Ski Challenge 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #106
    Re: Ski Challenge 2010

    RAISK, SEDASI SUUSATATAKSE ;D
    Tra, saaks kasvõi korragi oma nime top10 rsk, ülikõva olex, suudaxin sõita hetkel küll täpselt top10 aja, aga ei õnnestunud hetkel kokku lappida.
    Aga noh, niigi sick, hetkel sellest luke777'st seki kaugusel, probably leiavad Qualy lõpux kuskilt 1 seki veel, aga samas võin ka mina leida :P
    Täiega kaif rada viimane igatahes

    Comment

    • Muckyourcards
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2009
      • 352

      #107
      Re: Ski Challenge 2010

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Kuhu ma vajutama pean et liituda? :-\

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #108
        Re: Ski Challenge 2010

        10-12 dets vist esimene rada nagu aru saan. eelmine aasta jälgisin seda teemat, aga polnud piisavalt head arvutit, et kaasa lüüa. võiks see aasta ka mingi pokkeriprod.com grupi teha vms?

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #109
          Re: Ski Challenge 2010

          Peab ka uurima

          Comment

          • taasver
            Grinder
            • Oct 2008
            • 584

            #110
            Re: Ski Challenge 2010

            Võiks mingi grupi teha jah.. nagu eelmine aasta

            Comment

            • soouni
              Grinder
              • Jul 2010
              • 771

              #111
              Re: Ski Challenge 2010

              Laadisin ka mängu alla ning tegin sõidud practisega, ja parim aeg hetkel uhe kukkumisega 2.33 valdisere rajal. Huvitav mäng

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #112
                Re: Ski Challenge 2010

                tegin ka kümmekond sõitu esimesel rajal. siiamaani parim aeg 2:03:276. grip ja curve 33, speed 34.

                fresh snow peal siis.

                Comment

                • taasver
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 584

                  #113
                  Re: Ski Challenge 2010

                  Tegin grupi nimega Pokkeriprod.
                  Ei tea täpselt kuidas te sinna regada saaksite.. Vb saab järgnevalt lingilt otsida Pokkeriprod või siis minu kasutajanime, Aasver.
                  LIFE IS A RACE NOT A JOURNEY Dive into the ultimate skiing experience with Ski Challenge! Feel the excitement of skiing as you swoosh through beautifully designed tracks that bring the mountains and snow to life, echoing the world's most scenic alpine



                  E: Mingi invite valik on mul ka seal, saatke oma kasutajanimi mulle kui teisiti ei saa.
                  Last edited by taasver; 06.12.10, 20:03.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #114
                    Re: Ski Challenge 2010

                    pead vist invitema jah. mu ingame name Egert. saada kutse pls.

                    Comment

                    • taasver
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 584

                      #115
                      Re: Ski Challenge 2010

                      Your request has been sent!

                      Comment

                      • soouni
                        Grinder
                        • Jul 2010
                        • 771

                        #116
                        Re: Ski Challenge 2010

                        Mis kus tiim või grupp te olete pole läbi töödelnud teemasi siin.

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #117
                          Re: Ski Challenge 2010

                          mu nick atsetoon, saada mulle ka kutse

                          Comment

                          • taasver
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 584

                            #118
                            Re: Ski Challenge 2010

                            These players haven't confirmed your invitation yet:

                            atsetoon
                            Egert

                            Comment

                            • atsetoon
                              Joomas õlut Atsetooniga
                              • May 2009
                              • 1105

                              #119
                              Re: Ski Challenge 2010

                              selle koodi, mis meilile tuli, saite kuskil ära registeerida?

                              Comment

                              • atsetoon
                                Joomas õlut Atsetooniga
                                • May 2009
                                • 1105

                                #120
                                Re: Ski Challenge 2010

                                Algselt postitas taasver Vaata postitust
                                These players haven't confirmed your invitation yet:

                                atsetoon
                                Egert
                                panin su sõbralisti ka aga sa pole kinnitanud, egertit ei leidnud

                                Comment

                                Working...