Re: Lauamängud
Kinnitan, et monopoly on skillimäng, üks kuu teenisin vist ~$200 sellega isegi :D Nagu Cod ütles, HU on puhas luck, aga multi-way tuleb trademisvõimalustega selge skill sisse. Tuttavatega, kes on fishid ma rahapeale mängida ei soovita, siis juhtub see efekt, et mängijad A ja B teevad mingi vahetuse, millest mõlemad võidavad, aga C ja D ei saa sellest aru ja hakkavad tiltima/sõimama :D
Paar free tippi ka:
Kinnitan, et monopoly on skillimäng, üks kuu teenisin vist ~$200 sellega isegi :D Nagu Cod ütles, HU on puhas luck, aga multi-way tuleb trademisvõimalustega selge skill sisse. Tuttavatega, kes on fishid ma rahapeale mängida ei soovita, siis juhtub see efekt, et mängijad A ja B teevad mingi vahetuse, millest mõlemad võidavad, aga C ja D ei saa sellest aru ja hakkavad tiltima/sõimama :D
Paar free tippi ka:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment