Lauamängud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #61
    Re: Lauamängud

    Algselt postitas Codecci
    Selle saab ju lihtsalt välja arvutada, kahjuks pole monopoli kaarte läheduses.
    oletame, et sul on lillad ja punased:
    3 maja mõlemal=3,55k laua peal kokku 6-l ruudul
    3 hotelli punastel=3,2k laua peal kokku 3-l ruudul

    e: ehitamine maksab 2,25k/2,25k

    edit2: lillad

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #62
      Re: Lauamängud

      meil codecciga vaja 2-e mängijat, teeks paar mängu, andke siin märku ja siis registreerige lehel www. pogo.com ära, siis saate further instructionsid :D

      e: olemas

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #63
        Re: Lauamängud

        teen naisega omme HUd monopolys

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #64
          Re: Lauamängud

          Algselt postitas lenC
          oletame, et sul on oranzid ja punased:
          3 maja mõlemal=3,55k laua peal kokku 6-l ruudul
          3 hotelli punastel=3,2k laua peal kokku 3-l ruudul

          e: ehitamine maksab 2,25k/2,25k
          3 oranži peale hotellid = 2850, maksma läheb 1500, 3 ruutu

          3 helesinise peale 3 maja = 840, maksma läheb 450, 3 ruutu
          3 oranži peale 3 maja = 1700, maksma läheb 900, 3 ruutu

          kokku 2540 ja maksma läheb 1350, 6 ruutu

          teeb pmselt sama välja, aint lisaruudud on mõnes mõttes head, sest vähendab variance ja monopolis on hea kui vaikselt raha peale tiksub, sest kulutused on pidevad, seega 3 maja strateegia tundub hea jah

          jällegi midagi juurde õppinud :)

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #65
            Re: Lauamängud

            hirmutasime ära oma stratiga teid? :( let's play, raha peale ei tee obv

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #66
              Re: Lauamängud

              ma võin kellegiga malet teha.
              ka raha peale obv
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #67
                Re: Lauamängud

                male on küll 100% luck

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #68
                  Re: Lauamängud

                  täpselt. kõik sõltub, kas mängid valgete või mustadega
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • timukasr
                    Vana Tegija
                    • Nov 2008
                    • 1099

                    #69
                    Re: Lauamängud

                    Algselt postitas nikitheone
                    ma võin kellegiga malet teha.
                    ka raha peale obv
                    Kasparov ITT

                    Comment

                    • isenseven
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 598

                      #70
                      Re: Lauamängud

                      davai kes pogos mängu tahab teha?

                      Comment

                      • Foux
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 486

                        #71
                        Re: Lauamängud

                        Male, kabe. Alias meeldib ka

                        Comment

                        • sorm
                          Pokkerihai
                          • May 2009
                          • 1511

                          #72
                          Re: Lauamängud

                          Olen päris palju mänginud Katani Asustajaid. Kõige parem variant mängust on koos laiendiga: "Linnad ja Rüütlid" (Meresõitjate laiend on suhtelislet jama). Teine asi, mis Katani puhul hea soovitus on panna kõrb alati keskele ja leida ikka 4 mängijat, siis on kõige huvitavam. Kolme mängijaga jääb kaardil liigapalju ruumi ja kõrb keskel teeb ka kaardi "väiksemaks" (jääb vähem häid kohti) - mäng on natuke pikem ja rohkem nõuab skilli.

                          Pühade ajal ostsin endale "Hermagor"i olen seda paarkorda mänginud ja väga hea mäng. Täringuid veeretama ei pea ja õnnega väga seost ei ole. Tegemist suhtelislet raske mänguga ja paar korda tuleb läbi mängida ene, kui aru saad kuidas ja mida teha on hea :). Mingil määral võib võrrelda malega, et etteplaneerimisvõimalustel piiri väga peal ei ole ja algusest tuleb kogu mängu jaoks plaan kokku panna. Parem juba sita plaani järgi mängi, kui üldse ilma plaanita. Samas oeneb väga palju sellest, mida teised teevad ja ka sellest, et aru saada mida nad teha tahavad ja siis lähimat konkurenti plokeerida.

                          Kui on tegelasi, kes Tartus tahaks mõnikord õllekõrvale Katani või Hermagori teha, siis võtke ühendust.

                          Monopoly teeme on nuts, kusjuures pole ise ka sellest mängust kunagi nii mõlenud ja olen ka seda pigem ruletisarnaseks skillimänguks pidanud, aga noh viiati mängisin monopoly ka 12 aastat tagasi ja siis puudusid võimed tõenäosuste peale mõelda. Kusjuures me mängisime veel nii, et kõik raha mille eest midagi osteti läks laua keskele ja kes sattus free parkingule scoopis selle poti kõik endale.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #73
                            Re: Lauamängud

                            mell kuule, asustajad on sinu või martini käes üldse?
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • sorm
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1511

                              #74
                              Re: Lauamängud

                              Algselt postitas nikitheone
                              mell kuule, asustajad on sinu või martini käes üldse?
                              Minu käes ja Tartus, kui tahad leanata, siis tule järgi :P

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #75
                                Re: Lauamängud

                                mh, peab tulema vist. nkn jaanuaris plaan tartu tulla
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...