nutitelefonid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #466
    Re: nutitelefonid

    Kus sa seda HTC One seal nägid? Otsisin, ei leidnud.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #467
      Re: nutitelefonid

      "new" alla täitsa olemas. Hind supernovale pealt 700$ midagi.

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #468
        Re: nutitelefonid

        752$ siis t2psemalt ehk odavam eestist osta.
        E: kui goldstari boonustega v6rrelda siis 564$ ehk p2ris hea hind..
        Last edited by Ghost0; 16.11.13, 14:10.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #469
          Re: nutitelefonid

          oleks abi vaja :)
          suutsin kuidagi oma gmaili konto nii ära häkkida, et nyyd on mul nutikas emailid olemas, aga arvutis enam pole. Viimased emailid on nädal tagasi arvutisse tulnud. Kasutan Androidi ja HTC One x telefoni. On kuskil miski linnuke vms puudu?
          Suht tilted juba :)

          Comment

          • ninasarvik
            Jube Noob
            • May 2011
            • 124

            #470
            Re: nutitelefonid

            Algselt postitas ninasarvik Vaata postitust
            Mis võiks olla kõige odavam androidiga telefon, millega saaks ka pokestarsis mängida?
            up

            Comment

            • J0kker
              Grinder
              • Feb 2009
              • 865

              #471
              Re: nutitelefonid

              Algselt postitas ninasarvik Vaata postitust
              up
              PokerStars Mobile Poker töötab Android™ seadmetel, mis kasutavad Android™ 2.2 ja sellest kõrgemat platvormi. Minimaalne ekraani resolutsioon on 800x480.

              Nii, et ma usun, et otsi kõige odavama hinnaga android millel on vähemalt 2.2 kuigi enamustel ikka uuem ja mäng võib alata.

              Comment

              • ninasarvik
                Jube Noob
                • May 2011
                • 124

                #472
                Re: nutitelefonid

                Tänud

                Comment

                • Junken
                  Lendur Sass
                  • Sep 2011
                  • 1039

                  #473
                  Re: nutitelefonid

                  ostsin ka uute nutitelfi... quadid prosed ja värgid... skyped facebookid appi kõik ülikiired, nett ka ainult.. http://www.youtube.com/watch?v=5YkkqjPNtBw#t=674

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #474
                    Re: nutitelefonid

                    soovitake mingit odavat nutikat ~300$

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #475
                      Re: nutitelefonid

                      mina ostsin 150 euri kanti Ascend P2 niimoodi mõistliku kasutusega 10h oli batti veel 70% järgi... minu jaoks ei mängi väga see aku rolli, seni kuni saan päeva läbi nii et öösel laadima läheb

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #476
                        Re: nutitelefonid

                        aku pole väga tähtis, peaasi et navi, appid ja internet töötaks, hetkel mingi iidne nokia "nutikas", kus ükski ei tööta

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #477
                          Re: nutitelefonid

                          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                          Hm, mul on Diiliga 8€/kuu. 1000 minutit kõikidesse võrkudesse, piiramatu nett + 100 sms. Küsi seda pastilaa
                          just see sobiks mulle, aga teenindusest öeldi, et seda paketti enam ei pakuta. igaks juhuks küsin - kas keegi teab - kas mingi skeemiga on veel diili võimalik saada seda niki vana paketti? ilmselt siis peab selle €10 võtma 1000 sõnumiga (üli vajalik lol)

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #478
                            Re: nutitelefonid

                            no küll sa selle 8 BB leiad

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #479
                              Re: nutitelefonid

                              idiootne maksta €2 lihtsalt 900 kasutamata sõnumi eest iga kuu

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #480
                                Re: nutitelefonid

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                idiootne maksta €2 lihtsalt 900 kasutamata sõnumi eest iga kuu
                                Mis pakett see 1000 smessi on siani kõik mis uurind ikka sada smessi ja 1000 minti kõnesid.

                                Plaan võtta xperia sp esiemeseks nutikaks. Arvamusi kellegil?

                                Comment

                                Working...