Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
Pane wini plaat sisse ja tee repairi ning kui command prompti jõuad kirjuta chddsk /r. Läheb mingi paar tundi aega, aga peaksid tööle saama, kui kõvaketas just väga õhtal pole. Mul endal ordi ja aegajalt sama värk, ei ole viitsind hetkel garantiisse ka viia, sest vaja on pokkerit mängida ;D
Algselt postitas RudiTurbo

Comment