*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #16
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas marguzz22

    miks loll? Keegi ei pane tähele, grindiks rahulikult endale br kokku, või nl100, vana läks brodega mängima, kes vaatasid wtf ja tõmbasid ta vahele UB ja AB mängivad ainult idioodid nüüd, 1ki norm. pokkerisõber, kellel raha maha visata plaanis ei ole seal igatahes ei jända.
    lol

    Comment

    • Andr3s
      Julm Donk
      • Nov 2008
      • 65

      #17
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Pole nädal aega pokkerit mängind ja eks see lõi unenäos välja.

      Tänane unenägu:
      sain WSOP ME'l finaallauda, ja sealjuures viimasena.
      Kui mäng peale hakkas, oli mul 16 BB'd ehk siis instashove vähegi normaalsete
      kaartidega. 2 kätt foldisin ja lõpuks sain Buttonil näpitsad (88). Folditi minuni.
      Tuli kerge misclick (mul oli netimindframe ilmselt peal :D) ja shovemise asemel
      läks 3,5xBB. SB tegi min-raisi 7 peale, BB foldis ja ma shovesin.
      SB callis ning näitas 44. Ma juubeldasin. Flopiks tuli 3 potit (mul oli üks olemas)
      aga see sisaldas ka 4ja. Ma olin veidi pettund aga tuju läks kohe paremaks
      kui turniks visati 8. Jooksin publiku seas ringi ja karjusin ning karjusin.
      Announcer ütles, et ma maha rahuneks, sest üks kaart veel tulekul. OK,
      rahunesin maha ja jäin riverit ootama. River: case 4.
      Läksin raevust hulluks ning hakkasin diilerit kägistama.

      Siinkohal lõppes uni otsa, tõusin istukile ja mõtlesin endamisi, et wtf?

      Oh seda und... ^^

      Comment

      • Tarmo
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 316

        #18
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Mine muffi, ülikõva uneke sul :D:D
        ootame järge

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #19
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Hiirt ei visanud rahva sekka või? ;D

          Comment

          • Andr3s
            Julm Donk
            • Nov 2008
            • 65

            #20
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Hiirt ma nagu ei mäleta.
            Mäletan aint seda, et kui ma beti tegin, siis
            lõi pähe "MISCLICK! MISCLICK!"
            ^^

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #21
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Tallinn City - pealinna lood, piirkonnad ja sündmused Tallinn City on pealinna uudiste- ja kogukonnaportaal, mis kirjutab Tallinna linnaosadest, asumitest, liiklusest, kultuurist, haridusest, linnaruumist, ettevõtlusest ja sündmustest. Meie eesmärk on tuua lugejani selge ülevaade sellest, mis Tallinnas päriselt toimub: millised otsused mõjutavad linnaelu, kus muutub liiklus, millised arendused kerkivad ja mida teha nädalavahetusel. Teemad Uudised



              Can't wait!

              Comment

              • Andr3s
                Julm Donk
                • Nov 2008
                • 65

                #22
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Timo, sinule hea see, et kui see kunagi valmib, siis sa oled vähemasti 21 juba :D

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #23
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Algselt postitas Timpz
                  Tallinn City - pealinna lood, piirkonnad ja sündmused Tallinn City on pealinna uudiste- ja kogukonnaportaal, mis kirjutab Tallinna linnaosadest, asumitest, liiklusest, kultuurist, haridusest, linnaruumist, ettevõtlusest ja sündmustest. Meie eesmärk on tuua lugejani selge ülevaade sellest, mis Tallinnas päriselt toimub: millised otsused mõjutavad linnaelu, kus muutub liiklus, millised arendused kerkivad ja mida teha nädalavahetusel. Teemad Uudised



                  Can't wait!
                  Siis ei ole vaja kaugele sõita gamblema, rutem, rutem.

                  Comment

                  • Timpz
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2029

                    #24
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Algselt postitas Andr3s
                    Timo, sinule hea see, et kui see kunagi valmib, siis sa oled vähemasti 21 juba :D
                    Tra kes sellise hea mõtte peale ikka tuli et kasiinosaar Eestisse :D:D:D??

                    Comment

                    • Andr3s
                      Julm Donk
                      • Nov 2008
                      • 65

                      #25
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Aga otseloomulikult, et mina.

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #26
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Kellega rääkisid , et asi ära tehtaks?

                        Comment

                        • Andr3s
                          Julm Donk
                          • Nov 2008
                          • 65

                          #27
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Saladus. Peaasi, et tehtakse imo! :D

                          Comment

                          • peokuningas
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 444

                            #28
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Nunnu detsembri algus.
                            1. JJ vs KK. Tüüp all the way callis.
                            2. Siis AA. Flop 996. Cbet, tüüp call. Turn J. Bet. Tüüp raise suht suurelt. Ma nuppe loomulikult:) 99 vastas. Nice hand sir.
                            3. Natuke hiljem K high flush vs flopatud maja. Ei läinudki päris broke.
                            4-5. Siis shortiede vastu TT vs AKs ja 99 vs KK. Siis sain neliku ja flopist cbet isegi maksti kinni.
                            6. Siis AA. Maas miski QJx. 2 ärtut. Ah9h vastu nuppe. Pidas vastu seekord.
                            7. Siis tegin ise lolluse ja halfie all-ini callisin nut flush drawga. Tal muidugi flopatud set.
                            8. AA vs KK. Pidas.
                            9. Maja vs nelik.
                            10. Ja õhtu lõpuks AAAA, mille halfstack QQ maksis kinni. Kahjuks tal ei olnud mastirida, muidu oleks mulle 245K$ kukkunud:D
                            Igatahes päev pendeldas umbes nii: +170$-> -400$ -> -40$ -> -80$
                            Ja see kõik juhtus ca 900 käe jooksul:) sealjuures AA sain vist miski 6 või 7 korda

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #29
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              U talking to me?

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #30
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                kas eestis mõni kuulsam ilus naispokkerimängija ka on? niisama hakkasin mõtlema, kuigi livedel eestis käia ei saa, aga oleks huvitav teada. võib orkse ja rate ka visata, saab vaadata

                                Comment

                                Working...