nutitelefonid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • valgelendur
    Jube Noob
    • Oct 2012
    • 121

    #316
    Re: nutitelefonid

    Samsung galaxy S3, gmail/viber etc ei uuenda end automaatselt (ei anna uutest kirjadest teada jne, pean manuaalselt refreshima). Olen kõik menüüd läbi lapanud, notificationid sees jms, kuid siiski ei miskit. ovb 24/7 nett on olemas, et selles asi pole. Alati unustan päeval kuskil teeninudsest läbi käia, et küsin siitk, ehk kellegil olnud sarnane mure ja oskab aidata. Google kiire otsimise peale head lahendust ei pakkunud.

    Tänud

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #317
      Re: nutitelefonid

      Algselt postitas valgelendur Vaata postitust
      Samsung galaxy S3, gmail/viber etc ei uuenda end automaatselt (ei anna uutest kirjadest teada jne, pean manuaalselt refreshima). Olen kõik menüüd läbi lapanud, notificationid sees jms, kuid siiski ei miskit. ovb 24/7 nett on olemas, et selles asi pole. Alati unustan päeval kuskil teeninudsest läbi käia, et küsin siitk, ehk kellegil olnud sarnane mure ja oskab aidata. Google kiire otsimise peale head lahendust ei pakkunud.

      Tänud
      Settings - Data Usage - Press the Menu button - Toggle Auto Sync
      Last edited by Strawberry; 30.05.13, 06:30.

      Comment

      • valgelendur
        Jube Noob
        • Oct 2012
        • 121

        #318
        Re: nutitelefonid

        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
        Settings - Data Usage - Press the Menu button - Toggle Auto Sync
        Ei aidanud ka see, aitad hoopis see et tellisin uued interneti setingud operaatorilt sms teel.
        nn. "vaikeseadmed" (ehk panin kaardi sisse ja ei muutnud midagi) töötasid korralikult netis käimiseks jne, aga asjad mis ise end uuendama peaks, ei töötanud, uute seadetega hakkas tööle.

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #319
          Re: nutitelefonid

          Mul uut telefoni vaja, praegu kasutan HTC desire Z mille klaviatuuri jumaldan, et siis suht suur ekraan vist võiks olla et saaks nendele tähtedele pihta, samas võiks väiksem olla kui see samsungi miskine tahvelarvuti/lauatelefon.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #320
            Re: nutitelefonid

            Samsung Galaxy S4, HTC One, Sony Xperia Z. Sügisel tuleb vast ka uus iPhone, aga tõenäoliselt samasuure ekraaniga kui iPhone 5.

            Ise ostan ka vist lähipäevil ühe neist kolmest. Kui osta EMT/Elisa/Tele2-st, siis neil operaatorilukud peal? Mul vaba vaja. IMO iPhone 4 ostsin EMT-st otse välja kliendihinnaga, siis küll aint EMT SIM-id toimisid...

            Kui nii on, siis kust ma saan lukuvaba?
            Last edited by Codecci; 01.08.13, 01:09.

            Comment

            • MartinGarcia
              Grinder
              • Nov 2009
              • 517

              #321
              Re: nutitelefonid

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Samsung Galaxy S4, HTC One, Sony Xperia Z. Sügisel tuleb vast ka uus iPhone, aga tõenäoliselt samasuure ekraaniga kui iPhone 5.

              Ise ostan ka vist lähipäevil ühe neist kolmest. Kui osta EMT/Elisa/Tele2-st, siis neil operaatorilukud peal? Mul vaba vaja. IMO iPhone 4 ostsin EMT-st otse välja kliendihinnaga, siis küll aint EMT SIM-id toimisid...

              Kui nii on, siis kust ma saan lukuvaba?
              Elisa

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #322
                Re: nutitelefonid

                Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                Mul uut telefoni vaja, praegu kasutan HTC desire Z mille klaviatuuri jumaldan, et siis suht suur ekraan vist võiks olla et saaks nendele tähtedele pihta, samas võiks väiksem olla kui see samsungi miskine tahvelarvuti/lauatelefon.
                vaata, et nexus 4 ei osta. touchscreen või mis iganes on ülimalt ebamugav. Ma mõtlen just kirjutamise ja trükkimise osa, muu on hea. Eks mul vist karu tömpsud näpud, aga no koguaeg mingi bug, küll ei saa õigele tähele pihta jne. Sõbra fööniga trükkimine oli nexus 4 kõrval täielik nauding

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #323
                  Re: nutitelefonid

                  ostsin just htc desire s, täitsa rahul sellega. kes tahab odavamat ja head nutikat, soovitan
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Strawberry
                    Varasemalt kasutaja "romeo"
                    • Aug 2012
                    • 1229

                    #324
                    Re: nutitelefonid

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    vaata, et nexus 4 ei osta. touchscreen või mis iganes on ülimalt ebamugav. Ma mõtlen just kirjutamise ja trükkimise osa, muu on hea. Eks mul vist karu tömpsud näpud, aga no koguaeg mingi bug, küll ei saa õigele tähele pihta jne. Sõbra fööniga trükkimine oli nexus 4 kõrval täielik nauding
                    Rumorite järgi tuleb oktoobris Nexus 5 välja, millel on uuendatud raud ja suurem 5,2" ekraan Full HD (1920x1080p) resoga.

                    Comment

                    • Pythagoras
                      Grinder
                      • Apr 2012
                      • 589

                      #325
                      Re: nutitelefonid

                      5.2 tolli nagu palju pole telefonile? Ebamugav pole sellise lutsuga?

                      Comment

                      • Strawberry
                        Varasemalt kasutaja "romeo"
                        • Aug 2012
                        • 1229

                        #326
                        Re: nutitelefonid

                        Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                        5.2 tolli nagu palju pole telefonile? Ebamugav pole sellise lutsuga?
                        See ei ole nii palju suurem kui sa arvad.

                        Tasub ära mainida ka, et jutt käib puutetundliku ekraani suurusest, mitte telefoni suurusest. Uuematel telefonidel on järjest vähem ja vähem nö. tühja pinda ekraani ümber. Võrdle ntx HTC One ja Samsung Galaxy S4 antud pildi peal

                        Last edited by Strawberry; 01.08.13, 11:14. Põhjus: parem pilt

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #327
                          Re: nutitelefonid

                          5 tolline xperia tundubteistele suur aga ise ammu ära harjunud ja enam väiksemat ei taha

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #328
                            Re: nutitelefonid

                            Kusjuures pange kõrvale Nokia 5110 sellel s4-le nt. S4 ole üldse suur, igale poole ära mahutunud, arvan, et isegi note mahuks ära taskusse-esinduses proovisin. Enam väiiksemat ekraani ei tahagi

                            Comment

                            • paradigmlost
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 421

                              #329
                              Re: nutitelefonid

                              viimased paar kuud s3 ja igati rahul, telefon on siiski kerge ja õhuke, seega mahub normaalselt teksade tasku. Solid labidas.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #330
                                Re: nutitelefonid

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Samsung Galaxy S4, HTC One, Sony Xperia Z. Sügisel tuleb vast ka uus iPhone, aga tõenäoliselt samasuure ekraaniga kui iPhone 5.

                                Ise ostan ka vist lähipäevil ühe neist kolmest. Kui osta EMT/Elisa/Tele2-st, siis neil operaatorilukud peal? Mul vaba vaja. IMO iPhone 4 ostsin EMT-st otse välja kliendihinnaga, siis küll aint EMT SIM-id toimisid...

                                Kui nii on, siis kust ma saan lukuvaba?
                                Ise küsin ise vastan - operaatorilukk on ainult iPhonedel. EMT-st tõin just HTC One, pole mingit lukku

                                Comment

                                Working...