Lauamängud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #1

    Lauamängud

    Teeks teema kõikidele lauamängude huvilistele. Tean, et neid on foorumis palju.

    Ise fännan malet ja katani asustajad on nuts.
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger
  • olavike
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1269

    #2
    Re: Lauamängud

    Üks ägedamaid mänge, mida viimasel ajal mänginud olen, on Risk :)

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #3
      Re: Lauamängud

      Tahaks teada kust saaks sellist mängu proovida nagu Power Grid. Lisaks kuulsin ,et on olemas selline vahva lauamäng nagu "Mees kes teadis ussisõnu". Keegi oskab sellest midagi rääkida?

      Comment

      • tdx
        Grinder
        • Oct 2008
        • 768

        #4
        Re: Lauamängud

        On olemas Arkham Horror, pole eriti saanud mängida, kuna mängijate värbamine ja koolitamine võtab tunde...

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #5
          Re: Lauamängud

          aa imago on ka lahe
          Algselt postitas antnx
          Tahaks teada kust saaks sellist mängu proovida nagu Power Grid. Lisaks kuulsin ,et on olemas selline vahva lauamäng nagu "Mees kes teadis ussisõnu". Keegi oskab sellest midagi rääkida?
          poes nägin. tundus lahe - mingi pea 400 maksis.

          imago on ka muidu päris tore.
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #6
            Re: Lauamängud

            "Mees, kes teadis ussisõnu" on olemas, aga kuna jõuludeks kingiti, siis pole jõudnud veel tutvuda.

            Jõulude ajal mängisime ise sõpradega Hundimängu https://www.apollo.ee/product.php/4740447600253

            Hea seltskond ja kerge naps, siis soovitan mängida. Olemuselt Maffia moodi.

            Comment

            • olavike
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1269

              #7
              Re: Lauamängud

              Keegi seda Kelgukoerte mängu on näinud/proovinud?
              Reklaamib päris kõvasti seda.

              Comment

              • forell
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2009
                • 350

                #8
                Re: Lauamängud

                Algselt postitas antnx
                Tahaks teada kust saaks sellist mängu proovida nagu Power Grid. Lisaks kuulsin ,et on olemas selline vahva lauamäng nagu "Mees kes teadis ussisõnu". Keegi oskab sellest midagi rääkida?
                mängisime nädalavahetusel seda ussisõna mängu. Muinasaja eestikeelsed väljendid seal mängus on üpris häirivad aga muidu viis pluss mäng. Sõltuvust tekitav. Mäng on väga lihtne ja kuna ei ole väga palju nuppe ja vidinaid siis ma arvan et suht odav kah.

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #9
                  Re: Lauamängud

                  Keegi Dungeons And Dragonsit on mänginud? Kindlasti peaks olema ka dnd mehi. Võiks foorumi rahvaga väikse seikluse teha...

                  Comment

                  • MrRiver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 735

                    #10
                    Re: Lauamängud

                    Scrabble sai jõuludeks ostetud, tundub hasartitekitav. :P

                    Comment

                    • Aristotep
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 605

                      #11
                      Re: Lauamängud

                      Malet ainult.

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #12
                        Re: Lauamängud

                        ussisõna mäng on tavaline laua mäng nagu reis ümber maailma ei nõua sult miskit mõtlemist. Risk on hea mäng ja Imagot on lahe mängida kui sõpradega napsutad

                        edit: Scrabble on kah veel üks mõnus mäng

                        Comment

                        • toonesepp
                          Julm Donk
                          • Nov 2009
                          • 54

                          #13
                          Re: Lauamängud

                          Algselt postitas antnx
                          Keegi Dungeons And Dragonsit on mänginud? Kindlasti peaks olema ka dnd mehi. Võiks foorumi rahvaga väikse seikluse teha...
                          Omajagu aastaid on mängitud jah.

                          Comment

                          • AshrakWhite
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 666

                            #14
                            Re: Lauamängud

                            mul ka risk olemas vennal Alias :)

                            Comment

                            • kilu6
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1305

                              #15
                              Re: Lauamängud

                              Ma eriline lauamängude fänn pole, aga kas mulle ainult tundub, et kui seltskondlikus mõttes on lauamängud tore ajaviide, siis mängitavuse mõttes on enamik lauamänge paremini siiski "mängitavad" netis, sest täringuvisked ja kontrollid jne on automatiseeritud. No tüütu ikka mingit täringut loopida.

                              Näiteks peaks Risk netis tasuta olema (tasuta ver on Dominationi nime all, saad kaarte valida, ratingud jne), samuti Backgammon, Katani sai kunagi netis proovitud, kui veel tasuta oli jne. Kui neid laua peal täringutega mängida, siis võtavad need igaviku.

                              Eestikeelsetena peaks olema väljas nii eestikeelne Scrabble kui UpWords (Sõnamäng). Kui kunagi inglise keeles scrabblet proovisin, oli päris fun, aga eesti keel on ikka nii spetsiifiline, et need samad sõnamängud eestikeelsena küll jamad mu meelest.

                              Comment

                              Working...