*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #166
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas RudiTurbo
    lol, küsida võib kõike :D

    Aga muidu eile öösel juhtus selline tore asi, et elekter käis mitu korda ära ja arvuti viskab enne wini käivitamist sinise pildi!
    Täiesti pael, ma ei tea, mis ma nüüd teen, siin Taanis kuskile parandusse peax viima, siis küsitakse mult maja ja auto tasuks!
    Tra, kui kõvaketas pees on!!

    Pokkeriga annab vist laptopile üle kolida, kui monitor ja klaviatuur laptopile taha panna, aga enne tuleb laptopile HEM panna!
    Oli seda nüüd vaja...
    Pane wini plaat sisse ja tee repairi ning kui command prompti jõuad kirjuta chddsk /r. Läheb mingi paar tundi aega, aga peaksid tööle saama, kui kõvaketas just väga õhtal pole. Mul endal ordi ja aegajalt sama värk, ei ole viitsind hetkel garantiisse ka viia, sest vaja on pokkerit mängida ;D

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #167
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Sellise asja peale ütleb mul : " There is no disk in drive or the file system is not supported"

      Aga ei tahax seda teemat läbustada siin , kui Sul on edaspidiseid ideid või keegi teine oskab aidata siis PM, peax vist HV foorumist ka abi küsima.

      Comment

      • zyxxx
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 453

        #168
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Algselt postitas RudiTurbo
        Sellise asja peale ütleb mul : " There is no disk in drive or the file system is not supported"
        Siis on kõvaketas suht õhtal. Viskas uus ketas sisse ja win peale. Vana ketas kõrvale secondary kettaks ja äkki miskit saad veel kätte.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #169
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Algselt postitas zyxxx
          Siis on kõvaketas suht õhtal. Viskas uus ketas sisse ja win peale. Vana ketas kõrvale secondary kettaks ja äkki miskit saad veel kätte.
          Täica pael, 2004 aasta detsembrist alates pole see arvuti mul formatit teinud, 4 aastat pilte, muusikat ja värki. 200GB'st kettast ei ole kerge backuppe ka teha. Ning nüüd lisaks üle kuu aja HEM'i database.
          Peab rahustamiseks jõusaali kange minema väänama.

          Õhtul saab vb sõbra arvutisse kõvaketta panna ja vaadata, kas on järgi midagi, niikaua peab siis närvitsema.

          Comment

          • TaaviK
            FPP Pro
            • Nov 2008
            • 248

            #170
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Algselt postitas RudiTurbo
            Täica pael, 2004 aasta detsembrist alates pole see arvuti mul formatit teinud, 4 aastat pilte, muusikat ja värki. 200GB'st kettast ei ole kerge backuppe ka teha. Ning nüüd lisaks üle kuu aja HEM'i database.
            Peab rahustamiseks jõusaali kange minema väänama.

            Õhtul saab vb sõbra arvutisse kõvaketta panna ja vaadata, kas on järgi midagi, niikaua peab siis närvitsema.
            See on lihtsalt tehnika viis sulle öelda viisakalt, et su arvuti on aegunud ja vaja uus osta.

            Comment

            • leits

              #171
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              tra kergelt hkkab see downswingjuba ära tüütama .. mitte midgai ei hiti no nihuja .. mingi 37o callib pf 3 beti ja hitib ma ei tea mis mitu miljonit asja. nonsensiks kisub juba. no käoige ***** see on debiilsuse tipp. AK vs 27o pf ai .. vend pani muidugi i knew i will win .. see ftp mängumootor hakkab kykl omadega ***** lendama


              lool insta kui panin lady gaga - poker loo käinma tõmbasin setti ja maksti kinni .. meta shit

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #172
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Sama siin. See nädal olen 4 päeva mänginud ja iga päev lõppeb sessi +/-0.50$. See ajab ikka eriliselt tilti. Praegu just tegin sessi - mängisin peaaegu 1k käsi. Tehti suckoute - maksi igast asju kinni ja tulemus???

                Comment

                • Aristotep
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 605

                  #173
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Mitme laua peal sa mängid korraga antnx?

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #174
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    8 lauda - vahel 9.

                    Comment

                    • leits

                      #175
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      +-0.5 .. sa peaks dude õnnelik olema ... **** ma ei saa sellest aru. pf panen AKs .. pannakse otsa .. callin ca 6 daala .vant callib veel ... K67 flop rainbow .-.. panin callib .. üks fold .. turn 2 .. ma üpanen lükkab AI .. callin vennal k2o .. täioytsa pe**es .. hetke seisuga on mul 0 auti võitmiseks.. see detsember võiks imo olemata olla

                      AA vs KK kaotada on liiga standard jube

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #176
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Noo, enne oli samamoodi ,et üks jobu floatis. ah mis ma siin ikka seletan - parem näitan: http://www.pokerhand.org/?3547495


                        Noo millega veel mitte callida kui AA-ga????: http://www.pokerhand.org/?3547496


                        http://www.pokerhand.org/?3547500 ja NO KK ei ole mingi leht????

                        Comment

                        • Aristotep
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 605

                          #177
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          I know what you feel leits :)

                          Mul on see kuu Trios alanud samamoodi. Igast asendist saan laksi ja kõik päevad on lõppenud miinusega. Suht nutune imo. Otsustasin paariks päevaks Trio üldse rahule jätta, et närvid puhata saaksid.

                          @antnx - nende käte juures ei ole midagi teha. Vastane hittis flopis ja edasi mängis käsi ennast ise.

                          Comment

                          • leits

                            #178
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            great run this time again ... no mida ***** kaua see down świng kestab tahaks ükskord teada .. ****

                            oeh yks käsi jäi v2lja .. päevale pani punkti AK vs JJ flopilt AI. flop A46. vastas oli teh tohman siis. turn A ja river J. 210 daalane pot kadus again. roll 1.25k$ ..v 250 to go .. peale seda on bye bye poker

                            Comment

                            • Aristotep
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 605

                              #179
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              No ma lohutan sind natuke ja postitan oma Trio graphi ;P

                              Comment

                              • leits

                                #180
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                ma ei hakka sind lohutama oma detsembri kuu graafikuga .. -1.2k$ otse alla
                                arvatvasti võtan 2 päeva nyyd vabaks maybe isegi 3 .. kolmapäev ehk mängin jälle .. närvid on liiga rikutud selle sitaa pärast .. vb mingit turnat klõbistan nats

                                Comment

                                Working...