Ski Challenge 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1

    Ski Challenge 2010

    On siis üx lõbus tasuta suusamäng taaskord alanud. Eelmine aasta oli sama asi, kuid mulle anti teada sellest alles viimasel etapil ja jäin kogu lõbust ilma!

    Seekord siis teen siia foorumisse kah teema, et saaksime üheskoos hooaja algusest peale sõita slaalomit, kellel soovi on ;D

    Mängu saab tõmmata tasuta siit :
    LIFE IS A RACE NOT A JOURNEY Dive into the ultimate skiing experience with Ski Challenge! Feel the excitement of skiing as you swoosh through beautifully designed tracks that bring the mountains and snow to life, echoing the world's most scenic alpine


    Sellel mängul on sadutuhandeid mängijaid ning käib siis hetkel qualifikatsioon esimele etapile, kus võid sõita niipalju kui tahad ja saad sõita onlines üxkõik kelle ghostiga ehk siis kui keegi soovib minuga sõita, saab panna ghostiks RudiTurbo ja üritada mulle pähe teha.
    Ning olen ka loonud Pokkeriprod.com grupi, sinna peaks saama websitelt apply teha ja saan acceptida siis või kes soovib , siis saan ka invitatione saata.

    Lehel on kalender ja seal on siis näha, mis ajal võistlussõidud toimuvad ja need kestavad tavaliselt ühe nv, kus sõita võib taas niipalju kui soovid ja võistlustulemused siis loevad rankingus lõpuks.
    Qualy on siis pmst harjutamiseks, mingit erilist aega pole vaja sõita, et võistlusel osaleda saaks.

    Parimate mängijate ajad on suht ulmelised, kuid kui tekib küsimusi, kuda selliseid aegu tehakse, siis saab any time vaadata nende soorituse videot ja ka sõita nende ghostiga!

    Have fun ! ;D

    Edit: Siin üx video kah eelmisest aastat: http://vari.1g.fi/kuvat/temp/video/S...vari-DaHoe.avi

    Selle lingi kaudu peax vist saama pokkeriprod.com grupi lehele : http://sf.sc10.greentube.com/magic/g...okkeriprod.com
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #2
    Re: Ski Challenge 2010

    lol ei taju 2ra kuidas ma sinna gruppi saaks:D
    saksa keel wtf?

    Comment

    • isenseven
      Grinder
      • Sep 2009
      • 598

      #3
      Re: Ski Challenge 2010

      kui see võistluse värk läbi on, siis saab niisama ikka edasi mängida?

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #4
        Re: Ski Challenge 2010

        Algselt postitas K2snakas
        lol ei taju 2ra kuidas ma sinna gruppi saaks:D
        saksa keel wtf?
        Tuleb vist enne konto teha ja saidil EN'i peale asi muuta ikka, siis peaxid kah jõudma minu nime rankingutest otsides meie grupi lehele :D

        Seda teist värki ei tea, aga suht mõttetu olex edasi mängida, kui enam võistlusmomenti pole :P

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #5
          Re: Ski Challenge 2010

          pmts m2ngus sees regasin 2ra ennast eks:D

          ja seal kodulehel vict login sisse kh, aga ei taju seda saksa keelt juu:D
          et kuidas gruppi ennast regada..

          EDIT: sain korda vist

          Comment

          • lenn17
            Jube Noob
            • Jul 2009
            • 163

            #6
            Re: Ski Challenge 2010

            Nii ei oska liituda, aga saada kutse rudi, kasutaja lenn17 päris nimi mart roosileht, ei saagi aru kumba sul vaja teada on. Ja kogematta tegin ise ka grupi seal, ja vapsee seda kustutada ei saagi.

            Ning ma ei tea, see training and shit, seal lõikasin odavalt ikka 1:5681 oli siis aeg, lol:P 20mintsa harjutamist. Kui need lõikamised lubatud on siis ikka nadi noh.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #7
              Re: Ski Challenge 2010

              Algselt postitas lenn17
              Nii ei oska liituda, aga saada kutse rudi, kasutaja lenn17 päris nimi mart roosileht, ei saagi aru kumba sul vaja teada on. Ja kogematta tegin ise ka grupi seal, ja vapsee seda kustutada ei saagi.

              Ning ma ei tea, see training and shit, seal lõikasin odavalt ikka 1:5681 oli siis aeg, lol:P 20mintsa harjutamist. Kui need lõikamised lubatud on siis ikka nadi noh.
              Onlines qualys on insta DSQ kui lõikad ja pead uuesti alustama

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #8
                Re: Ski Challenge 2010

                oli seda nüüd vaja siis või?
                räigelt sõltuvust tekitab ju igat kümnendiku taga ajada seal. grrrr......... ;D

                Comment

                • taasver
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 584

                  #9
                  Re: Ski Challenge 2010

                  rooliga saab mängida?? ;D

                  Comment

                  • Toots_x
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2009
                    • 320

                    #10
                    Re: Ski Challenge 2010

                    Lihtsalt huvi pärast küsiks kas tüübid siin sõidavad pre-selected suuskadega (beginner, ..., ...) või customiga. Kui custom, siis millised sätted?

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #11
                      Re: Ski Challenge 2010

                      Algselt postitas Tarmonator
                      oli seda nüüd vaja siis või?
                      räigelt sõltuvust tekitab ju igat kümnendiku taga ajada seal. grrrr......... ;D
                      hi tarmonaator

                      teeks nyyd nii, et me ikka kasvatame lapsi eks? ärme tegele sõltuvust tekitavate asjadega ,poker ok, kui sa pole isa siis andestust, kuskilt jäi meelde , et oled.

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #12
                        Re: Ski Challenge 2010

                        huvitav kust see lapse asi juba siia foorumisse imbunud on ;D

                        aga no isadele peavad ka mingid rõõmud jääma, eks siis tuleb oma uneajast suuska sõita :)

                        Comment

                        • Toots_x
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2009
                          • 320

                          #13
                          Re: Ski Challenge 2010

                          Lollakas mäng, mul jõudis õlle vahepeal ära lahtuda. ???
                          Pool päeva jälitasin vahelduva eduga 3. kohal (meie tiimis ofc) olevat härrat, sain lõpuks siiski "viimase medalikoha" kätte...

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #14
                            Re: Ski Challenge 2010

                            Algselt postitas Toots_x
                            Lollakas mäng, mul jõudis õlle vahepeal ära lahtuda. ???
                            Pool päeva jälitasin vahelduva eduga 3. kohal (meie tiimis ofc) olevat härrat, sain lõpuks siiski "viimase medalikoha" kätte...
                            arva uuesti :D

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #15
                              Re: Ski Challenge 2010

                              Tegin oma aja 30/30/40, kuid nüüd olen kõvasti katsetanud, hetkel tuli PB parandus 0.1 võrra 28/28/44, aga ei tea endiselt, mis parem seade võib olla.
                              Esimene igatahes selles kurvilises osas suht kergesti juhitav

                              Comment

                              Working...