Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
[img width=750 height=412]http://arion.pri.ee/images/muu/hahaha.jpg[/img]
Täiesti sick ja ma hakkangi edaspidi nii mängima. Täna mitte kordagi ei vaadanud HEM'i, Starsi casherit ega käe counterit ning lasin täiesti pimeduses :) Sessi lõpus oli tunne, et peaksin olema miski $1000 miinust vähemalt aga graafikut ja tulemust vaadates jäi suu lahti. Ja vaatan, et vhepeal $1600 piirimail ära käinud - uksumatu. Samuti lasin suhteliselt looselt - 18/15/3 ja mängisin 12-20-es lauas.
Üritan teise samasuguse sessi veel teha.
[img width=750 height=412]http://arion.pri.ee/images/muu/hahaha.jpg[/img]
Täiesti sick ja ma hakkangi edaspidi nii mängima. Täna mitte kordagi ei vaadanud HEM'i, Starsi casherit ega käe counterit ning lasin täiesti pimeduses :) Sessi lõpus oli tunne, et peaksin olema miski $1000 miinust vähemalt aga graafikut ja tulemust vaadates jäi suu lahti. Ja vaatan, et vhepeal $1600 piirimail ära käinud - uksumatu. Samuti lasin suhteliselt looselt - 18/15/3 ja mängisin 12-20-es lauas.
Üritan teise samasuguse sessi veel teha.

Comment