Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
LOL. Just päevateemane küsimus ning siit saad üht-teist teada, väike intervjuu ühe 2p2-eriga. Vabandan oma halva inglise keele pärast: http://eurekakid.com/frfs-ranka/699/
Ja mul pole ühtegi jalka särki, VEEL.
Algselt postitas leits
Ja mul pole ühtegi jalka särki, VEEL.
Comment