii heas tujus...

                              Ning Tigrano - kui räägid Norra töölistest, siis ma võiksin tuua väga hästi ka vastupidiseid näiteid. Valuutaturgudel toimuv mõjutab terve maailma majandust ning väga paljude inimeste jaoks on dollari kursi langemine kasulik, täpselt nagu teiste inimeste jaoks jaoks on ta jälle kahjulik. Sama loogika, mis enamikel turgudel - ostjad soovivad hinna alanemist, müüjad hinna tõusmist. Ning valuuta on samuti kaup.

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #495
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Wow ma eile nägin tigranot tiltimas. Esimeset korda


                                EDIT:

                                Küsimus...


                                Kuidas enesekindlust pokkerimängus juurde saada? Kas seda saab kuidagi harjutada? Mindseti muuta?

                                Comment

                                Working...