*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #241
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas leits
    natukenegi ...

    ranka ma tahan su fulll elulugu teada kui minek on ... ma ei julge muidu ühte tuppa suga minna ...
    LOL. Just päevateemane küsimus ning siit saad üht-teist teada, väike intervjuu ühe 2p2-eriga. Vabandan oma halva inglise keele pärast: http://eurekakid.com/frfs-ranka/699/

    Ja mul pole ühtegi jalka särki, VEEL.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #242
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Algselt postitas Rage
      tra need hand convertory saidid ajavad mind juba närvi.. rääkige kuidas normaalselt convertida saab? ma võtan HEMis käe, sealt parem klikk ja menyyst view selected hand histories.. selle jama siis pasten http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php saidile.. ja see kuradi s*tt jätab preflop mängu täiesti kajastamata.. ja siiani pole mingi valemiga suutnud talle selgeks teha, et preflop mäng on ka oluline...

      enivei TT käes, preflop raise callisin maha.. flopis parim maja.. slowplayisin.. ja sain riveril allini kätte oma neliku vastu:-)
      Proovi DC hand converterit, see mulle isegi meeldib rohkem:
      Paste a poker hand history and instantly get a clean, shareable replay for forums and blogs. Free, no signup. Powered by DeucesCracked.


      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #243
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Detsember on vist nüüd alanud, rekordsessioon ;D
        Viimase 2.5k winrate 24.5BB/100 ning eile tegin 2 idiootsust ka 70$ väärtuses ! :)
        [img width=750 height=426]http://www.hot.ee/rudi1//Wuhahihaa.jpg[/img]

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #244
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Su vanas arvutis oli pahalane sees ning põhjustas jube unlucky. Nüüd näed ise ka, et ammu pidanud läppari peale üle minema.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #245
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            No nüüd tuleb enda kallal tööd teha, ikka tuleb sisse hetki, kus saan lollustega hakkama :) Ning kuna BR'i suurenedes raha väärtus aina väixemana tundub, siis on ikka ja aina kergem teha aina suuremaid lollusi, järgmine kuu lähen ka kindlasti Gambleri poodi jälle külastama ja ostan sealt Mindseti raamatu, vb ka Harrington on Cash gamesi raamatud.

            Ning järgmiseks sessiooniks võtan julguse kokku ja üritan hakata full stackiga NL50's mängima, olen vist ropult kaotanud tänu sellele, et pärast turni CBetti olen lihtsalt committed ning ma olen turnil suht agressiivsete Cbettidega ja ei ole mul enam ruumi foldimiseks kui keegi mind üle tõstab.Samuti kaotan siis vahel ka nutsiga valuet, kui stack ei kata vastast ära.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #246
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              inglismaal jalka vaatamine on nuts, kui vähekegi fänn oled. ise käisin kunagi readingu mängu vaatamas, kui ta veel esiliigas oli. ikka oli 18k vaatajaid. ma ei kujuta ette, mis meistriliiga mängudel olla võib. gl.
              a, ranka, ma olen võibolla aasta lõpus ca 1 nädal pärnus. palju live coach sess maksab? :)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #247
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Algselt postitas vsiu100
                inglismaal jalka vaatamine on nuts, kui vähekegi fänn oled. ise käisin kunagi readingu mängu vaatamas, kui ta veel esiliigas oli. ikka oli 18k vaatajaid. ma ei kujuta ette, mis meistriliiga mängudel olla võib. gl.
                a, ranka, ma olen võibolla aasta lõpus ca 1 nädal pärnus. palju live coach sess maksab? :)
                6 krooni. Aga naljakas seegi, et ma ei ole miski jalka fän, regasin turnale, kuna oli suur overlay.. Oh seda ahnust ja samas reisi vastu ei ole midagi ning peabki rohkem sundima end liigutama :) Ja see võib olla alguseks mu jalgpalli fänni staatusele.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #248
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Algselt postitas ok2aa
                  igal juhul on chatis sõbralik või vait olemine kasu(m)likum kui ärplemine (või shipit vms pasa karjumine). just paar minutit tagasi jäi 1 fish muga peale bustosse minekut veel mängima kui olin taga sõbralik olnud.
                  Nõus.

                  Ise viimasel ajal rõvedalt chatis tiltinud tho. Siit võtangi uue eesmärgi - chatis alati viisakaks jääda :-*

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #249
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Algselt postitas ranka
                    6 krooni. Aga naljakas seegi, et ma ei ole miski jalka fän, regasin turnale, kuna oli suur overlay.. Oh seda ahnust ja samas reisi vastu ei ole midagi ning peabki rohkem sundima end liigutama :) Ja see võib olla alguseks mu jalgpalli fänni staatusele.
                    tulen v-o kaasa peo meeleolu tekitama (mitmepäevast) kui leits saab mitme piletiga paketi

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #250
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Algselt postitas Codecci
                      Nõus.

                      Ise viimasel ajal rõvedalt chatis tiltinud tho. Siit võtangi uue eesmärgi - chatis alati viisakaks jääda :-*
                      Kui ei suuda, lase oma chat bännida või korralda chati bän, mine nl0.02 observina lõugama roppusi ja saada pacificu bosside sellistesse kohtadesse, kuhu muidu päikesevalgust eriti ei paista.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #251
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Algselt postitas ranka
                        HU-s on see ERITI tähtis IMO. Sest sa pead tegema kõik võimaliku, et mängija, kes on sinust halvem (kelle üle on sul eelis) veedaks sinuga võimalikult palju aega.
                        kui mängija kes on sinust halvem kaotab sulle 2-3 buy ini siis ei aita sõbralikus mitte midagi.. ta lihtsalt lahkub öeldes GG.
                        Kui ajad sama vastase tilti siis võid sealt pärast 2bi veel 5-15bi võita.

                        ja regularidega mängides on chati möla veelgi tähtsam HUis.

                        muidugi ei aita mitte midagi kui sa ütled "I hope your family dies soon".
                        öeldes aga "ty" "why did u call me?"(seda siis kui vastasel oli 100% õige call aga kaotas) "u should raise 3.5BB not 3BB" jnejne.. jätad sa vääga donky table image, segad vastase keskendumist jne... see ajab lõpuks vastase närvi ja ei ole mitte midagi paremat kui tiltiv vastane.. (seda siis eriti HUis)
                        imo

                        edit: congrats!!

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #252
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Jube overlay tõesti, oleks ka osalenud hehe, aga kujutan ette, et kui varem tõesti ei ole jalkafänn olnud siis peale Premier League mängu koha peal saadud elamust saab selleks igaüks ;D

                          Comment

                          • Aristotep
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 605

                            #253
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Kunagi tirisin ka ühe jalgpalli vihkava sõbranna Eesti koondise mängule. Mängu lõpuks oli toimunud juba Totaalne Muutumine. :D
                            Ühesõnaga, staadionil saadav elamus suht pwnib kõik. :P

                            Comment

                            • CTXrix
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 689

                              #254
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Algselt postitas Keiss
                              Jube overlay tõesti, oleks ka osalenud hehe, aga kujutan ette, et kui varem tõesti ei ole jalkafänn olnud siis peale Premier League mängu koha peal saadud elamust saab selleks igaüks ;D
                              Ammune unistus kord Engerlandis mõnda Premier League-i mängu vaadata.... Õnnitlused, raisk! :)


                              Posted by: RudiTurbo

                              No nüüd tuleb enda kallal tööd teha, ikka tuleb sisse hetki, kus saan lollustega hakkama Smiley Ning kuna BR'i suurenedes raha väärtus aina väixemana tundub, siis on ikka ja aina kergem teha aina suuremaid lollusi, järgmine kuu lähen ka kindlasti Gambleri poodi jälle külastama ja ostan sealt Mindseti raamatu, vb ka Harrington on Cash gamesi raamatud.
                              Gambleri poodi? Im kinda new...aadressi vms saad anda?

                              Comment

                              • TaaviK
                                FPP Pro
                                • Nov 2008
                                • 248

                                #255
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Algselt postitas ok2aa
                                ise olen vait, tavaliselt hakkavad minuga mölisema ja siis ma pakun neile välja, et võiks sõbraliku HU teha. aga see, kes ütles, et peale suckouti ütleb vastasele "ty" on v**djas **** ning suckib elus. tõsiselt
                                Sel juhul sina olekski prime candidate kelle vastu peale suckouti "ty" öelda ja tilti ajada. Te võite ju eetikast rääkida ja millest iganes veel, aga minu jaoks on päeva lõpuks ikkagi tähtis võimalikult kõrge win rate ja kui ma pean selle jaoks pokkeritoas värdja **** olema, siis nii olgu.

                                Comment

                                Working...