*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #451
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas Metsapull
    HÄVING

    JJ-ga kaotasin teisel kohal olnud vennal, kel KK, aga ühe shortie sain välja võetud õnneks ja teine hetkel.


    tegime prize spliti, mulle umbes 25 000 kroonides poleks seda JJ-ga callinud oleks tublisti rohkem saanud :( :(, aga võib rahule jääda siiski :) :)


    Aga uni on ka läinud :P ja see on hea, et finaalauas raha pärast väga ei põdenud nagu turniiri alguses ning mängisin nii nagu suutsin

    Ohhhhhhhh.... Hea töö dude ja õnnitlused!

    Comment

    • Marek K.
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1477

      #452
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      IM HATER! SO CONGRATULATIONS DONKE :) :-\ :'( 8)

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #453
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Dealer: hotcocaEST shows a straight, Queen high
        Dealer: Bundy Blazer shows a flush, Ace high
        Dealer: Bundy Blazer wins the pot (990) with a flush, Ace high
        Dealer: Hand #9436193804
        hotcocaEST: lol, what a donk
        Dealer: hotcocaEST wins the pot (105)
        Dealer: Hand #9436197463
        Bundy Blazer: just wai a min
        Bundy Blazer: wait
        Dealer: hotcocaEST has 15 seconds left to act
        Bundy Blazer: still counting the stacks
        hotcocaEST: LOLLL :D



        mina olin see, kes 2x persest sai :D

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #454
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          muide :D, leidsin Full Tildist sngd, Super Turbo. 3min levelid ja 300 stacki- nii koomiline turna :D

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #455
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Kuda ma sain HEM'is panna nii, et EP ja MP asemel tooks kõik eraldi positsioonid välja?
            Praegu vaatasin, olen Blindidest kasumis see kuu, kõvasti suuri potte tulnud ;D

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #456
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Vägev töö Pull! :o :o

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #457
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                no tra, nädala jagu grindinud õhtuti paar tundi, iga päev +1-2BI. kõik on ilus.
                siis ajab töökaaslane julma tildi peale ja suudan kogu nädala vaeva ära blowida paari tunniga.
                laup. teen 12h sessi(+6-7 turniiri kõrvale), tõmban plussi tagasi.

                Comment

                • gert23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #458
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Algselt postitas vsiu100
                  no tra, nädala jagu grindinud õhtuti paar tundi, iga päev +1-2BI. kõik on ilus.
                  siis ajab töökaaslane julma tildi peale ja suudan kogu nädala vaeva ära blowida paari tunniga.
                  laup. teen 12h sessi(+6-7 turniiri kõrvale), tõmban plussi tagasi.
                  mhh tilti ajavd töökaaslased mitte suckoudid :)

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #459
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    RANKA!

                    Ära kunagi pane enam pealkirjaks - see kuu võidavad kõik!!!!!

                    LÄHEB VASTUPIDI!

                    Järgmine kuu tahaks, kakine jaanuar jne. pls :)

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #460
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Algselt postitas antnx
                      RANKA!

                      Ära kunagi pane enam pealkirjaks - see kuu võidavad kõik!!!!!

                      LÄHEB VASTUPIDI!

                      Järgmine kuu tahaks, kakine jaanuar jne. pls :)
                      Ärge muretsege kuu on alles noor ning lõpp on alles kaugel, selle ajaga jõuate kõik fishid ja dongid tühjaks teha

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #461
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Algselt postitas gert23
                        mhh tilti ajavd töökaaslased mitte suckoudid :)
                        no mind ajas tilti, kuna tellisin süüa ja ei toodud.
                        ja suckoudid ei saa mind tilti ajada, sest mina teen neid.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #462
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          MEHED JA NAISED, tähelepanu !!!!!!

                          ANTUD 2 VIDEOT VÕIVAD PÕHJUSTADA TEILE LÕPMATUID NAERUKRAMPE!








                          ROFL !!!!

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #463
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Algselt postitas hotcocacola
                            MEHED JA NAISED, tähelepanu !!!!!!

                            ANTUD 2 VIDEOT VÕIVAD PÕHJUSTADA TEILE LÕPMATUID NAERUKRAMPE!








                            ROFL !!!!
                            Villu Väntvõll on parem. ;D

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #464
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***




                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #465
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Tegin HEM'ile update ära ning siis nõudis uuesti registreemisist. Serial oli olemas ja polnud midagi, kuid siis kui hakkas "registering online" pihta, kestis see mingi minuti ja siis viskas errori, et ei suuda lõpetada. Kellegil ennem midagi sellist juhtunud, võib olla hetkeline HEM'i serveri poolne viga?

                                Comment

                                Working...