Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
Eheee....positiivne uudis. Sain finaallauda. Saaga jätkub. Ja cash jälle miinuses :D
Edit: 9. koht ja 30$ :S KQ vs 33, flop Q3x ja nuppe. siis AK va QT, duubel. Ja lõpus 66 vs AJ, vastasele riverisse rida ja ma out
Algselt postitas peokuningas
Edit: 9. koht ja 30$ :S KQ vs 33, flop Q3x ja nuppe. siis AK va QT, duubel. Ja lõpus 66 vs AJ, vastasele riverisse rida ja ma out
K 
4
Comment