*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peokuningas
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 444

    #421
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    irw, kiire sess ja esimese 20 käe jooksul 3xKK ja korra QQ. Tulemuseks 3x blindid ja 1xReload

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #422
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Mul oli täna nii teise 3h pikkuse sessi jooksul, blindid või re-load monstrumitega. Ei mingeid norm pote või duublit.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #423
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Algselt postitas variatsioon
        durrrr on haige vend.. see aasta on teeninud $5,178,100.35 ja mäniginud ainult 50k kätt

        High stakesis vist üle 10ne laua eriti ei grindita?

        Jube vähe käsi ikka, mis tundub imelik, sest vaadates full tilti on need mehed seal suht tihti platsis. Win rate on ilus, pole midagi öelda ;D

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #424
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Algselt postitas ranka
          BB/100 6.43


          Arvan, et tegu on eelkõige HU-ga, siis sel juhul käte arv polegi nii väike ning samuti winrate ei ole nii suur (h stakesi kohta muidugi sitaks hea). Ainuke, mis tundub jube on - 5m$ ja see on tõesti nii jube, et akkab lausa alb.
          FYP

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #425
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Praegu Weekend rankingu finaalis oli 4 alles ja sain erilise biidi, olin suht rahulikult istunud , kuna olid väga agressiivsed vennad ja tundus, et oodates võin vabalt 2-3 kohani välja vedada.
            Aga otsustasin ära callida KQ's'iga ühe raise olles tema vastu positsioonis ka, vb oli loll call, aga raisesid nad suht tihti ja teadsin, et sellise kaardiga mul ikka palju oute vähemalt flopil all inigi minna. Aga hittisin Q ja tüüp tõstis mu kohe all ini A6's'iga , ja värdjas sai runner runner flushi.

            Sõimasin teda natuke ja siis veel pakkus kohe, et no tule Heads uppi , ma ootan 1/2NL lol. Ütlesin, et mul pole sellist BR'i , selle peale ütles "ok". Pakkusin, et teeme 10 matshi väixemates stakesides, selle peale ei öelnud enam midagi.
            Alati kui mingi vend välja luckib ja hakkab pakkuma HU võimalust,siis mõtleb, et kui ta ütleb, et ta ootab mind mingis hirmus kõrges stakesis, ning ma oma BR'i pärast sinna ronida ei saa, siis ta on ülikõva mees :) Olex vastu öelnud, ootan 200/400, ei tea mis siis olex teinud :D

            Comment

            • Metsapull

              #426
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Algselt postitas RudiTurbo
              Praegu Weekend rankingu finaalis oli 4 alles ja sain erilise biidi, olin suht rahulikult istunud , kuna olid väga agressiivsed vennad ja tundus, et oodates võin vabalt 2-3 kohani välja vedada.
              Aga otsustasin ära callida KQ's'iga ühe raise olles tema vastu positsioonis ka, vb oli loll call, aga raisesid nad suht tihti ja teadsin, et sellise kaardiga mul ikka palju oute vähemalt flopil all inigi minna. Aga hittisin Q ja tüüp tõstis mu kohe all ini A6's'iga , ja v**djas sai runner runner flushi.

              Sõimasin teda natuke ja siis veel pakkus kohe, et no tule Heads uppi , ma ootan 1/2NL lol. Ütlesin, et mul pole sellist BR'i , selle peale ütles "ok". Pakkusin, et teeme 10 matshi väixemates stakesides, selle peale ei öelnud enam midagi.
              Alati kui mingi vend välja luckib ja hakkab pakkuma HU võimalust,siis mõtleb, et kui ta ütleb, et ta ootab mind mingis hirmus kõrges stakesis, ning ma oma BR'i pärast sinna ronida ei saa, siis ta on ülikõva mees :) Olex vastu öelnud, ootan 200/400, ei tea mis siis olex teinud :D
              Kes see vend oli muidu?

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #427
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Mingi Maverick oli Soomest

                Comment

                • PokerDevil
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1177

                  #428
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  [img width=440 height=296]http://images.orkut.com/orkut/albums2/ATgAAABWmw6NIhhDXAjxwE8t8cP_TIGoKXvxVdkDms3p3ZUjlJ NkrXjVdFdevNS7y5uwTNGm6rRC6bagjIryqYxeN523AJtU9VAx b-cpu9rcCzXVRk9l4i4cLzMAnQ.jpg[/img]

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #429
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Algselt postitas PokerDevil
                    [img width=440 height=296]http://images.orkut.com/orkut/albums2/ATgAAABWmw6NIhhDXAjxwE8t8cP_TIGoKXvxVdkDms3p3ZUjlJ NkrXjVdFdevNS7y5uwTNGm6rRC6bagjIryqYxeN523AJtU9VAx b-cpu9rcCzXVRk9l4i4cLzMAnQ.jpg[/img]
                    Huvitav, mis üritus see on seal, et rahvas sinna murdu jookseb ;D mingi porno mess või porat mässab

                    Comment

                    • arvamusliider
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 183

                      #430
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Saaks juba Julma Dongi staatusest vabaks.

                      Aga seniks pokkeripro elu: (jätke töökoht kus see ja teine, vaadake see mees teenib pokkeriga 2,5 miljonit dollarit aastas 4,7564$ minutis)
                      Ennist oli mingi autode jutt, peaks teemasse minema.
                      I'm off to Budapest tomorrow for an EPT event. Its the first one to be held in Budapest, and i'm sticking to my rule to only travel to citie...

                      Comment

                      • peokuningas
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 444

                        #431
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Päris irooniline värk.
                        3 viimast päeva cash totaalne ikaldumine. Samas olen iga päev teinud kõrvale 1K$ garanteeritud turnat (11$ rebuy). Esmasp sain vist cashi break-even isegi (vahepeal -300$) ja turnal 7. koht (5 esimest said raha). Eile sain cashi -160$. Turnal 4. koht ja 100$ (olles enne pikalt ja suurelt cl).
                        Täna cashis -750$ ja turnal 1. koht (300$).
                        Lisaks see, et turnal 2 viimast kätt HU oli 99 vs AKs, flop Kxx, turn 9, river blank. Ja viimane käsi 66 vs 89. Flopp 6xx ja võit kotis. Ehk siis lõppu 2 setti.

                        Küsimus suurele ringile: Palju homme cashis saan ja mitmenda koha turnal? :D

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #432
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Algselt postitas peokuningas
                          Päris irooniline värk.
                          3 viimast päeva cash totaalne ikaldumine. Samas olen iga päev teinud kõrvale 1K$ garanteeritud turnat (11$ rebuy). Esmasp sain vist cashi break-even isegi (vahepeal -300$) ja turnal 7. koht (5 esimest said raha). Eile sain cashi -160$. Turnal 4. koht ja 100$ (olles enne pikalt ja suurelt cl).
                          Täna cashis -750$ ja turnal 1. koht (300$).

                          Küsimus suurele ringile: Palju homme cashis saan ja mitmenda koha turnal? :D
                          Jube kehva päev, homme tuleb parem ja ennustan:

                          homme pluss 460$ cashis ja turnalt 11 koha ;D

                          Comment

                          • Davy
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1341

                            #433
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Algselt postitas peokuningas
                            Päris irooniline värk.
                            3 viimast päeva cash totaalne ikaldumine. Samas olen iga päev teinud kõrvale 1K$ garanteeritud turnat (11$ rebuy). Esmasp sain vist cashi break-even isegi (vahepeal -300$) ja turnal 7. koht (5 esimest said raha). Eile sain cashi -160$. Turnal 4. koht ja 100$ (olles enne pikalt ja suurelt cl).
                            Täna cashis -750$ ja turnal 1. koht (300$).
                            Lisaks see, et turnal 2 viimast kätt HU oli 99 vs AKs, flop Kxx, turn 9, river blank. Ja viimane käsi 66 vs 89. Flopp 6xx ja võit kotis. Ehk siis lõppu 2 setti.

                            Küsimus suurele ringile: Palju homme cashis saan ja mitmenda koha turnal? :D
                            cash -1 ja turna bubble

                            Comment

                            • Andr3s
                              Julm Donk
                              • Nov 2008
                              • 65

                              #434
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Algselt postitas Davy
                              cash -1 ja turna bubble
                              +1

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #435
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Mul täna sess algas ka juba kahtlase maiguga, kohe set vs set ning sai kohe ühest buy inist lahti.
                                Õnneks sessi lõpupoole toimus natuke värki särki ja ajasin jutuga vist mõned vennad segadusse ka, sest suutsin AA10 flopi puhul ühe QQ all ini meelitada AK'ga :D

                                Hoolimata mu arvuti kaotusest suudan praegu suht oma A-game mängida ja kõvasti foldinud overpaire ning TPTK'si kus asi kahtlaseks läinud ning hetkel on väga uhke graafik olemas :)

                                Nüüd peab PokkeriJumala poole pöörduma ja paluma Balti Champsidel hittimist, käevõruga saax ehk naisi :D

                                Ei tea, kui ehitada endale PokkeriJumala altar, mille poole pöörduda, siis milline PokkeriJumal välja peax nägema? ;D

                                Comment

                                Working...