Ski Challenge 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #61
    Re: Ski Challenge 2010

    group race-i ei saa korraldada rudi?

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #62
      Re: Ski Challenge 2010

      Algselt postitas Timpz
      group race-i ei saa korraldada rudi?
      Saab küll, aga mix, see nv sõit tulemas anyway

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #63
        Re: Ski Challenge 2010

        Algselt postitas RudiTurbo
        Saab küll, aga mix, see nv sõit tulemas anyway
        njah

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #64
          Re: Ski Challenge 2010

          race

          Comment

          • teerajaja
            Grinder
            • Feb 2009
            • 815

            #65
            Re: Ski Challenge 2010

            Tean, et 1:56 on võimalik, aga hetkel aitab

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #66
              Re: Ski Challenge 2010

              Algselt postitas teerajaja
              Tean, et 1:56 on võimalik, aga hetkel aitab
              ära jah rohkem tee :D pole mõtet

              Comment

              • teerajaja
                Grinder
                • Feb 2009
                • 815

                #67
                Re: Ski Challenge 2010

                Algselt postitas Timpz
                ära jah rohkem tee :D pole mõtet

                Mitmes kohas sa hüppenuppu kasutad ? :) ma siiani saanud ainult kaks kohta käppa, muudes pigem rikun oma kiiruse ära kui on abi.

                Comment

                • heido24
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 402

                  #68
                  Re: Ski Challenge 2010

                  hell YEAH....sain ka aja alla 2.00

                  Comment

                  • Timpz
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2029

                    #69
                    Re: Ski Challenge 2010

                    Algselt postitas teerajaja

                    Mitmes kohas sa hüppenuppu kasutad ? :) ma siiani saanud ainult kaks kohta käppa, muudes pigem rikun oma kiiruse ära kui on abi.
                    super g osas igas kurvis

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #70
                      Re: Ski Challenge 2010

                      Uus rada tundub esialgu suht ulme, kuid kui pähe õpitud, siis suht fun rada :)
                      Kaks kohta on, kus võimalik julmalt aega võita, kui õnnestub ära luckboxida!
                      Ning isegi pidurinuppu tuleb ühes kohas pruukida!

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #71
                        Re: Ski Challenge 2010

                        Algselt postitas RudiTurbo
                        Uus rada tundub esialgu suht ulme, kuid kui pähe õpitud, siis suht fun rada :)
                        Kaks kohta on, kus võimalik julmalt aega võita, kui õnnestub ära luckboxida!
                        Ning isegi pidurinuppu tuleb ühes kohas pruukida!
                        kus juures tundubki huvitam kui eelmine rada, aga mis seadistusega seda rada s6ida, kui saladus pole?

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #72
                          Re: Ski Challenge 2010

                          Algselt postitas RudiTurbo
                          Uus rada tundub esialgu suht ulme, kuid kui pähe õpitud, siis suht fun rada :)
                          Kaks kohta on, kus võimalik julmalt aega võita, kui õnnestub ära luckboxida!
                          Ning isegi pidurinuppu tuleb ühes kohas pruukida!
                          kus :D

                          Comment

                          • heido24
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 402

                            #73
                            Re: Ski Challenge 2010

                            nuts rada mu arust...annab t2iega hullu panna...aind v2lja ei taha tulla veel h2sti :P

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #74
                              Re: Ski Challenge 2010

                              Hetkel pmst sama seade, mis eelmisel rajal

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #75
                                Re: Ski Challenge 2010

                                Imelik, aga tundub, et sellel rajal võib isegi natuke väixema speediga seade olla kiirem. Hetkel rekord küll tehtud 27/28/45'ga kuid tegin 43'se speediga 0.1 aeglasema tulemuse ja sõitsin stabiilselt kiiremaid esimesi sektoreid. Interesting!

                                Comment

                                Working...