Ski Challenge 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #31
    Re: Ski Challenge 2010

    Hmm, Rudil on 3 sekki parem aeg kui kogu ülejäänud seltskonnal. Siin peab mingi kala peidus olema, Rudi peaks oma kasutatavat tehnoloogiat ja taktikat tutvustama ;D

    Mingi rool ja pedaalid või?

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #32
      Re: Ski Challenge 2010

      Üx peamine asi on vist hüppe nupu ajastuse selgeks saamine. Kõikidel hüpetel ei ole vaja kasutada, kuid osadel hüpetel annab ikka märgatavalt aega võita, kui õigel ajal vajutada ja suuta hüppedistantsi vähendada.

      Ma kasutan hüppenuppu muidu lihtsalt kurvide läbimisel ka, aitab natuke järsema nõksu vahest sisse teha.

      Aga kui mul aeg juba 1:56.8 oli, siis ühel hetkel mängu käima pannes lugesin ühte Tippi mis mäng seal näitas ja avastasin, et hüppenuppu tuleb hoida all kuni maandumiseni, ex siis aitab ka sujuvamalt maanduma. Alguses ajas see mul natuke rütmi sassi, kuid nüüd nagu näha eilse ja tänasega olen just selle lõpuosa kõvasti kiiremaks sõitnud ja sain 1:55 kätte, nüüd vaja slaalomi osa hullult läbi luckboxida ja sujuvad hüpped saada ning siis ehk 1:55.5 võimalik, rohkem ei kujuta ette hetkel ;D

      Aga seadistusel lisan ka igakord natuke kiirust ja harjun vaixelt aina raskemini juhitava seadega, sest kui proovida parimate ghostidega sõita, siis need ikka lendavad alguses jubedalt eest ära, neil suuskade speed on seal 48-52 kanti ma arvan.

      Endal seaded hetkel 28/27/45

      Hüppenupu õige ajastus on vist umbes 2 sinist joont enne hüpet vms, kui õigel ajal vajutada, siis mõnel väixemal hüppel jääb isegi õhkutõus olemata ja kohe võidab aega!

      Ja muidugi kõige tähtsam asi, TULEB LIHTSALT HARJUTADA :D Mul juba Playtime 9h 51min 45 sek

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #33
        Re: Ski Challenge 2010

        lol:D
        et siis mida v2ikem hüpe seda parem?:D
        tra ma koguaeg n2rvitsen, et mix see ghoust nii kaugele lendab ja mina mitte w00t:D
        aga tundub, et kaoks ikka pikkema hüppega eest ära, aga vb l2heb kiiremini hüppesse kh :D ei tea..

        igatahes r2medalt tilti ajab see m2ng ja mina yle poole tunni korraga ei saa m2ngida..praegult j2lle s6itsin Lauduri ghousti j2rgi mingi hetk olin 0.8 seci ees, aga siis on ikka vaja kuskil mingi m2rgi otsa sõita..:D

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #34
          Re: Ski Challenge 2010

          Ok mingi hüppenup ja värki :D Peks vist mõnda õpetust ja nuppe ka uurima :D

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #35
            Re: Ski Challenge 2010

            rudi saada invite vms, ei saa hetkel hakkama gruppi regamisega :D

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #36
              Re: Ski Challenge 2010

              Algselt postitas Timpz
              rudi saada invite vms, ei saa hetkel hakkama gruppi regamisega :D
              Said ju hakkama küll, apply oli olemas ja võtsin vastu!

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #37
                Re: Ski Challenge 2010

                Algselt postitas RudiTurbo
                Said ju hakkama küll, apply oli olemas ja võtsin vastu!
                gd

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #38
                  Re: Ski Challenge 2010

                  grrfdsfjhbjg...peale oma praeguse aja tegemist olin kohe järgmine ring ghost'st rohkem kui sekund ees peale slaalomi osa ja siis failisin kõige lihtsamas kurvis üldse. sdfghadsjhgaa...TILT

                  Comment

                  • Timpz
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2029

                    #39
                    Re: Ski Challenge 2010

                    mul rekord 1.59.2


                    edit :mis suusaseadistustega sõidate?

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #40
                      Re: Ski Challenge 2010

                      21 Timpz 2:13,280

                      LOL?

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #41
                        Re: Ski Challenge 2010

                        Algselt postitas K2snakas
                        21 Timpz 2:13,280

                        LOL?
                        mitte seal, practisis

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #42
                          Re: Ski Challenge 2010

                          keda see practis kotib?
                          seal saab l6igata vmt..

                          Comment

                          • Timpz
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #43
                            Re: Ski Challenge 2010

                            Algselt postitas K2snakas
                            keda see practis kotib?
                            seal saab l6igata vmt..
                            lõikamistega 1.40 :D ära muretse kohe hakkan pelama, sis näitan aega :D

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #44
                              Re: Ski Challenge 2010

                              ai nüüd panin puraka...rudi sa oled järgmine:)

                              krt ja värske lumega olen ma päris mitmel lõigul rudist kiirem, aga mingi kaks kurvi on kus ta mind täiesti ära omab ja ma ei saa seal kuidagi kiiremaks ennast ???

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #45
                                Re: Ski Challenge 2010

                                Algselt postitas Oliverk
                                Ok mingi hüppenup ja värki :D Peks vist mõnda õpetust ja nuppe ka uurima :D
                                Ma ei olnud siis ainukene, kes selle teada sai :)

                                Comment

                                Working...