Re: Ski Challenge 2010
Hmm, Rudil on 3 sekki parem aeg kui kogu ülejäänud seltskonnal. Siin peab mingi kala peidus olema, Rudi peaks oma kasutatavat tehnoloogiat ja taktikat tutvustama ;D
Mingi rool ja pedaalid või?
Hmm, Rudil on 3 sekki parem aeg kui kogu ülejäänud seltskonnal. Siin peab mingi kala peidus olema, Rudi peaks oma kasutatavat tehnoloogiat ja taktikat tutvustama ;D
Mingi rool ja pedaalid või?
Comment