Re: Ski Challenge 2010
RAISK, SEDASI SUUSATATAKSE ;D
Tra, saaks kasvõi korragi oma nime top10 rsk, ülikõva olex, suudaxin sõita hetkel küll täpselt top10 aja, aga ei õnnestunud hetkel kokku lappida.
Aga noh, niigi sick, hetkel sellest luke777'st seki kaugusel, probably leiavad Qualy lõpux kuskilt 1 seki veel, aga samas võin ka mina leida :P
Täiega kaif rada viimane igatahes
RAISK, SEDASI SUUSATATAKSE ;D
Tra, saaks kasvõi korragi oma nime top10 rsk, ülikõva olex, suudaxin sõita hetkel küll täpselt top10 aja, aga ei õnnestunud hetkel kokku lappida.
Aga noh, niigi sick, hetkel sellest luke777'st seki kaugusel, probably leiavad Qualy lõpux kuskilt 1 seki veel, aga samas võin ka mina leida :P
Täiega kaif rada viimane igatahes
Comment