Ski Challenge 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toots_x
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2009
    • 320

    #16
    Re: Ski Challenge 2010

    Algselt postitas Tarmonator
    arva uuesti :D
    !"%¤!

    Comment

    • teerajaja
      Grinder
      • Feb 2009
      • 815

      #17
      Re: Ski Challenge 2010

      alla 2 minuti vähemalt, võib nüüd grindida :D

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #18
        Re: Ski Challenge 2010

        Alguses ei saand sittagi hakkama. Aga siis hakkas tulema. Sain kuskile tabeli keskele vist aga kiitus slider alles 28 peal. NAts varu on aga ega ma sõita küll eriti kiiremaga ei oska kuna keeramine kaob jumala ära.

        Comment

        • Staier
          Jube Noob
          • Dec 2008
          • 166

          #19
          Re: Ski Challenge 2010

          Alla 2...yees :)

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #20
            Re: Ski Challenge 2010

            wow mai jäägi enam palju eelviimasele meie grupi vennale maha:D
            suht rigged m2ng minu jaoks 3x olen p2ikese paistega ainult finisisse jõudnud:D
            krdi kaikad j2evad ette koguaeg:S

            aga hetkel yle 24H yleval kh oldud, et m6te ei liigu k6igekiiremini:P 6htul puhanuna proovin kh ikka alla 2 minuti meeste hulka saada:P

            Comment

            • heido24
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 402

              #21
              Re: Ski Challenge 2010

              applysin ka gruppi :) heido24

              Comment

              • Muusik
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 378

                #22
                Re: Ski Challenge 2010

                applysin ka, Muusik

                Comment

                • bounce
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 865

                  #23
                  Re: Ski Challenge 2010

                  wtf ma pime vist a kuidas see applymine käib?

                  Comment

                  • heido24
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 402

                    #24
                    Re: Ski Challenge 2010

                    Algselt postitas bounce
                    wtf ma pime vist a kuidas see applymine käib?


                    kuskil seal yleval vasakus nurgas on mingi link :P

                    Comment

                    • MM
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 129

                      #25
                      Re: Ski Challenge 2010

                      miks ma ei saa apply'da? - ruudi, uuri asja!

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #26
                        Re: Ski Challenge 2010

                        Sain ka nüüd alla 2 minuti klubisse auväärsele pronksile. Vigu on veel sitaks ja 1.58 peaks lihtsalt tulema. Edasi juba keerulisem.

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #27
                          Re: Ski Challenge 2010

                          sai kh aja alla 2 ja tundub nyyd kui mingi 2H on kokku m2ngitud, et rada hakkab selgeks saama, kui olen ühes kurvis tean mis mind ees ootab jne..:P

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #28
                            Re: Ski Challenge 2010

                            Algselt postitas MM
                            miks ma ei saa apply'da? - ruudi, uuri asja!
                            Ei ole midagi uurida, enamus on hakkama saanud, Sinu poolne viga peab olema :)

                            Comment

                            • MM
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 129

                              #29
                              Re: Ski Challenge 2010

                              täna näed imeväel juba nimekirjas - Laudur siis

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #30
                                Re: Ski Challenge 2010

                                lol ei peab tagasi m2ngima minema:D
                                tihe rebimine k2ib ikka:D

                                Comment

                                Working...