Lauamängud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jott
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 183

    #76
    Re: Lauamängud

    Jenga!

    Comment

    • Allanaator13
      FPP Pro
      • Sep 2009
      • 285

      #77
      Re: Lauamängud

      Bridz on nuts.

      Comment

      • sorm
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1511

        #78
        Re: Lauamängud

        Algselt postitas Allanaator13
        Bridz on nuts.
        Jah, aga krt jäin täna Tartus uusaastaturniiril 0,1% teiseks. So sikk odav tilt peal ja pokkerilauda ei julge istuda.

        Keegi Tartus Katani asustajaid tahab mängida... või mingit muud huvitavat lauamängu? Saatke PM!

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #79
          Re: Lauamängud

          Algselt postitas jott
          Jenga!
          +1, kui ei ole mingi mõttetu vahelt libistamine, vaid kohe alt teistele sita keeramine

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #80
            Re: Lauamängud

            imho parim ja huvitavaim strateegiline lauamäng on Katani asustajad, sellel on kolm osa, iga osa maksab kuskil 500 eesti raha, Apollo poes müüakse. Sisuliselt siis custom kaart igakord kokku.. ja siis üksteise vastu mängimine.. uue osa ostes lisandub uusi nuppe ja strateegiaid ja võimalusi.. kui kolm osa koos on, siis on puhas nauding mängida.. üks mäng võtab nelja mängija puhul aega 3-4h.. võitmiseks on mitmeid strateegiaid, sõltub milline kaart tuleb ja milline on käimise järjekord alguses, tuleb vastav strateegia valida + mängu jooksul saab teisi ka päris muhedalt saatusekaartide või oma strateegiaga kottida..

            Mees kes teadis ussisõnu vms.. jahh selline meelelahutuslik mäng, aga strateegiaid eriti pole.. lihtsalt vali ja veereta täringuid ja looda heale kaardiõnnele..

            Comment

            • sorm
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1511

              #81
              Re: Lauamängud

              3-4 tundi mängid ühte Katani mängu? Mida te seal teete :)
              Meil keskmiselt ikka alla 2 tunni läheb (mängime linnad ja rüütlid lisaga).
              Samas muutub mäng väga huvitavaks, kui kasutada pokkeris levinud võimalust inimesele kes mõtlema hakkab "time" ütlemist. Selleks sobib väga hästi Aliase liivakell ja siis saab mängu ka 1 tunniga tehtud.

              Comment

              • SamGold
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2009
                • 302

                #82
                Re: Lauamängud

                eesti scrabble on suht keeruline, seltskonnaga mängides on toas vaikus aint, kõik üritavad mingeid sõnu leida:D

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #83
                  Re: Lauamängud

                  Tahaks malet õppida mängima. Mitte väga tõsiselt, üle 50h tõenäoliselt ei raatsi kulutada selle peale (kui just väga meeldima ei hakka). Hetkel ei tea reegleidki, mis oleks parim viis alustamiseks? Mingi Chessmaster alla tõmmata ja tutorialitega pihta hakata?

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #84
                    Re: Lauamängud

                    küsi svenzalt imo, ta olevat malekunn olnud kunagi

                    Comment

                    • widescreen
                      Grinder
                      • Dec 2010
                      • 579

                      #85
                      Re: Lauamängud

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Tahaks malet õppida mängima. Mitte väga tõsiselt, üle 50h tõenäoliselt ei raatsi kulutada selle peale (kui just väga meeldima ei hakka). Hetkel ei tea reegleidki, mis oleks parim viis alustamiseks? Mingi Chessmaster alla tõmmata ja tutorialitega pihta hakata?
                      minu meelest peaks arvutites male olemas olema imo..

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #86
                        Re: Lauamängud

                        Oleneb,kui kiirelt areneda ju tahad.
                        ei saa ju päevapealt võhikut NL100 biitima panna.
                        Sama on ka males.

                        Siiski leia keegi tuttav (tuttava tuttav jne),kes viitsib möllata ja säästad aega ja raha.isemängides sa ju ei leia ju oma vigu nii kergelt.
                        Säästad aega lihtsalt.
                        GL ja loodan Sinuga kunagi males madistada veits (e:males ma ainult vaalu biidin,aga kabet biidin.nii 3BB/100 ehk!).
                        Last edited by noname; 29.10.11, 02:20.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #87
                          Re: Lauamängud

                          Ei ma ei taha üldse mingiks proks saada ega üliintensiivselt õppida, lihtsalt Average Joed tahaks biitida ja that's it :D

                          Kabet võime kohe teha, aga ma aint seda varianti oskan kus tagasi võtta ei saa tavanuppudega, sundvõtt ja tammiga sõita ei saa (keegi teab mis selle nimi on?). MSN-is, telefonides jms alati see variant.

                          Natuke proovisin Windowsi varianti, jõhkralt keeruline mäng ikka. Miks siin draw tuleb (viimase käigu tegin hobusega):

                          Comment

                          • widescreen
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 579

                            #88
                            Re: Lauamängud

                            sest sul ei ole mitte kuskile astuda enam. igalpool mujal on tuli peal

                            oled must ikka:D?

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #89
                              Re: Lauamängud

                              Patt on olukord males, kus käiguloleval poolel ei ole ühtki reeglitepärast käiku, kuid tema kuningas ei ole tules.
                              Patiga partii lõpeb. Selline partii loetakse viigiliseks.
                              Sellise ülekaaluga ma annaks vastase kuningale tuld iga käiguga, can't go wrong.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #90
                                Re: Lauamängud

                                epic

                                kõige kergem on sul võtta mingi algajate raamat malest ja see läbi lugeda. on palju algtõdesi (nagu ka pokkeris), mis peaksid selged olema. kui mingit huvi on, võid pm'ida
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...