nutitelefonid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kalkaan
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 187

    #496
    Re: nutitelefonid

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Sellele oleks ka lahendust vaja
    Vaata, kas Seaded - Turve - Tundmatud allikad taga on linnuke? Kui pole, siis enne programmi käivitamist luba tundmatud allikad ning kui installitud ja asi tööle läheb, võta linnuke uuesti ära. Kui asi selles pole, siis ei oska aidata.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #497
      Re: nutitelefonid

      Algselt postitas kalkaan Vaata postitust
      Vaata, kas Seaded - Turve - Tundmatud allikad taga on linnuke? Kui pole, siis enne programmi käivitamist luba tundmatud allikad ning kui installitud ja asi tööle läheb, võta linnuke uuesti ära. Kui asi selles pole, siis ei oska aidata.
      Ty! Kuigi ma ei tea kas see oli nüüd vajalik üldse sinna tõmmata.

      Uuriks nüüd nutitelefoni turvariskide kohta. Arvuteid häkitakse telefone varastatkse. Kuidas kaitsta telefoni rünnakute eest?

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #498
        Re: nutitelefonid

        Kaotamise puhul, kõige turvalisem on klahvilukustus hoida mustrina või koodiga ning Prey app peale installida.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #499
          Re: nutitelefonid

          otsin telefoni, millel oleks üheks tingimuseks kriimustuskindel klaas. Kas saab kusagilt otsida telefoni selle tingimuse järgi? Vaatasin Wikist, näiteks huawei suvaline mudel g300 on gorillaglass, aga tunduvalt paremad mudelid nagu ei ole?

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #500
            Re: nutitelefonid

            huawei ascend p2, mis mul näiteks on gorillaglass 2, google nexus 5l tean et on gorillaglass 3

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #501
              Re: nutitelefonid

              Igaks juhuks tuletan meelde, et gorillaglass mingi imeasi ei ole. Läheb kriimuliseks anyway.

              Comment

              • Romka
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1544

                #502
                Re: nutitelefonid

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Kas keegi oskab probleemile lahendust leida, kuidas minna nutitelefoniga võõrale pokkerisaidile , et EMTA käpad vahele ei saaks. Olen proovinud igasugsueid dns seadistamise appe, et läbi google dns serverit kasutada aga ei tööta. android süsteem
                Mina tegin nii, et ühendasin telefoni omale arvuti modemiks ja siis arvutist muutsin ära nagu arvutilgi teed.

                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                Igaks juhuks tuletan meelde, et gorillaglass mingi imeasi ei ole. Läheb kriimuliseks anyway.
                Täpselt ja oma kogemusest ja seltskonnas telefonide pealt vaadates siis üks nõrgemaid klaase maha kukkudes. Väga kergelt tulevad need ämblikud.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #503
                  Re: nutitelefonid

                  Vahetasin I 5e S4ja vastu ja ei oska midagi teha.
                  Kas keegi oskaks öelda kuidas saab 3Gst hotspoti teha, isegi googlest ei leia vastust. Leian aint kuidas tavalise wifi oma teha.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #504
                    Re: nutitelefonid

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Vahetasin I 5e S4ja vastu ja ei oska midagi teha.
                    Kas keegi oskaks öelda kuidas saab 3Gst hotspoti teha, isegi googlest ei leia vastust. Leian aint kuidas tavalise wifi oma teha.
                    Settings > Mobile Networks > Hotspot

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #505
                      Re: nutitelefonid

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Settings > Mobile Networks > Hotspot
                      Ei anna lihtsalt

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Dumb and dumber?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #506
                        Re: nutitelefonid

                        My bad. Üks menüü tagasi ja seal on: Tethering and portable Hotspot.

                        Sealt valid: Portable Wi-Fi Hotspot. Paned settingud paika ja ongi olemas. Wi-Fi hotspot tähendab seds, et teeb su 3G wifiks mitte ei edasta wifit. Arvan, et seal eksidki.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #507
                          Re: nutitelefonid

                          Tyvm, sain tööle.

                          Comment

                          • Ints
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1216

                            #508
                            Re: nutitelefonid

                            samsadel pole kahjuks otseteed selleks, kui tihti kasutada siis tiri mingi suvaline hotspot app

                            Comment

                            • JarmoH
                              Julm Donk
                              • Jun 2009
                              • 73

                              #509
                              Re: nutitelefonid

                              Telefoniga foorumis käies ei avane spoilerid. Kas seda viga saab äkki parandada kuidagi? Telefon on Samsung Galaxy S4 mini.

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #510
                                Re: nutitelefonid

                                Algselt postitas JarmoH Vaata postitust
                                Telefoniga foorumis käies ei avane spoilerid. Kas seda viga saab äkki parandada kuidagi? Telefon on Samsung Galaxy S4 mini.
                                Sellest juba Uuenduste teemas juttu, Ranka ütles, et hetkel ei saa.

                                Comment

                                Working...