Ski Challenge 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ninasarvik11
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 126

    #226
    Re: Ski Challenge 2010

    tahtsin ka just kysida, et mis setingutega s'idate uut mappi?

    Comment

    • JakoJ
      Jube Noob
      • Sep 2009
      • 132

      #227
      Re: Ski Challenge 2010

      26 – 28 -46 päike

      Comment

      • minuraha
        FPP Pro
        • Dec 2009
        • 214

        #228
        Re: Ski Challenge 2010

        See rada ajab ju palju vähem tilti kui see esimene.

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #229
          Re: Ski Challenge 2010

          Võtaks ka kutse, KristjanRawk. Tänud!

          Comment

          • taasver
            Grinder
            • Oct 2008
            • 584

            #230
            Re: Ski Challenge 2010

            Unfortunately the skier "KristjanRawk" could not be invited.
            Is this skier already in your group?
            Was this skier deleted from your group?
            Have you perhaps misspelt the name?

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #231
              Re: Ski Challenge 2010

              Sorri, mõtlesin et teen kohe kasutaja ära, aga pidin ära käima vahepeal, nüüd kasutaja olemas.
              Kasutaja: KrisstjanRawk
              Last edited by KristjanRawk; 13.12.10, 16:54.

              Comment

              • miksnii
                Grinder
                • May 2009
                • 580

                #232
                Re: Ski Challenge 2010

                Viska mulle ka kutse,
                Kasutaja: miksnii

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #233
                  Re: Ski Challenge 2010

                  see on nii gei rada ikka. ei viitsi üldse seda rada sõita. :D

                  Comment

                  • taasver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 584

                    #234
                    Re: Ski Challenge 2010

                    23 - 47 - 30 seaded jääl gröden kui kellelgi sõiduisu tekib :D

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #235
                      Re: Ski Challenge 2010

                      Race ei sõidagi keegi?

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #236
                        Re: Ski Challenge 2010

                        The long wait is over – Ski Challenge 2012 has begun!

                        Comment

                        Working...